trawa

Autor Wątek: Ku Chwale Imperatora - =]I[= WH na 2k  (Przeczytany 981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Taito

Ku Chwale Imperatora - =]I[= WH na 2k
« dnia: Maj 19, 2006, 10:52:27 pm »
Drodzy bracia i siostry choc jestem mlodym adeptem powiozono mi zadanie zebrania sil i ukarania heretykow. Ma byc to moja proba ognia wogole jesli chodzi o WH 40K. Dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc w konfiguracji moich sil zbrojnych, aczkolwiek prosze tez aby klimat (jesli wogole cos tu takiego jest) zostal zachowany. Moze zbladzilem z drogi prawy, ale nie chcialem wybierac tylko Siost, lub wojsk inkwizycyjnych, chcialem wykorzystac wszelkie mozliwosci jakie daje armia Witch Hunter. Prosze o porady.

HQ

1 Canoness, Inferno Pistol, Blessed Weapon, Jump Pack, Litanies of Faith, Cloak of Saint Aspira

1 Priest, Commander: Inquisitorial Storm Troopers, Power Weapon, Power Armour, Priest Plasma Gun


Elites

6 Arco-flagellants,

1 Vindicare Assassin, Vindicare Temple; Exitus Rifle; Exitus Pistol; Spy Mask; Stealth Suit

1 Ordo Hereticus Inquisitor, Inferno Pistol, Power Weapon, Inquisitorial Mandate, Power Armour, Hammerhand,
  Divine Pronouncement, Scourging
1 Acolyte, CCW, ManCatcher, Power Armour
3 Familiar, CC Weapon (x2)
1 Sister Dialogous, Laspistol, CCW
1 Crusader, Suppression Shield; Power Weapon; Frag Grenades; Krak Grenades
1 Rhino APC, Storm Bolter, Extra Armour


Troops

9 Inquisitorial Storm Troopers, Hell Gun (x7); Meltagun (x2); Frag Grenades
1 Veteran Stormtrooper, Plasma Pistol, Power Weapon, Targeter; Frag Grenades
1 Chimera, Turret LinkedHeavy Bolter; Hull Heavy Flamer, Extra Armour

8 Battle Sisters Squad, Bolter (x6); Heavy Flamer, Meltagun
1 Imagifer, Bolter
1 Veteran Sister Superior, Plasma Pistol, Power Weapon,
1 Rhino APC, Storm Bolter, Extra Armour, Holy Icon,


Fast Attack

5 Seraphim Squad, 2 Bolt Pistols (x3); 2 Inferno Pistols (x2); Frag Grenades; Krak Grenades
1 Veteran Sister Superior, Plasma Pistol, Power Weapon, Frag Grenades; Krak Grenades


Heavy Support

4 Retributor Squad, Heavy Bolter (x2); Multi-Melta (x2)
1 Imagifer, Bolter
1 Veteran Sister Superior, Plasma Pistol, Power Weapon
1 Immolator, Twin-Linked Multi-Melta, Extra Armour, Holy Icon

2 Penitent Engine, 2 Arm Mounted Flamers



Starting Faith: 5

Models in Army: 54

Total Army Cost: 1994


Niestety moj przeciwnik goruje nademna wiedza i doswiadczeniem, ale ufam ze moja wiara przyczyni sie do wykorzenienia herezji na tym skrawku ladu.



Myslalem nad takimi zalozeniami:

Cannoneska wraz z Serafinkami stanowi mobilne wsparcie grup szturmujacych.

Srodek pola bitwy maja zabezpieczac oddzial Troopersow, Siostr oraz, Retributorek.

Jedna flanka podazaja do wrogaPenitent Enginy i Flagelanci. Oczywiscie ta gdzie jest wiecej kryjowek, oraz terenow.

Druga flankapodaza inkwizytor oslaniany przez zabojce.


Wiem ze wyglada to jak budowa cepa, prosta i zrozumiala, ale zamierzam wykorzystac moja przewage w tym iz ten heretyk nigdy nie mial do czynienia z WH (no zostalo mu 10 godzin na zebranie informacji), stosujac proste, logiczne i funkcjonalne ruchy mam zamiar doprowadzic go do malego metliku w jego glowie (on z natury jest taki ze jesli cos jest proste, zbyt proste i zrozumiale to gdzies musi byc haczyk, przewaznie stara sie go wyszukac przy czym licze na to ze popelni jakis blad), oraz wielka nadzieje pokladam w mojej niezachwianej wierze.

Pozdrawiam
Taito

Offline Barto

Ku Chwale Imperatora - =]I[= WH na 2k
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2006, 07:58:12 am »
A assasina to pewnie dałeś do zdejmowania wrogich bochaterów ??? przydatna rzecz nie powiem  ;) ..... ten koleś gra Chałasem ???
W Retributorkach daj może 4xheavy bolter bo jak dasz tak poł\pół to bedzie to taki squad do wszystkiego i niczego; jak zależy Ci na multi-meltach aby zdejmować pojazdy wroga to wżuc je do zwykłych Battle Squad'ów ............
no to chyba tyle  ;)  ;)  ;)  popracuj jeszcze nad rozpą  :idea:
img]http://images21.fotosik.pl/158/37a23079002ed978m.jpg[/img] Fear the allmighty power of mind :P czyli Barto i jego Tysiąc Synów

Offline Robal

Ku Chwale Imperatora - =]I[= WH na 2k
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2006, 11:18:56 am »
Ja bym zmniejszyl ilosc strom trooperow szkoda ptk na nich, a np zamiast podbudowalbym troche serafinki bo nawet na 3 kosciach wyrzucic mala ilosc oczek jest trudno i nie zawsze moze wyjsc

 

anything