Autor Wątek: komiks WILQ  (Przeczytany 198487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konradkonrad

komiks WILQ
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 08, 2003, 12:47:48 pm »
Kupiłem wczoraj i jak zwykle mi się podobało, chociaż nie wiem czy to wszystko nie idzie coraz bardziej w stronę tego, że jest śmiesznie jak przeklinają. Tak czy owak, moim zdaniem Minkiewicze to goście wyróżniający się dość mocno jeśli chodzi o przeciętną jakość scenariuszy a i rysować jak chcą, to potrafią świetnie. W Wilqu jest fajne nie tylko to że jest śmieszne, ale przy tym strasznie zgrabne i autentyczne mimo całej groteski. To samo było w Cyrkielni, jak ktoś nie czytał to gorąco polecam, bo to do dziś najlepszy pojedyńczy numer czasopisma polskiego jaki się ukazał.

Offline konradkonrad

komiks WILQ
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 08, 2003, 12:51:41 pm »
Jakiś taki bucowy mi ten tekst wyszedł.
A chciałem po prostu napisać, że Wilq jest w pytę...

Offline Yoghurt

komiks WILQ
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 12, 2003, 12:26:30 pm »
Komiks w pyttkę, ze tak to łądnie ujmę :) Ubolewam, zę dwa pierwsze odcinki są przedrukami z Pro, ale już historia porwania Słabego Wielbłąda i teksty tam lecące.... żenijal :) "Wyprawa" też niegłupia, nie spodziewałem się TAKICH rysunków :)
obody's perfect but I'm pretty f**kin' close

Offline mykupyku

komiks WILQ
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2003, 12:36:48 pm »
jest dobrze, niech wydają szybko następne :)
opyright by mykupyku

Offline ponury_jay

komiks WILQ
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2003, 12:41:08 pm »
Fajny, choc nie powala tak jak te z [p], ale autorzy summienie zasluzyli na nagrode Brother to Brother.

Gaston

  • Gość
komiks WILQ
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 29, 2003, 10:40:45 am »
Komiksu nie czytałem, bo straszą mnie beznadziejne rysunki. No i te stosy w Empikach. Nikt tego nie kupuje (liczę sztuki z ciekawości). Moja siostrzenica zgrabniej rysuje, a ma dopiero kilka lat. Ale może dlatego, że ona się stara i nie wie, że w undergroundzie zrobiłaby karierę?

Offline graves

komiks WILQ
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 29, 2003, 10:57:00 am »
Gaston napisał:
Cytuj
Komiksu nie czytałem, bo straszą mnie beznadziejne rysunki.

Jeśli chodzi o wilq to akurat teksty są znacznie ważniejsze od rysunku (tak to bywa z undergroundem) i tylko przeglądając rysunki trudno się wypowiadać. Mnie się podobał, chociaż w produkcie było kilka ciekawszych.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Błendny Komboj

komiks WILQ
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 29, 2003, 01:57:16 pm »
Rysunki są tak samo ważne jak teksty. Wilq nie byłby tak zabawny, gdyby był inaczej rysowany.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline mykupyku

komiks WILQ
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 29, 2003, 05:29:17 pm »
Cytat: "Gaston"
Komiksu nie czytałem, bo straszą mnie beznadziejne rysunki. No i te stosy w Empikach. Nikt tego nie kupuje (liczę sztuki z ciekawości).



no nie wiem, w Warszawie w empiku na marszałkowskiej poszło wszystko jak woda i zabrakło
opyright by mykupyku

Offline Macias

komiks WILQ
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 29, 2003, 08:57:30 pm »
w gdyni tez poszlo jak brovar za darmo.zostal bodajze tylko jeden numer.a rysunki w wilq sa xtra.to jest wlasnie polowa sukcesu tego komixu

Offline freshmaker

komiks WILQ
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 29, 2003, 09:21:18 pm »
rysunki sa beznadziejne? a jak inaczej narysowalbys blaze na mordzie entombeda?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kurczaczek

komiks WILQ
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 29, 2003, 09:52:03 pm »
Cytat: "freshmaker"
rysunki sa beznadziejne? a jak inaczej narysowalbys blaze na mordzie entombeda?


Dobrze powiedziane!

W Poznaniu tez nie bardzo zalegal :)
...

Offline perro

komiks WILQ
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 04, 2003, 07:07:35 pm »
A ja chcę przyrządzić sałatkę z patisonów :wink:
NSICHTBAR

Offline Voytek

komiks WILQ
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 21, 2003, 12:19:23 pm »
LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oprocz koszulek  sa jeszcze torby i kubki z wizerunkiem Wilqa i kolegow!!
Pewnie znowu odkrylem Ameryke :wink:
Kubek sobie kupie!!!!
Jak jest roznica miedzy t-shirtem Premium a Standard.Czy premium jest przeznaczony dla plci nie brzydkiej?
ex, Drugs & CS!

Offline Macias

komiks WILQ
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2003, 01:26:18 pm »
ludzie,nie zal wam kasy na takie duperszmity?nie lepiej sobie komiks kupic?albo chociaz do kina pojsc?pytam,bo za ch...olere nie kumam tej euforii koszulkowo-suvenirowej

 

anything