Autor Wątek: komiks WILQ  (Przeczytany 198505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

komiks WILQ
« dnia: Kwiecień 06, 2003, 02:09:53 pm »
na wraku pojawilo sie info ze od wczoraj w empikach pelnometrazowy komiks wilq. czytal go juz ktos? dla mnie wilq to mistrzostwo swiata. nawet ze wzgledu na publikowane wczesniej w produkcie historyjki warto kupic komiks.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline An-Nah

komiks WILQ
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2003, 02:42:38 pm »
Mały OT...

Ludzie, kto wymyślił sformułowanie "mistrzostwo świata"??? Może to tylko moje persoanlne wrażenie, ale nadużywacie go...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kurczaczek

komiks WILQ
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2003, 02:51:30 pm »
Mam Wilq'a- wydany jest bardzo fajnie i po przystepnej cenie- jeszcze nie czytalem, wiec nie wiem jak zawartosc- no ale zle byc ni moze, nie?
...

Offline JANKE'S

komiks WILQ
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2003, 03:07:17 pm »
Cytat: "An-Nah"
Mały OT...

Ludzie, kto wymyślił sformułowanie "mistrzostwo świata"??? Może to tylko moje persoanlne wrażenie, ale nadużywacie go...

An pokazała pazurki :lol:  ale fakt, mnie też często irytuje to sformuawanie bo wszędzie je słyszę. Co nie zmienia faktu że "Wilg" to świetny komiks choćby przez sam fakt że parodiuje tych wszystkich "...manów" i ich cechy. No i jest nasz, krajowy, osadzony na naszym podwórku.
Kurczak podaj jakieś szczegóły: format, ilość stron... itd i jak to sie ma do ceny?

Offline freshmaker

komiks WILQ
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2003, 03:20:03 pm »
przypuszczalnie wyrazenie "mistrzostwo swiata" to wina malysza
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Jaszcząb

komiks WILQ
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2003, 06:50:10 pm »
Dlaczego na Gildii nie ma nawet słówka na temat tego świetnego komiksu?

Offline aegirr

komiks WILQ
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2003, 08:16:03 pm »
Ja pamietam z odcinkow Wilqa drukowanych w Produkcie scenke ze sklepu spozywczego. Byli tam mama i synek i synek stwierdzil cos w stylu:

- Mamo, mamo, kup mi Pedigry Pal, bo jak nie to powiem babci, ze calowalas tate w sikawę  :oops:  :wink:

Jesli opowiesci z albumiku sa rownie niepoprawne politycznie jak te z produktu t jutro biegne do Empiku  :D
angsta srangsta dupangsta

Offline KoM@R

komiks WILQ
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2003, 08:33:59 pm »
Lepszy tekst to:

poprosze ogórka-wilq
zapakować?-sprzedawca
ZBOCZEŃCU-wilq wali sprzedawce w gębe....


WILQ JEST COOL////
mmmm....

Offline Macias

komiks WILQ
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2003, 09:15:04 pm »
jutro pojde do empiku i zobacze.sadze jednak,ze nie kupie.36 stron za prawie 8zl?moze gdybym mial kase, a w kwietniu nie wychodzilby authority i ultimate spiderman i ewentualnie ASMi U-xmen ( choc w te dwa ostatnie watpie...) to moze.tak jednak uwazam,ze ta cena jest za wyskoa,nawet jak za taki niezly  komiks.

Offline Sid

komiks WILQ
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2003, 09:23:25 pm »
Cena nie jest specjalnie wygórowana, porównując z innymi polskimi niskonakładowcami. A i format A4. Przejrzałem Wilq'a w Empiku i może kupię. Szkoda tylko, że trochę tam przedruków. Może więcej niż "trochę"...
History Abhors a Paradox"

Offline Macias

komiks WILQ
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2003, 09:35:38 pm »
Cytat: "Sid"
Cena nie jest specjalnie wygórowana, porównując z innymi polskimi niskonakładowcami. A i format A4. Przejrzałem Wilq'a w Empiku i może kupię. Szkoda tylko, że trochę tam przedruków. Może więcej niż "trochę"...
wymien mi prosze inne polskie niskonakladowe komixy ( komixy,a nie magazyny komiksowe)?sa zarysowane zeszyty i kilka kultury gniewu.i tez maja zajefajnie wysoie ceny.za wysokie jak na moj gust.polskie komixy nie sa jeszcze,az tak dobre,zeby bulic 10 zyla za 24 strony srednio narysowanego zeszyciku ( vide zarysowane zeszyty, czy najnowsi bracia kowlscy)

Offline Kurczaczek

komiks WILQ
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2003, 11:44:57 pm »
Przeczytałem! Niezły. Szkoda, że większość przygód Wilq'a to przedruki z P, ale i tak jest nieźle. Rozczarowuje natomiast komiks wyprawa na ciemną stronę słońca- ale i tak mysle, ze warto wybulic ta badz co badz mala kwote.
...

Offline Kormak

komiks WILQ
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 08, 2003, 12:03:36 am »
dwa słowa: WILQ NISZCZY!!!

Absolutnie rozwalający humor. Pojedyncze rysunki (tzw. wice) to jest poziom Larsona - abstrakcyjny czarny humor!
"Wyprawa na Ciemna Strone Slonca" jest swietna - bede musial na kims sprawdzic skutecznosc tortury "szczerbata kobyłka" (na mnie podziałało!)

Czy ktoś jeszcze wyłapał w Wilq odwołania do kultowej audycji radiowej satyrycznej "Kolec Bolec" ? (oplucie przycisku, Kacha i Bea i jeszcze inne).

na zakończenie:

PUPCIA RUBCIA SALCESONIK
HELOU BELOU W DUPĘ SŁONIK!

Offline jax

komiks WILQ
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 08, 2003, 08:28:47 am »
Cytat: "Kormak"

PUPCIA RUBCIA SALCESONIK
HELOU BELOU W DUPĘ SŁONIK!

czy to z Wilka?
jeśli tak, no to brak mi słów...
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Kormak

komiks WILQ
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 08, 2003, 10:17:48 am »
to jeden z tekstów, który działa na Wilqa jak kryptonit na Supermana :D

 

anything