Autor Wątek: Oh My Goddess  (Przeczytany 4597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikemefisto

Oh My Goddess
« dnia: Maj 03, 2006, 09:28:28 pm »
Zeby to nie byl topic tylko zabawny to chcialbym zapytac co sadzicie o tej seri

Ale co innego mnie zmotywowalo
Ogladam sobie wlasnie 4 odcinek z 2 Sezonu i spadlem z krzesla.
Nie chcem opisywac fabuly zeby nie psuc komus zabawy ale jedna z bohaterek chce spic druga i siega po  "the strongest liquor in the world"

co widzimy na obrazie


nasz swojski ukochany - spirytus ratyfikowany :D
hodzenie po bagnach wciaga 8)

Offline graves

Oh My Goddess
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2006, 09:52:07 am »
Ciekawe. Albo miłośnik polskich trunków, albo ktoś z Polski w ekipie anime.
Anime nie znam. Czytałem za to prawie całą mangę. Prawie, tzn kupione mam wszystko co wyszło w Polsce, ale do sotatnich tomów, jakoś nie mogę się w ogóle zabrać - przestało mnie to bawić (tak jak 13 tom Love Hiny, wczoraj z bólem przebrnąłem przez niego :roll: ).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Astaroth

Oh My Goddess
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2006, 06:24:10 pm »
Cytat: "graves"
(tak jak 13 tom Love Hiny, wczoraj z bólem przebrnąłem przez niego :roll: ).


Fakt, nizły w nim misz-masz. Ja sądziłem że to się skończy na 12-tce, a tu dalej nas męczą. Mam nadzieję, że 14-tka będzie mniej boląca
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Jager

Oh My Goddess
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2006, 01:52:44 pm »
Widać w Japonii też wiedzą co dobre. :P
b]Ostatnie Przymierze - Lubiński Klub Fantastyki[/b]

grzybek

  • Gość
Oh My Goddess
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2006, 06:08:48 pm »

Offline Astaroth

Oh My Goddess
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2006, 10:28:37 pm »
O rany, nasi tu byli!!!   :lol:
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Dreadorus Maximus

Oh My Goddess
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2006, 11:02:54 pm »
Skoro ktoś wspomniał o LoveHinie to tez był tam znany akcencik, w mniejszym wydaniu. Urashima sięgał w mandze po swoją "tajną broń", żeby lepiej się uczyć - łyknał sobie całą butelkę Tussipeksu i doładował paracetamolem  :lol:

Aż się przypominają klimaty przed sesją w akademikach.

Spirytus też jest tam obecny. ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Gość00

Oh My Goddess
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2006, 06:20:03 pm »
Ile to ma odcinków ja mam na kompie 12 i poprostu nie wiem ile jeszcze musze ściągnącć  :badgrin:  :lol:  :lol:

Offline Pacool

Oh My Goddess
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2006, 08:49:01 pm »
Cytat: "Dread"
łyknał sobie całą butelkę Tussipeksu i doładował paracetamolem

niestety musze Ciebie zmartwić... tussi w syropie nie działa... przynajmniej nie tak dobrze jak tabletki...
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Dreadorus Maximus

Oh My Goddess
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2006, 09:10:35 pm »
Efendryna zawarta w tussipeksie działa podobnie jak amfa, tyle że powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu. Doładowana paracetamolem działa po prostu szybciej. Urashimie efendrynka nie pomogła w nauce.

Słowem, lepiej wziąć przykład z bohaterki Oh My Goddess i trepanować się spirytem. :lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Pacool

Oh My Goddess
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 08, 2006, 09:35:23 pm »
Cytat: "Dread"
Efendryna zawarta w tussipeksie działa podobnie jak amfa, tyle że powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu. Doładowana paracetamolem działa po prostu szybciej. Urashimie efendrynka nie pomogła w nauce.
nie mówie że tussi nie działa, tylko akurat syrop nie działa tabletki tussipectu działają jak feta przy około 10 zapitych kawą albo coca colą i jeszcze przeplatane aspiryną. To sie nazywa rajd efedrynowy ...
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Dreadorus Maximus

Oh My Goddess
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 08, 2006, 09:45:04 pm »
automoderacja:

Chyba robimy offtopa ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Pacool

Oh My Goddess
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2006, 10:39:32 pm »
raczej poradnik dla studenta xD
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel