trawa

Autor Wątek: Green Lantern Corps  (Przeczytany 33576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misfit

Green Lantern Corps
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 29, 2006, 07:44:56 pm »
Dzizys ! Żart to ty sam sobie zrobiłeś na własne życzenie. Twierdzisz, że zamieściłeś ten "trailer" na You Tube. Sprawdź słowo "Teaser" w słowniku to zrozumiesz.... btw gratuluję tym wszystkim, którzy to wzieli na poważnie.
Aha, no i są tam fragmenty Sword Fish, Matrix: Reload, James Bond: Die Another Day  ;)

____________________________

Mam również pytanie odnośnie tego filmu:


Nazwa wskazuje, że w tej grze są postacie Marvela. Natomiast podczas wybierania przez gracza można zobaczyć herosów DC w tym członka "zielonych". Ktoś potrafi mi to wyjaśnić ?

Pozdrawiam[/color]
url=http://www.arenahorror.pl/][/url]
Lubisz Horror ?? Strona i Forum dla ciebie

Offline incunabulum

Green Lantern Corps
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 30, 2006, 08:44:00 am »
Cytat: "Misfit"
gratuluję tym wszystkim, którzy to wzieli na poważnie.


Byś się zdziwił ile osób się na to nabrało. Kilka na tym forum (łącznie ze mną) oraz mnóstwo ludzi z YouTube którzy mi wysyłali e-maile z zappytaniem kiedy premiera, jaka obsada itepe itede. Więc proszę, to że jesteś nowy nie znaczy że musisz tak wymądzrać, ok??

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Green Lantern Corps
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 09, 2008, 08:05:41 pm »
Dziś robiąc porządki na półeczkach z komiksami trafiłem na 4 stare wydania Zielonej latarni w tym 1 premierowe wydanie i wydanie specjalne oczywiście wydane przez TM-Semic ahhh wspomnienia sie uruchomiły :)
I'm a master for these cookies

Offline Blacksad

Green Lantern Corps
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 10, 2008, 06:48:09 pm »
Może podzielisz sie z nami tymi wspomnieniami? ;)
Chrzań się, Smirnov

Offline fatal77

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 29, 2009, 09:05:57 pm »
Mam pytanie odnośnie początków GL (Jordana) - za jego początek uważa się Emerald Dawn (1989), tak? a co czytać potem - vol. 3 od numeru #1, czy ED wpisuje się gdzieś w GL vol. 2. Chodzi mi o początek aktualnego kontinuum Hala. (a może Showcase #22 z 1959 8)).
Będę wdzięczny za odpowiedz.

Offline Julek_

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 29, 2009, 09:21:15 pm »
O ile się nie mylę poprawiony origin Hala pojawił się w vol. 3.

Jak kupujesz tpby i nie raczej do bogaczów nie należysz - "Rebirth" i po kolei run Johns`a; jak ja się nie pogubiłem w mitologi Latarni, to i Ty nie powinieneś. Ja czytasz skany albo jesteś bogaty to możesz spróbować ogarnąć poprzednie dzieje Hala, jako Parallaxa/Spectre`a, ale tu lista byłaby znacznie dłuższa.

EDIT: o, tu masz listę wersji rozszerzonej:

http://www.kazet.bial.pl/2008_01/m_road.htm

Offline fatal77

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 29, 2009, 11:32:37 pm »
należę do tej drugiej grupy  8) generalnie chcę się dowiedzieć od którego numeru należy zacząć czytać vol. 2, aby ogarnąć całość historii, która zaczyna się "emerald dawn".

Offline Julek_

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 30, 2009, 12:18:31 pm »
Hmmmm, chodzi Ci o moment w życiu Hala między pierwszym "Kryzysem" a Geoffem Johnsem, tak? Wiki to the rescue:

Cytuj
The origin of Hal Jordan was retold/retconned (in a similar manner to Frank Miller's Batman: Year One and John Byrne's The Man of Steel) in the 6-issue limited series Green Lantern: Emerald Dawn, written by Jim Owsley (issue #1), Keith Giffen & Gerard Jones (#2-6) with art by M.D. Bright and Romeo Tanghal. This story, published between the second and third volumes of Green Lantern is chronologically the first Hal Jordan story in the modern day post-Crisis on Infinite Earths continuity.

Zaczynasz od "ED", a potem cały vol. 3 dopóki Hal nie został Parallaxem (do 50), kiedy pałeczkę przejął Kyle. Tu masz jeszcze taką listę:

http://dc.wikia.com/wiki/Green_Lantern_Vol_3

Plus specjale, które są w liście kazetowej.

O to chodziło?

Offline fatal77

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 30, 2009, 02:20:06 pm »
W zasadzie to trochę tak - chodzi mi właśnie o tą relację - jak sie ma ED do vol. 2 i vol. 3? Z tego co wnioskuję vol.2 kończy się na GL Corps #224. Potem jest zdaje się Crisis on Infinitive Earths, a potem ED i vol. 3. Dzięki.

Offline Julek_

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 30, 2009, 03:51:40 pm »
Tak, jak napisali w wiku - "Emerald Dawn" inauguruje "mroczny/modernistycznyc" vol.3, vol.2 zawiera "srebrne" przygody Hala przed "Kryzysem", "ED" jest zatem pomiędzy nimi.


Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 21, 2012, 04:43:04 pm »
"Green Lantern" jest w porządku. Film znaczy się. Martin Campbell to jednak świetny fachura, zrobił film zwarty i dynamiczny. Co ważne, jest sporo humoru. A Ryan Reynolds jak najbardziej sprawdził się w tytułowej roli.
I kto by pomyślał, że byłem tak źle nastawiony przed projekcją... :doubt:

Offline misio141

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 21, 2012, 11:20:25 pm »
"Green Lantern" jest w porządku. Film znaczy się. Martin Campbell to jednak świetny fachura, zrobił film zwarty i dynamiczny. Co ważne, jest sporo humoru. A Ryan Reynolds jak najbardziej sprawdził się w tytułowej roli.
I kto by pomyślał, że byłem tak źle nastawiony przed projekcją... :doubt:
nie zgodze się. Dla mnie ten film to zmarnowany potencjał. Ciężko będzie mi wymienić co mi się tam nie podobało, bo wyparłem większość rzeczy z pamięci, ale scena z łapaniem helikoptera na przyjęciu to niestety opuścić mnie nie może. Film miał kiepską historię i był przeładowany efektami specjalnymi. Więcej grzechów nie pamiętam.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Koro

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 27, 2013, 09:43:27 am »
Ktoś czyta może Green Lanterna w ramach nowego DCU? Warto się w to pakować? Jeśli run Johns'a średnio mi podchodził przed Sinestro Corps War, to czy jest w ogóle szansa że GL w nowym DCU będzie się dało czytać?

Offline Catman

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:44:27 am »
Jeśli nie podchodził ci wczesniej to teraz watpie by ci się spodobał. Ale według mnie nowy GL jest całkiem ciekawy, jest dużo akcji i na to trzeba być najbardziej przygotowanym. Ostatnio zadebiutował nowy Latarnik który jest bardzo ciekawy. Będzie też wystepował w JLA Johnsa więc jest szansa że postać zostanie ciekawie prowadzona. Johns jak na razie poprostu pisze porządna historie.