trawa

Autor Wątek: Pytania do Taurusa  (Przeczytany 89410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hopatika

Pytania do Taurusa
« dnia: Kwiecień 23, 2006, 11:05:56 am »
Cytat: "empro"
moim zdaniem powinno się znaleźc tu na forum (na przykład) miejsce na pytania do T i wzorem innych wydawnictw powinno zbierac się wszelkie pytania i wysyłac raz w miesiącu (czy jakoś tak) wtedy pewnie będzie wszystkim wygodniej :)


i to jest zasadniczo słuszna koncepcja.

A więc jest.
graves


moje pierwsze pytanie:

Jakie są plany wydawnictwa odnośnie serii  europejskich? Czy Taurus zamierza poszerzać ofertę tychże do rozmiarów oferty tytułów amerykańskich, czy może będą to pojedycze wypadki w rodzaju Borgii czy Rybaka?

moje drugie pytanie:

Czy jest szansa na inne komiksy Millera? Np. Ronin (ech, marzenia...)  8)

moje trzecie pytanie:

Czy nie lepiej wydać najpierw całość Q&C, a dopiero potem te "wątki poboczne", typu Declassified?

Offline tequira

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2006, 07:56:27 pm »
Chciałbym wiedzieć, kiedy Taurus planuje wydawanie kolejnych tomów rozpoczętych serii? Czy mogą powiedzieć, kiedy będą następne tomy Straceńców, Opowieci rybaka, Q&C, Borgii, Żywych trupów?
Czy już wiadomo kiedy będzie Y-the last man?
Jakie na dzień dzisiejszy nowe serie lub pojedyńcze pozycje mają zatwierdzone i mogą już to oficjalnie ogłosić?
Dziękuję

Offline Rzezbiarz.wg

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2006, 01:06:14 pm »
Czy Taurus ma w planach przejęcie jakichś seri po wydawcach, którzy zaprzestali działalności: np Blacksada?

KRL

  • Gość
Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2006, 01:35:17 pm »
To może gupie co teraz napiszę.... ale proszę mnie oświecić jeżeli się mylę.... Czy Blacksada powstało więcej albumów niż 2 wydane w Polsce? Ten ostatni jest chyba z 2003 roku- a nie wygląda to na komiks który rysuje się w rok....

Offline Rzezbiarz.wg

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2006, 01:57:12 pm »
Cytat: "KRL"
To może gupie co teraz napiszę.... ale proszę mnie oświecić jeżeli się mylę.... Czy Blacksada powstało więcej albumów niż 2 wydane w Polsce? Ten ostatni jest chyba z 2003 roku- a nie wygląda to na komiks który rysuje się w rok....


Jest juz 3 album: http://www.dargaud.com/front/albums/album.aspx?id=2764 (zmieniłem link na wersję bogatszą w informacje i plansze :-) - CD Jack)

Offline donTomaszek

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2006, 02:57:05 pm »
Kiedy Mr. Punch?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Weil Deshalb

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2006, 08:15:05 pm »
Czy są plany wydania komiksów na podstawie książek Terry'ego Pratchetta?
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

N.N.

  • Gość
Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2006, 08:18:23 pm »
Cytat: "I.Inni"
Czy są plany wydania komiksów na podstawie książek Terry'ego Pratchetta?


Według mnie to bardzo nieudane komiksy są (przynajmniej ten jeden, który widziałem)...

Offline reston

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2006, 08:58:18 pm »
I moje pytanie, na które nie dostałęm odp:

Czy Taurus w jakikolwiek sposób jest zainteresowany sprowadzeniem do Polski Planetary, Authority lub Promethea?

Offline Weil Deshalb

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 24, 2006, 11:26:41 pm »
Cytat: "N.N."
Według mnie to bardzo nieudane komiksy są (przynajmniej ten jeden, który widziałem)...


A który konkretnie?
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

N.N.

  • Gość
Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 24, 2006, 11:37:00 pm »
Cytat: "I.Inni"
Cytat: "N.N."
Według mnie to bardzo nieudane komiksy są (przynajmniej ten jeden, który widziałem)...


A który konkretnie?


"Eryk" - o ile dobrze pamietam...

Offline Borys

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 25, 2006, 07:48:52 am »
O żesz w morde. Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje... jakby ktoś trafił na jakiś ciekawy link to poproszę :)
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Weil Deshalb

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2006, 01:17:40 pm »
Cytat: "N.N."
"Eryk" - o ile dobrze pamietam...


Raczej nie to, bo na podstawie Świata Dysku wyszły najprawdopodobniej tylko cztery komiksy: Kolor magii, Blask fantastyczny, Mort i Straż! Straż!.

O komiksie Eryk nie słyszałem. Wyszła za to wersja ilustrowana, może o nią chodzi?
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

Offline mackey

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 25, 2006, 01:34:27 pm »
Kiedy będą w sprzedaży komiksy kwietniowo-majowe ?
Kiedy pierwszy pół-tom War Stories ?

I proponuje już wysłać do nich te pytania. Zobaczymy jak widzą takie zbiorcze zestawienia, bo może nie ma się co pocić :)
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline empro

Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 25, 2006, 01:49:38 pm »
btw,
wiem, żę Nurek i spółka czytują czasami to forum, więc może mogliby jakoś na bieżąco (wzorem Mandragorowego forum) odpowiadać na wszystkie zebrane tu pytanka ??

hę  :?:

 

anything