trawa

Autor Wątek: Changeling  (Przeczytany 3030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alighieri

Changeling
« dnia: Kwiecień 02, 2003, 06:55:45 pm »
Jestem już zdesperowany...Poszukuję podręcznika do Changeling`a w jakiejkolwiek formie - papierowej, skanowanej, kserowanej - nie ma znaczenia. O polskiej wersji językowej nie słyszałem - jeśli ktoś może mi pomóc to będę naprawdę wdzięczny!
zieci - nie bawcie się z ogniem..Powoduje prawdziwe obrażenia:P

Offline Adam Waśkiewicz

Re: Changeling
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2003, 07:48:43 am »
Cytat: "Alighieri"
Jestem już zdesperowany...Poszukuję podręcznika do Changeling`a w jakiejkolwiek formie - papierowej, skanowanej, kserowanej - nie ma znaczenia. O polskiej wersji językowej nie słyszałem - jeśli ktoś może mi pomóc to będę naprawdę wdzięczny!


 Polska wersja językowa tego systemu nie ukazała się, i nic mi nie wiadomo, by miała zostać kiedykolwiek wydana. Kserowania nie polecam, nie tylko dlatego, że to piractwo i łamanie praw autorskich, ale także dlatego, że podręcznik do Changelinga jest kolorowy, i po kserokopia wyglądałaby fatalnie. Spróbuj może poszukać go na Kaazie, poza tym zawsze możesz zalożyć odpowiedni temat na forum Targowym.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Alighieri

Changeling
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2003, 02:14:29 pm »
Oki - dzięki za radę - kto szuka ten błądzi :)
zieci - nie bawcie się z ogniem..Powoduje prawdziwe obrażenia:P

Offline Djinn

Changeling
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2003, 09:37:11 pm »
hmmmmmmmmmm.......jak sie cytuje :/ :(

no to :
A.W. napisaleś że  "Kserowania nie polecam, nie tylko dlatego, że to piractwo" a potem  "Spróbuj może poszukać go na Kaazie"  ....albo jest głupi albo te wypowiedzi sobie totalnie zaprzeczaja :P ( stawiam na swoja głupote ....:P )

Offline Adam Waśkiewicz

Changeling
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2003, 09:55:13 pm »
Cytat: "Djinn"
hmmmmmmmmmm.......jak sie cytuje


 Należy kliknąć na przycisk "cytuj" nad postem, na który chcesz odpoweidzieć.

Cytat: "Djinn"
no to :
A.W. napisaleś że  "Kserowania nie polecam, nie tylko dlatego, że to piractwo" a potem  "Spróbuj może poszukać go na Kaazie"  ....albo jest głupi albo te wypowiedzi sobie totalnie zaprzeczaja ( stawiam na swoja głupote ....)


 Istotnie, jest w nich pewna wewnętrzna sprzeczność. Ale zwróć uwagę, że istotnym czynnikiem, jaki podałem, który przemawia przeciw kserowaniu podstawki do Changelinga, jest fakt, iż jest to podręcznik kolorowy, i kserokopia wyglądałaby nieciekawie - w pliku .pdf (jaki zapewne dałoby się znaleźć na Kaazie) kolorki zostałyby zachowane. No dobra, kończę, bo i tak ten wątek dyskusji jest kompletnie nie związany z tematem.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Djinn

Changeling
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2003, 01:57:14 pm »
thx za pomoc :) .......a tak pozatym co to za gra ( o czym mówi)  co potrzebujesz do niej podręcznika ????

Offline Adam Waśkiewicz

Changeling
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2003, 02:07:37 pm »
Cytat: "Djinn"
thx za pomoc :) .......a tak pozatym co to za gra ( o czym mówi)  co potrzebujesz do niej podręcznika ????


 Jest to jeden z systemów White Wolfa z serii Świata Mroku. Na Nowej Gildii jest kilka artykułów i recenzji przybliżających go nieco czytelnikom. Wprowadzenie do systemu jest TUTAJ, recenzje TUTAJ (Land of 8 Milion Dreams) i TUTAJ (Denizens of Dreaming).

 Pozdrawiam,
 Adam