trawa

Autor Wątek: www.komikz.pl  (Przeczytany 19607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pstraghi

www.komikz.pl
« dnia: Kwiecień 13, 2006, 12:58:44 pm »
Powstał nowy fanzin. Komikz. Do ściągnięcia na stronie www.komikz.pl. To nie jest reklama. Zapraszam do wyrazania opinii (takze krytycznych).
Pzdr

Offline DaryW

www.komikz.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2006, 01:32:52 pm »
Krótko - KAWAŁ DOBREJ ROBOTY,

KRL

  • Gość
www.komikz.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2006, 01:46:24 pm »
Mi sie podoba bardzo.... khmmm....  hehe... no co? ładna recenzja- chłopak skumał dokładnie o co chodziło w komiksie....
A na serio- dlaczego sie podoba? Ano dlatego, że to żywcem przeniesiona na sieć forma papierowego magazynu- bez szufladek- tylko strona po stronie- Agresor tez tak miał w sieci ... Tego mi np. brakuje w KZ. Przez to że sa ikonki i odnośniki czasami oceniam tekst po tytule i nie wchodze. No i czytam 2 rzeczy z całego magazynu. A szkoda- tutaj mamy kółko w myszce i lecimy sobie... i wiecie co? Przeczytałem wszystko- tak jak to miałem w Agresorze. A teksty dobre- gdyby nie taka forma to na pewno nie kliknąłbym wywiadu z NILEM a tak to przeczytałem- i dobrze sie stało- bo fajny wywiad. Przedruk ale fajny.

Offline empro

www.komikz.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2006, 02:12:03 pm »
No elegancko bardzo, ładnie złozone dużo textu (tylko wyrywkowo na razie czytałem)
szkoda, że to nie papier (wiem, wiem na papier trza kasiorki sporo :))
ale gratuluję i mam nadzieję, żę się uda kiedyś przesiąść na papiórek :)
wychwyciłem na szybko tak takie niedoróbki:

-Ennis ma na imię Garth o ile dobrze pamiętam a nie Gareth :)
-Plastelina to ma być raczej reedycja chyba niźli nowituki album

Offline graves

www.komikz.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2006, 02:49:25 pm »
Mnie się nie podoba jedna rzecz: Przenoszenie wyrazów, jest analfabetyczne :roll: To nie wygląda na zin netowy - ale jak coś co można druknąć (dlatego, że zrobione w pdf-ie) więc czemu pisane po polskiemu, a nie po polsku :roll: Jak się nie umie przenosić słów, to nie przenosić. Proste.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kultura gniewu

www.komikz.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2006, 03:51:24 pm »
empro napisał:
Cytuj
Plastelina to ma być raczej reedycja chyba niźli nowituki album


to już precyzujemy. to ma być nowiutki album+reedycja :-) tzn. ok. 80 premierowych plastelin + ok. 20 stron znanych z plasteliny nr 1, która dzisiaj jest nie do dostania raczej.

w sumie 100 stron na kredzie i w kolorze, w ekskluzywnej oprawie, cena ok. 100 złotych  ;-)

pozdrawiamy
ww.kultura.com.pl

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
www.komikz.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2006, 03:54:41 pm »
Ale nazwa tego fanzinu, to jakaś taka mało oryginalna...

Offline Archie

www.komikz.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2006, 04:23:38 pm »
Cytat: "empro"
Ennis ma na imię Garth o ile dobrze pamiętam a nie Gareth :)

Dobrze pamiętasz :). Od siebie dodam, że Lobo jest Czarnianinem a nie Czernianinem :roll:.

Cytat: "KRL"
A na serio- dlaczego sie podoba? Ano dlatego, że to żywcem przeniesiona na sieć forma papierowego magazynu- bez szufladek- tylko strona po stronie- Agresor tez tak miał w sieci ...

Dobrze gada! Dać mu wódki! :)
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Pstraghi

www.komikz.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2006, 07:18:32 pm »
to w sumie świetne recenzje, skoro jedynymi wadami wydają się być literówki (nikt do tej pory nie wspomnial jeszcze o tym, ze gdzieniegdzie brakuje polskich znakow, a i to sie zdarza)
dzieki za komentarze:)

Offline krzysiek urbański

komikz
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2006, 11:17:08 pm »
Witam wszystkich. Wielkie dzięki za zainteresowanie komikzem;) Spieszę teraz z wyjasnieniami:
1. Przenoszenie wyrazów: wyszło tak nieciekawie dlatego, że pracujemy na oprogramowaniu bez języka polskiego (Pages). Program sam dzieli wyrazy. Miałem tego dopilnować, ale niestety spieszyliśmy się z wydaniem KOMIKZU w pierwszym tygodniu kwietnia i stąd tyle niedopatrzeń. Drugi numer będzie dopracowany już pod tym względem;-)
2. Literówki: patrz wyżej;-)
3. Nazwa: ciężko znaleźć coś łatwego do zapamiętania, mające w dodatku wolną domenę;p KOMIKZ to szczyt naszej inwencji;p

4. To kto polewa tę wódkę?
obry KOMIKZ nie jest zły

Offline Rybb

www.komikz.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2006, 12:13:31 am »
grupa haba haba komikz też woli z "z" na końcu i to nie od wczoraj  :lol:
Magazyn bardzo przyjemny na pierwszy rzut oka - o artykułach wypowiem sie kiedy przeczytam wszystkie. Chętnie też coś z haba haba podeślemy :) a co :) pozdrawiam

KRL: vódki? :D znaczy się toto-lotek? :D

Offline Archie

www.komikz.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2006, 09:23:38 am »
1. Czy w każdym numerze będzie wywiad?
2. Kiedy będzie wywiad z kimś z rodzimego rynku?

Cytat: "KRL"
Dajcie mi wódki!

Cytat: "krzysiek urbański"
To kto polewa tę wódkę?

Pijta chopy :D.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline donTomaszek

www.komikz.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 14, 2006, 11:40:02 am »
Rewelacja to to nie jest.
Ale jak na debiut jest dobrze.
Poza nielicznymi i niewielkimi bledami juz z reszta przez innych forumowiczow wytknietymi innych nie zauwalzylem.

Zycze powodzenia przy plodzeniu kolejnych numerow :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Pstraghi

www.komikz.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2006, 11:50:55 am »
odpowiadam na pytania:
1. Oczywiscie chcielibysmy, zeby w kazdym numerze byl wywiad. Niestety laczy sie to z koniecznoscia uzyskania zgody na przedruk, a z tym nie zawsze jest latwo. Niemniej jednak bedziemy sie starali.
2. W 2 numerze nie bedzie wywiadu z nikim z Polski. Chcemy go posiwecic mandze, wiec poszukamy jakiegos Japonczyka:) Ale ogolnie jestesmy baaardzo zainteresowani wywiadami z polskimi tworcami. Na razie mamy pewnego jednego rozmowce, jezeli ktos bylby chetny udzielic nam wywiadu (np KRL) to prosze o kontakt na maila redakcji (redakszyn@komikz.pl)
3. Nie znalismy grupy Haba Haba Komikz, mamy nadzieje, ze nikogo nie urazilismy nasza nazwa:)
4. Jestesmy baaardzo otwarci na wspolprace.

KRL

  • Gość
www.komikz.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2006, 02:02:31 pm »
Ja wywiady zawsze i gęsto. Ale oszczegam- dużo gadam. Potem trzeba okrajać i montować.
  :D
Chyba się zgłoszę normalnie. mam jeszcze tyle do powiedzenia całemu światu. I śmieszne foty mam... sukces magazynu murowany.
I można by dac fotę Rybba ... i nikt by sie nie kapnął. he

 

anything