Autor Wątek: Mini komiks WH40k  (Przeczytany 151917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 20, 2006, 12:56:05 pm »
Cytat: "overflowed"
@Dreadorus Maximus: jaki jest sens wysylania postow z zalozenia trudnych do odczytania dla innych?

Można interpretować to jako szept.  ;)

Ale wracając, kolejna porcja dzielnej drużyny.  :)




Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Possessed

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 20, 2006, 12:59:11 pm »
Poprzednie były trochę lepsze ;)  lecz uśmiałem się jak FW chciał się w HtH lać  :lol:
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline Dreadorus Maximus

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 20, 2006, 03:02:02 pm »
Cytat: "Overflowed"
@Dreadorus Maximus: jaki jest sens wysylania postow z zalozenia trudnych do odczytania dla innych?

To był taki "prawie" PW. Napisałem małymi literkami, bo to był szept. Ale skoro sprawa została poruszona to wyjaśnię. Oto stałem się posiadaczem oryginalnego rysunku przedstawiającego wesołą drużynę, z dedykacją autora. Jak Hunter stanie się sławny, to wystawie na e-bayu i zgarnę kupe kasy, buehehe.
A mało brakowało, bym nie zauważył, ze go dostałem i bym wyrzucił.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline fiolass

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 20, 2006, 07:41:48 pm »
pare drutów :lol:
no tak necroni są bardzo porzyteczni :D
nd behold, there was one among them named Kheradruakh - He Who Hunts Heads - the Decapitator. A thousand sculls lined his lair; a thousand lives ended swiftly on his blades. None where safe from the Decapitator ...

Offline Hunter Killer

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 23, 2006, 08:33:09 pm »
Witam kolejna porcja z (nie)pokonaną drużyną  bohaterów.  :D



Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dreadorus Maximus

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 23, 2006, 09:19:05 pm »
"Luka'Sza"

Hehehhe, dobreee!
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline fiolass

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 23, 2006, 09:42:09 pm »
niezła porcyjka :D
nd behold, there was one among them named Kheradruakh - He Who Hunts Heads - the Decapitator. A thousand sculls lined his lair; a thousand lives ended swiftly on his blades. None where safe from the Decapitator ...

Offline Hunter Killer

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 23, 2006, 10:36:38 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
"Luka'Sza"


A czemu nie, niech ma coś po autorze (w końcu to moja armia).  ;)  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Pervver

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 24, 2006, 07:41:06 am »
Problem rozrostu kompana przypadł mi do gustu  :lol:
he only way is damnation...

Offline Jedras

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 25, 2006, 07:13:37 pm »
Wspaniałe !!! Zdaje mi sie że rysowanie Ci coraz lepiej wychodzi.  Luka'Sza coraz ładniejszy. Ktos tam wcześniej pisał o kolesiach w landriderze to "Turn signals on a Landraider" http://tsoalr.com/ .

Offline Hesed

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 26, 2006, 01:14:56 pm »
Może się czepiam, ale własne kreślenie tekstu miało lepszy klimat, jeżeli ktoś się interesuje komiksem to zauważy że praktycznie wszystkie mają ręcznie edytowane "dymki". Teraz jak czytam to trąci mi to wszystko sztucznością, a jeżeli chodzi o błedy to i tak każdy wie o co chodzi :)
Poza tym jest z tym chyba mniej roboty,hmm?

Offline Hunter Killer

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 26, 2006, 04:21:13 pm »
Co do kreślenia tekstu w chmurkach, to prawda, roboty też mniej, ale niestety nie każdy potrafi mnie odczytać, :(  dlatego dodaje je na PC, może spróbuje jeszcze raz i zobaczymy co z tego będzie.
Chłopaków z landrajdka znam, :)  właśnie od nich postanowiłem ukazać swój komiks. Rysowanie, ponoć trening czyni mistrza, ale akurat kreska jest specjalnie ukazana w prosty sposób, ukazując, specyficzne rozumowanie oraz postrzeganie świata przez naszych hirosów.  ;)
Dla porównania kreski zamieszczam inny obrazek.



Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Idaan

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 26, 2006, 07:59:52 pm »
Ekhm, nie chciałbym znowu narzekać, ale ładują mi się tylko dwa z tych pasków. Ale sądząc po opiniach w tym temacie i komiksach, które widzę, muszą być całkiem niezłe. Hunter Killer, czułbym się zobowiązany, gdybyś wysłał mi je na maila. Z góry dzięki :)

Offline krawat

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 26, 2006, 08:18:28 pm »
komiksy rewelacyjne  :lol: oby tak dalej. gwardzisty albo orka mi ty brakuje.
pozdro
ZAPINAMY

Offline Idaan

Mini komiks WH40k
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 28, 2006, 08:13:51 pm »
Dzięki Hunter, dostałem komiksy. Taki polski TSoaLR, tylko bardziej w duchu ekumenizmu :D