Autor Wątek: Aktualności z USA  (Przeczytany 351621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #510 dnia: Wrzesień 29, 2017, 09:06:50 am »
Dzizasie, to ten troll z omnibus swap...
perły przed wieprze

Offline radef

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 07, 2017, 10:19:49 am »
Jako że w najbliższym czasie Fantagraphics zakończy wydawania dwóch z trzech kolekcji z komiksami Disneya w przyszłym roku wystartują z zupełnie nową serią - Disney Masters! Na początek tomy z komiksami Scarpy, Bottaro i Murry'ego. Seria najpewniej będzie wydawana w podobnym standardzie co kolekcja komiksów Barksa.

Dokładne informacje o każdym z tomów znajdziecie na KAI - http://www.komiksydisneya.pl/2017/10/disney-masters-nowa-seria-z-komiksami.html
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Itachi

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 09, 2017, 08:15:21 pm »
Batman The Murder Machine i Batman The Red Death to całkiem udane tie-iny Dark Nights Metal. Zaskakująco dobry jest szczególnie ten pierwszy. Do tego w cudownej oprawie graficznej. Mega pozytywne zaskoczenie. Po drugim zeszycie głównej serii eventu jestem pozytywnie nastawiony, na poczatku człowiek był zagubiony w tym wszystkim, natomiast obecnie coś tam zaczyna kiełkować i świtać, chociaż oczywiście do rozwiązania akcji daleka daleka droga.

mkolek81

  • Gość
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #513 dnia: Listopad 10, 2017, 08:48:04 am »
mam wystartować kolejna seria z X-men https://www.newsarama.com/37291-x-men-red.html

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #514 dnia: Listopad 16, 2017, 02:32:08 pm »
na cbr trwa ogłaszanie 100 najlepszych historii komiksowych. na razie pokazano pozycje 71-100:

https://www.cbr.com/tag/top-100-comic-book-storylines/




Offline misiokles

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #515 dnia: Listopad 16, 2017, 02:48:08 pm »
Amerykańskie listy mają to do siebie, że w 99% ignorują komiks spoza swojego kraju. Nawet chyba ignorują bardziej indie rzeczy ze swojego kraju ;]

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #516 dnia: Listopad 16, 2017, 03:31:01 pm »
Amerykańskie listy mają to do siebie, że w 99% ignorują komiks spoza swojego kraju. Nawet chyba ignorują bardziej indie rzeczy ze swojego kraju ;]


Wrong.


"You voted, and now, after over 1,000 ballots were cast, here are the results of your votes for your favorite comic book storylines of all-time"


To nie jest "amerykańska lista" tylko ranking fanowski z całego świata opublikowany na największym serwisie o komiksach w internecie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2017, 03:35:08 pm wysłana przez Gr8responsibility »

Offline Murazor

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #517 dnia: Listopad 16, 2017, 06:25:36 pm »
To nie jest "amerykańska lista" tylko ranking fanowski z całego świata opublikowany na największym serwisie o komiksach w internecie.
Pokaż mi proszę jakiegoś newsa na cbr o komiksie nie-amerykańskim. A jeszcze lepiej o nie angielskojęzycznym. Może być przetłumaczona na angielski wersja, ale oryginał niech będzie inny. Skoro redaktorzy mają w dupie inne komiksy to użytkownicy tej strony zapewne też.

Ja przejrzałem tydzień do tyłu, 7 stron chyba i było 4-5 newsów spoza DC/Marvel: Image, DH, Millarworld i coś jeszcze.

Challenge accepted?  ;-)

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #518 dnia: Listopad 16, 2017, 06:44:17 pm »
Pokaż mi proszę jakiegoś newsa na cbr o komiksie nie-amerykańskim. A jeszcze lepiej o nie angielskojęzycznym. Może być przetłumaczona na angielski wersja, ale oryginał niech będzie inny. Skoro redaktorzy mają w dupie inne komiksy to użytkownicy tej strony zapewne też.

Ja przejrzałem tydzień do tyłu, 7 stron chyba i było 4-5 newsów spoza DC/Marvel: Image, DH, Millarworld i coś jeszcze.

Challenge accepted?  :wink:


Trochę się poczujcie jak ludzie zaglądający na TO forum.


Gdzie w rocznych podsumowaniach są zawsze jakieś komiksy Moora, Jodorovskyego(?), Moebiusa, Andreasa.


A powinny ustąpić miejsca innym, niestety to forum działa na portalu, który propaguje takie a nie inne treści.

« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2017, 10:41:06 pm wysłana przez graves »

Offline Murazor

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #519 dnia: Listopad 16, 2017, 07:09:38 pm »
Ja nie neguję listy cbru czy coś. W większości się zgadzam, dużo rzeczy dzięki niej przeczytałem i świetnie się bawiłem. Dokładnie tak samo jak z listą/listami z tego forum.

Rozumiem, że zgadzasz się, że nie jest to lista najlepszych komiksów, ale lista najlepszych komiksów wg ludzi czytających w 99% amerykańskie komiksy? Czyli można by ją nazwać listą najlepszych amerykańskich komiksów? Czyli tak jak nazwał ją misiokles?  ;-)

Offline misiokles

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #520 dnia: Listopad 16, 2017, 07:18:24 pm »
Dokładnie o to mi chodziło - wszystkie amerykańskie top wszechczasów są nudne, bo są na jedno kopyto i jak się kilka lat temu trafiło na jedną to nie ma co wertować kolejnych a co gorsze - szukać na nich czegoś nowego do odkrycia.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #521 dnia: Listopad 16, 2017, 07:22:39 pm »

Rozumiem, że zgadzasz się, że nie jest to lista najlepszych komiksów, ale lista najlepszych komiksów wg ludzi czytających w 99% amerykańskie komiksy? Czyli można by ją nazwać listą najlepszych amerykańskich komiksów? Czyli tak jak nazwał ją misiokles?


Zgadzam się tylko z tym, że ta lista nie jest dla ludzi z TEGO forum bo są nieodpowiednim targetem.


Dokładnie o to mi chodziło - wszystkie amerykańskie top wszechczasów są nudne, bo są na jedno kopyto i jak się kilka lat temu trafiło na jedną to nie ma co wertować kolejnych a co gorsze - szukać na nich czegoś nowego do odkrycia.


Uważasz, że ludzie nie czytają niczego nowego ?


Offline Murazor

Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #522 dnia: Listopad 16, 2017, 07:26:12 pm »
szukać na nich czegoś nowego do odkrycia
Tutaj się nie zgodzę :smile: przynajmniej z listą cbru. Ona z roku na rok potrafi zrzucić jakąś pozycję o kilkadziesiąt miejsc, czy dodać coś nowego.

Może czołówka się za bardzo nie zmienia, ale jest trochę nowych rzeczy z danego roku i zawsze znajdę coś o czym wcześniej nie słyszałem, a jest mega hiper super duper dobre :smile:

Zgadzam się tylko z tym, że ta lista nie jest dla ludzi z TEGO forum bo są nieodpowiednim targetem.
Zmień na: nie jest dla każdego z TEGO forum i się zgodzę  ;-) bo jak jest dla Ciebie (i dla mnie też) to sam sobie przeczysz ;-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2017, 07:29:40 pm wysłana przez Murazor »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #523 dnia: Listopad 16, 2017, 07:31:06 pm »
Swoją drogą mogliście głosować  :smile:  Może jakiś Andreas by się znalazł w pierwszej 50  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Aktualności z USA
« Odpowiedź #524 dnia: Listopad 17, 2017, 02:05:26 pm »
Duże numerki w Marvel Legacy jednak nie są problem i na razie sprzedają się rewelacyjnie
https://www.youtube.com/watch?v=mFSizZKUTSg

Cieszy też info, że większość historii zaczyna się bardzo dobrze. Mam nadzieje, że jak najdłużej będą utrzymywać dobrą formę i za kilka lat dostaniemy u nas masę dobrych komiksów Marvela ;)