trawa

Autor Wątek: Jak zacząć Slaaneshem ??  (Przeczytany 2021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

< Slanesh >

  • Gość
Jak zacząć Slaaneshem ??
« dnia: Kwiecień 02, 2006, 04:36:34 pm »
Mam zamiar wkrótce wziąć się za zbieranie chaosu na Slaaneshu. Chciałbym głównie mortale z demonami ale jakieś beasty mogą być. Podoba mi się magia Slaaneshowska. Wiem że czasem łączy się slaaneshowych magów z unitami zincza aby lepiej poczarować, taka opcja tez mi się podoba.

Mam więc prośbę do wszystkich wymiataczy chaosowych, podajcie tu przykłady jakiś fajnie i niekonicznie klimatycznie złożonych rozpisek na Slaaneshu. I najlepiej z wytłumaczniem jak tym grać :D

Edit:
Chodzi o to że chcę wiedzieć co warto kupować zanim wydam niepotrzebnie kasę. Wtedy sproxowałbym sobie armię i zaczął sprawdzać czy granie tą armią w ogóle mi sie podoba. Jak zagram już sprawdzoną rozpą to będę wiedział cokolwiek, jak sam wymyślę to będzie na początku na tyle plewne że dalej niue będę miał żadnego pojęcia o armii. Z czasem jak zobaczę so w tej armii mi pasuje to zaczne kombinować sam. Ale chciałem przetestować czy sposób grania tym mi odpowiada. Np. wiem że niektórymi armiami nie mógłbym grać bo mi nie leżą i chcę sprawdzić czy to samo dotyczy tej. Nie chcę popełnić tego samego błedu co w przypadku lizaków (mam około 60 saurusów :D) którzy spodobali mi sie dopiero po 2 latach zbierania. Zawsze żal mi było się przerzucać skoro miałem już jakieś unity.

Wybroniłem się :D ?????? Jak nie to sorry.... ale wydaje mi się że robię słusznie.

Offline Borysss

Jak zacząć Slaaneshem ??
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2006, 06:41:18 pm »
IMO taki temat powinien dostac kludka....

Wykaz choc troche kreatywnosci i pomysl nad rozpiska.
A potem ja tutaj przedstaw, jesli ktos bedzie umial/chcial Ci pomoc, to napewno to zrobi.

Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline pingus

Jak zacząć Slaaneshem ??
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2006, 07:22:32 pm »
Cytat: "HellCat"
IMO taki temat powinien dostac kludka....

Wykaz choc troche kreatywnosci i pomysl nad rozpiska.
A potem ja tutaj przedstaw, jesli ktos bedzie umial/chcial Ci pomoc, to napewno to zrobi.

Pzdr.

Mam to samo zdanie na ten temat.. daje mu 24h na obronienie się (zedytowanie 1szego posta).
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.