Autor Wątek: Unreal Tournament 2k4?  (Przeczytany 2088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawiec[PL]

Unreal Tournament 2k4?
« dnia: Kwiecień 02, 2006, 12:45:55 pm »
Witam,

hmm..ostanio calkiem przypadkowo wykopalem UT-eka z mojej sterty(pozyczylem od kumpla :D) i postanowilem zagrac gralem kiedy w demo ale to i tak nieozwierciedlalo gry w multi w DM. Przechodzac do sedna sprawy interesuje mnie czy wam sie podobala ta gra. Czytalem duzo negatywnych opini na jej temat ze jest kopia Q3 itp. Ale mi sie wydaje ze jest jednak bardziej dynamiczna i grywalna...
Co sadzicie?
pozdrawiam

krawiec[PL]
Życie to one man show.

Offline Deytonus

Unreal Tournament 2k4?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2006, 02:25:31 pm »
zbyt kolorowa
fajne pojazdy
niezły tryb, nie pamiętam nazwy, ten z zadaniami do wykonania, gdzie jedna ekipa atakuje, a druga broni- szczególnie mapy z pociągiem i stacja kosmiczną
jak zwykle nieludzkie boty
mnogość broni
straaasznie szybka gra

Tyle  :o

Offline Idaan

Unreal Tournament 2k4?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2006, 04:08:21 pm »
No rzeczywiście kolorki zaczynają po pewnym czasie denerwować, ale mimo to jest to jedna z moich ulubionych gier i zapewne ulubiony FPS. Często pocinam sobie na 32-osobowym serwerze i zabawa jest naprawdę wspaniała. Przy czym muszę zaznaczyć, że nie gram w DM - od tego jest Quake. Faktycznie dynamiczniejszy i po prostu bardziej grywalny. To, gdzie UT pokazuje swoją wyższość to tryb Onslaught - dwie drużyny, każda ma za zadanie zniszczyć bazę drugiej, przy czym dostępne są pojazdy. Trochę strzelania, trochę taktyki - tym bardziej z ponad 32 ludźmi na serwerze. Ta gra nie jest wcale kopią Quake'a, chyba że jest nią każdy szybki FPS nastawiony na grę w sieci.

BTW: już niedługo UT2007 :D

Offline Ramiel

Unreal Tournament 2k4?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2006, 04:15:06 pm »
Cytat: "Ienthill Idaan"
BTW: już niedługo UT2007 :D

Taak, ale słyszałeś o jego wymaganiach ?? Są po porstu przesadzone. Do tego UT maja wychodzić specjalnie karty graficzne nowej generacji... Oczywiscie cena też bedzie nowej generacji  :?
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

Offline krawiec[PL]

Unreal Tournament 2k4?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2006, 12:25:35 pm »
Cytat: "Ienthill Idaan"
UT pokazuje swoją wyższość to tryb Onslaught - dwie drużyny, każda ma za zadanie zniszczyć bazę drugiej, przy czym dostępne są pojazdy. Trochę strzelania, trochę taktyki - tym bardziej z ponad 32 ludźmi na serwerze. Ta gra nie jest wcale kopią Quake'a, chyba że jest nią każdy szybki FPS nastawiony na grę w sieci.


Dokładnie to jest to :D  serwer min 25 -28 osob i wtedy jest naprawde niezla zabawa

a co do UT 2k7 to wydaje mi sie ze jak sie ma teraz w miare niezlego kompa  to na low albo medium detalch pewnie pojdzie...
Życie to one man show.

Offline Idaan

Unreal Tournament 2k4?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2006, 07:18:59 pm »
Pójść może i pójdzie, ale żeby sobie pograć musiałoby się jeszcze ładować w jakimś sensownym czasie. A jeśli dobrze zapamiętałem, to mapy będą miały po jakieś 100 MB. No i żeby nie cięło się za bardzo jak będzie dużo ludzi - mnie tam się już 2k4 tnie przy większych akcjach :? . Ale przed premierą gry zawsze chodzą plotki o niestworzonych wymaganiach, więc może w końcu okaże się, że 2k7 będzie chodzić na w miarę normalnym sprzęcie.

Offline krawiec[PL]

Unreal Tournament 2k4?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2006, 01:29:12 pm »
Cytat: "Ienthill Idaan"
Pójść może i pójdzie, ale żeby sobie pograć musiałoby się jeszcze ładować w jakimś sensownym czasie. A jeśli dobrze zapamiętałem, to mapy będą miały po jakieś 100 MB. No i żeby nie cięło się za bardzo jak będzie dużo ludzi - mnie tam się już 2k4 tnie przy większych akcjach :? . Ale przed premierą gry zawsze chodzą plotki o niestworzonych wymaganiach, więc może w końcu okaże się, że 2k7 będzie chodzić na w miarę normalnym sprzęcie.


No tak mi tez sie przycina...ale tak samo bylo z GTA:SA mowili wszysce ze to beda takie wymagania ze szok a RS zdementowal to wszystko przed samym wydaniem gry ja wiem rozumiem ze to jest zupelnie inna gra i ona potrzebuue dobrego sprzetu ale jak masz mniej wiecej 1 GB RAM-u to ci sie niebedzie ciac z przyczyny pamieci ale tak jak ja mam bardzo slaby komputer to ja juz nawet nie maze zeby mi poszedl UT-ek 2k7    :cry:
Życie to one man show.