trawa

Autor Wątek: Bestie na dwie tony futra  (Przeczytany 728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vindir

Bestie na dwie tony futra
« dnia: Marzec 31, 2006, 08:13:51 pm »
Witam
Przedstawiam wam rozpiske Beastmenow do oceny, ktora jest juz po wstepnych testach. Aczkolwiek prosze o ocene.


Bohaterowie

1 Beastlord, Mark of Chaos Undivided; General; Great Weapon
Chaos Armour, The Dark Heart

1 Bray Shaman, Mark of Chaos Undivided; Magic Level 1; Braystaff
Dispel Scroll, Dispel Scroll


Jednostki podstawowe

23 Bestigor Herd, Mark of Chaos Undivided; Great Weapon; Heavy Armour; War Banner, FCG

12 Beast Herd, Unruly; 2ndWeapon; FCG
8 Ungors, Spear; Shield

12 Beast Herd, Unruly; 2ndWeapon; FCG
8 Ungors, Spear; Shield

1 Tuskgor Chariot, Mark of Chaos Undivided

1 Tuskgor Chariot, Mark of Chaos Undivided

7 Chaos Warhounds

6 Chaos Warhounds

6 Chaos Warhounds


Jednostki specjalne

10 Centigors, Spear; Throwing Axes; Light Armour; Shield; FCG


Jednostki Rzadki

1 Dragon Ogre Shaggoth, Great Weapon; Light Armour

3 Dragon Ogres, Great Weapon; Light Armour


Casting Pool: 3
Dispel Pool: 3
Models in Army: 100
Total Army Cost: 1998


Lord do Bestigorow
Shaman zostaje w tyle
Herdy do Ambusha.

Jak gralem ta rozpiska to tworzylem dwie grypu na skrzydlach.

I grupa to Bestigory, rydwany oraz 7 pieskow na screena.

II grupa to dragon ogry, shagoth i dwa razy po 6 pieskow na screena.

w srodku pola stoja centigory.


Centigory wzielem dlatego ze kazdy zawsze je ignoruje i zostawia "na pozniej" walac czym popadnie w inne oddzialy. Ja ich uzywam w takij liczbie bo juz nie raz robily sieke w szeregach przeciwnika, szarzujac w 2 turze, lub zarzucajac jakiegos bydlaka toporkami. Fakt moze sie nie powiesc rzut na drunken, ale to wlasnie dodaje w nich smaczku.

Z Shagota nie mam zamiaru rezygnowac, bo zwykle dragon ogry czesto padaly od handgunnerow, a ten pan to po prostu morderca wszelkiego rodzaju monstrow, czy tez wspanialy demoralizator wroga (terror), ustawiam go jakos zawsze blizej srodka, bo czasami sie zdarza ze wspiera centigory i robie to wrecz fantastycznie.

Dragon ogry sa na wszelkiego rodzaju ciezko zakutego przeciwnika, rozkrecaja wszystko no doslownie kazda puszeczke, i zawsze ida jako pierwsza fala.

Bestigory z bonusem + 3D do szarzy tez czasami potrafia zaskoczyc przeciwnika i to bardzo niemilo, fakt oddzial kosztuje w cholere ale to co wyrabia z wrogiem + wybitne duze odciaganie uwagi, wyglada wysmienicie.

Herdow nie zamierzam zmieniac bo panowie nie raz pokazali ze "w kupie sila" i potrafia wiele zdzialac, od tylca (jakos na razie mi sie nie zdarzylo zeby nie wyszli tam gdzie trzeba)

Tyle mojego prosze o ocene.

Ahhh zapomnialem jeszcze dodac ze ta armia jest tak rzadko spotykana ze czasami zaskakuje przeciwnika na stracie. Sa tu same bestie i tylko bestie beda, zadne tam jakies demoniczne frywajki.

Minotaurow tez nie ma bo DO sa lepsze, raz sie wkurzylem jak mi je wystrzelali bo nie mogli zrobic overunna a pozatym maja zbyt malego tafa, ich uzytecznosc jest wybitnie niska w moich oczach.
Nie wiem na jaką broń ludzie będą walczyli podczas III Wojny Światowej, ale podczas IV będą się bili na kije i kamienie" - Albert Einstein

 

anything