Autor Wątek: Bitwa o Śródziemie II  (Przeczytany 3967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ramiel

Bitwa o Śródziemie II
« dnia: Marzec 27, 2006, 07:07:55 pm »
Jeśli ktoś grał, to niech się wypowie. Z recenzji w necie i w gazetach pisza że jedna z najlepszych strategii. Bo nie wiem czy warto wydać 160 zł, na tą grę.
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

***

  • Gość
Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2006, 08:06:37 am »
Według mnie warto. Gra naprawdę bardzo dobra, jednak ze słowami "najlepsza strategia" bym się wstrzymał. Kampanię złem już wygrałem, dobrem jestem w ostatniej misji.
Poziom trudności nie powala (na średnim), gra się przyjemnie, raczej bez stresu ;) Kampania dobrem jest znacznie łatwiejsza (szczególnie, gdy mamy dostępne elfy z łukami i ulepszeniem do nich :shock: ).

Jeśli masz jakieś pytania, to odpowiem. Niestety nie grałem w I, więc nie mogę porównywać.

Offline D(z)ik'Zorn

Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2006, 03:02:43 pm »
Dosyc se taka :) Przyjemnie mozna się rozpłynąc przed kompem :) Dobra pod multi
eep disco evil!!

***

  • Gość
Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2006, 05:13:53 pm »
Hmm... Gra wygrana... Podsumowując nic szczególnie wymagającego, można miło spędzić przy niej czas. Jak już wspominałem kampanie dobrem jest dużo łatwiejsza od tej złem, aż do przesady... Elfy z Lorien/Mrocznej Puszczy po otrzymaniu ulepszonych strzał po prostu nie mają sobie równych, większość jednostek nawet nie zdąży do nich dojść, przed tymi, które teoretycznie mogą zawsze można uciec :roll:

"Realizm" chwilami bardzo kuleje, szczególnie jeśli chodzi o wspomniane elfy i siłę ich strzału. Bez trudu kilkoma salwami niszczą wieżę strażniczą Mordoru i wszystkie inne budynki. Thranduil wieże rozbija w pył 3-4 strzałami... Zwykłymi strzałami, używając specjalnego ataku możno to zrobić 1 strzałem :shock:

Porównanie poziomu trudności finałowych misji obu stron wychodzi trochę... Śmiesznie. Właściwie od połowy z nudów grę przechodziłem jednym bohaterem i nawet walka z Balrogiem nie stanowiła trudności kilka strzałów, atak specjalny, trup. Zło pod koniec gry dysponuje naprawdę potężnymi mocami, a komputer jakby boi się ich wykorzystywać (właściwie, gdy gra dobrem jest podobnie :roll: ).

Mimo, że wygląda to na straszne narzekanie, to gra wcale nie jest zła :) Jest dobra. Czy bardzo? Może i bardzo, ale raczej na najwyższym poziomie trudności...

Offline Ramiel

Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2006, 06:05:42 pm »
W Bitwie I, też poziom trudności był taki sam, jeśli nie grałeś na najwyższym to sie nudzieś. Z waszych wypowiedzi wynika ze nie pozostało nic innego jak isc do sklepu, tylko jakos te 160 zyla mnie denerwuja. A pytanko jak wyglada intro, i czy wystepuja nadal podstawowi bohaterowie śródziemia np: gandalf, aragorn, legolas ?? I czy jeśli tak to nadal maja głos aktorów z filmu /?
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

***

  • Gość
Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2006, 07:24:06 pm »
Intro? Raczej niewiele z niego nie wynika... Taki skrót wydarzeń, pobiegają sobie, powalczą i tyle ;) Chyba nawet nikt nic w nim nie mówi, może narrator na początku, ale nie jestem pewien (nie pamiętam). Właściwie we wszystkich filmikach jedyną odzywającą się osobą jest narrator, który z grubsza opisuje wydarzenia w Śródziemiu :)

Bohaterowie? Hmm... Drużyna pierścienia owszem występuje... W kampanii zła, więc chyba nie muszę mówić co masz z nią zrobić ;) W grze występują następujący bohaterowie grywalni:
Dobro: Glorfindel, Gloin, Dain, Thranduil, Arwena, Elrond+ Tom Bombadil (przywołany)
Zło: król goblinów, rzecznik Saurona, Nazgule, Sauron, Król Nazguli, Szeloba
To wszyscy których pamiętam :)

Offline mauler

Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2006, 11:44:50 am »
Mnie się udało kupić BoŚ2 w MM za 129 zeta.

Gra bardzo fajna - szczególnie tryb Wojna o Pierścień - gra robi się ciut podobna do Rome Total War.
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2006, 01:12:49 pm »
Dzisiaj pojawiła się u nas recenzja tej gry. Zapraszam do lektury.

Offline Deytonus

Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2006, 01:40:33 pm »
Nie ma nic piękniejszego, niż Szeloba hasająca w okolicach Gór Mglistych  :oops:
A myślałem, że po zdobyciu Kirit Ungol w BfME I nic już mnie nie zdziwi.
Chyba dzwonie na policje :shock:

A jak gra się w multi?

***

  • Gość
Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2006, 01:01:15 am »
Cytat: "Gambit"
Dzisiaj pojawiła się u nas recenzja tej gry. Zapraszam do lektury.

Hmm... Jakoś ostatnio nie zgadzam się z redaktorami ;)  :p Ja grę oceniłbym na... 7 :p Niby jeden punkt, mała różnica, ale jednak 7 robi dużo lepsze wrażenie wizualne ;) 6 to raczej przeciętniak- szkolne 3, 7 to już szkolna 4. Gdybym się zastanawiał nad kupnem tej gry i zobaczył ocenę 6, to raczej bym jej nie kupił, gdyby jednak była to 7, dalej bym się zastanawiał. No chyba, że pod uwagę bieżemy cenę gry... Ale ta nie powinna mieć, według mnie wpływu na ocenę. W takim przypadku wyceniłbym GTA:SA na gdzieś 3-4, bo początkowo kosztowała ponad 200 zł :x

Offline Valten

Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2006, 01:23:39 pm »
1 była swietna 2 jest jeszce lepsza zwróćcie uwagę na detale np: strzały w kołczanach widać piórka :D
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Ramiel

Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2006, 10:20:01 pm »
już nieźle ją opanowałem, gra jest naprawde niezła, szczgólnie tryb Wojny o pierścień miło sie gra stworzonym herosikiem.
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

Offline Assarin

Bitwa o Śródziemie II
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 17, 2006, 11:55:40 pm »
Ta gra to naprawde kawał dobrego rzemiosła, nawet oderwałem sie od BF 2 na pewien czas :p
url=http://www.publicamp.org/][/url]