trawa

Autor Wątek: Authority  (Przeczytany 24828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Authority
« dnia: Marzec 29, 2003, 01:27:27 pm »
Czy ktos to czytał? Premiera wktótce, a ja nie wiem, czy inwestowac w ten komiks- kupuje duzo i nie chce zaczynac kolejnej serii ot tak sobie- wiem, ze napisal to Ellis, wiec moze byc niezle- z drugiej strony nie biora mnie "historie w trykotach", wiec boje sie, ze i Authority tylko zmarnuje moje pieniadze... a poza tym, to jak duzo tego wyszlo na zachodzie, i jak to jest powiazane z Planetary?
...

Offline KoM@R

Authority
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2003, 02:34:21 pm »
KUPUJ!!!!!!!!!!!!WARTO!!!!!!!!!!KOMIKS JEST ŚWIETNY, DRUGICH TAKICH BOHATERÓW NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mmmm....

Offline Macias

Authority
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2003, 03:11:06 pm »
podobno.dlatego kupie w ciemno.no i zaczynanie tej serii nie bedzie az tak uciazliwe dla portfela,bo w roku 2003 wyjda only 2 tpb.ale dalej nie wiadomo,czy fm to wyda.....

Offline KoM@R

Authority
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2003, 03:45:40 pm »
Pamiętam jak przyszła do mnie paczka z oregilanym A, wydałem ponad 170 zł , ale było warto......
mmmm....

Offline Kurczaczek

Authority
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2003, 04:32:32 pm »
Kom@r powiedz cos wiecej na temat tej serii?
...

Offline KoM@R

Authority
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2003, 05:12:56 pm »
Postaram się napisać tak ,żeby nie zdradzać fabuły...

Na początku mamy to wszystko co jest typowe dla amerykańskiego komiksu: bohaterowie, czarne charaktery, zniszczoną ziemie...
Po kilku stronach zaczyna sie prawdziwa akcja: ci nieskażitelni bohaterowie okazyją się tak naprawdę zwykłymi ludżmi z krwi i kości ,podejmują decyzje które nie wydają się całkiem moralne, często się wachają, popełnają błędy----i TO JEST WŁASNIE SUPER!!!!!!!!

A RESZTA TO TAJEMNICA...:P
mmmm....

Offline Kurczaczek

Authority
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2003, 06:54:02 pm »
No to moze sie jednak skusze, sam nie wiem... a jak sie ma Authority do Planetary?
...

Offline KoM@R

Authority
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2003, 07:03:01 pm »
Niestety tu ci nie pomoge, jako ,że planetary nie czytałem - sam jestem ciekaw....
mmmm....

Offline Killah

Authority
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 29, 2003, 07:43:22 pm »
Obejrzyj sobie, Kurczak, dwie stronki o Authority

http://www.continuitypages.com/authority.htm
http://authority.thehigherauthority.com/

Pierwszego linka ktos gdzies tu juz chyba wrzucał , zdaje się, że Strangler, ale wrzucam raz jeszcze.

Na www.continuitypages.com można także znalezc sporo informacji o Planetary.
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline pookie

Authority
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2003, 01:52:26 pm »
Linka do continuitypages to chyba wrzucał pookie. Serię polecam z czystym sumieniem. Ja sam już od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu Authority w HC - wyszła takie dwa tomy, każdy kosztuje ok. 50 $... Naprawdę warto
 for Pookie

Offline rorkboy

Authority
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2003, 05:36:48 pm »
warto. bardzo postmodernistyczne, rozbuchane, po prostu ciekawe - niebanalne. do planetary ma sie tak, ze authority to jakby przymiarka do planetary, ktore jest jakby duzo bardziej przemyslane, skonczone, o duzo bardziej oryginalnej wizji.... zreszta gdzies na gildii komiksu juz sie wypowiadalem o planetary
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Authority
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 31, 2003, 11:26:30 am »
czytałem, słyszałem i oglądałem wiele dobrego i skuszę się bez zastanowienia na authority :D no i team tworzący jest super :D  :D
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline KoM@R

Authority
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2003, 02:35:22 pm »
Cytat: "pookie"
Linka do continuitypages to chyba wrzucał pookie. Serię polecam z czystym sumieniem. Ja sam już od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu Authority w HC - wyszła takie dwa tomy, każdy kosztuje ok. 50 $... Naprawdę warto


moj kumpel ma to wydanie-poezja
mmmm....

Offline pookie

Authority
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2003, 02:58:32 pm »
Drugi tom też ma? Przecież on dopiero co wyszedł ! Kom@r jak Wy w tak błyskawicznym tempie ściągacie najnowsze komiksy z USA ? Czyżby tato był pilotem ? :wink:
 for Pookie

Offline KoM@R

Authority
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2003, 05:38:49 pm »
Cytat: "pookie"
Drugi tom też ma? Przecież on dopiero co wyszedł ! Kom@r jak Wy w tak błyskawicznym tempie ściągacie najnowsze komiksy z USA ? Czyżby tato był pilotem ? :wink:


Lepiej-rodzina w stanach:P
mmmm....