Autor Wątek: Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]  (Przeczytany 7056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tredo

Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« dnia: Marzec 18, 2006, 10:23:40 pm »
Gładkie fale oceanu, nagle zaczęły się załamywać. Coś płynęło tuż pod powierzchnią. Stopniowo zaczął wyłaniać się peryskop łodzi podwodnej. Czterech mężczyzn siedzących na pokładzie niewielkiego kutra ze zdziwienia przecierało oczy.
- Dziadek? Co to jest? – młody chłopak kurczowo zaciskał dłonie na burcie łajby.
- Matko Boska... U-BOT! – ponad siedemdziesięcioletni marynarz cały zbladł. Kiedy ponad wodę wyłonił się prawie cały okręt.
- Ale wy głupi jesteście. – skomentował ubrany po miejsku młody mężczyzna – Wuju to przecież nie może być niemiecka łódź podwodna. Spójrz. Mają polską banderę!
- Tylko po co do nas podpływa? – głos najmłodszego wyrażał mieszankę fascynacji i przestrachu.

- Zapraszamy na pokład naszej fantastycznej Łodzi podwodnej – damski głos wzmocniony przez megafon poniósł się daleko ponad falami...


Plan Rejsu Konwentu U-BOT 2006

Termin rejsu:
Od 31 sierpnia do 3 września 2006 roku.

Cena zaokrętowania:
Wejściówka na wszystkie cztery dni imprezy – 25/30 zł

Port macierzysty:
Pracujemy nad jego ustaleniem, będzie to Politechnika Łódzka lub WSHE.

Planowane manewry:
- 4 dni w towarzystwie wspaniałych polskich miłośników fantastyki
- wielu zaproszonych znamienitych gości, taką liczbę pisarzy można spotkać chyba tylko przy okazji dobrych POLCONów
- wiele LARPów, prowadzący o świetnym doświadczeniu i wyrobionej renomie, tego możecie być pewni.
- ponad 100 godzin zaplanowanych punktów programu
- rewelacyjne konkursy ze świetnymi nagrodami, wystarczy spojrzeć na liczbę sponsorów
i wiele innych, które będą na bieżąco zamieszczane na stornie internetowej

Co zrobić, żeby zaokrętować się za mniejszą kasę?
Jedna prelekcja to zniżka o 10 zł. Czyli trzy prelekcje = wjazd za darmo.
Jeden konkurs to zniżka o 15 zł. Czyli dwa konkursy = wjazd za darmo.
Jeden LARP to zniżka do ustalenia.

Ponadto prowadzimy negocjacje w celu uzyskania zniżek dla aktywnych konwentowiczów.
Odpowiednie zniżki otrzymają zarówno uczestnicy Łódzkiej imprezy Final Fantasy CON 3 jak i osoby, które będą na POLCONie.

Jak wpłacać?
Niedługo zostanie uruchomione konto, na które będzie można wpłacać przedpłaty. Wraz z podaniem numeru zaznaczymy czy i jaka zniżka ze względu na przedpłatę będzie obowiązywała.

- To co ojciec? Bierzemy Jędrka i Macieja i okrętujemy się do nich od razu? – mężczyzna w średnim wieku niepewnie patrzył na unoszący się na falach okręt.
- Józuś... Takiej okazji się nie przepuszcza...
- Ale jaja! Zagram w LARPa – młody Jędrek odważnie przeskoczył na pokład U-BOTa.


Strona konwentu www.u-bot.w.pl

wzbogaciła się o bardzo przydatny panel - mianowicie możliwość zgłasza swoich prelekcji, konkursów i innych punktów programu, które chcielibyście przeprowadzić przy okazji U-BOTa.
http://www.darkwater.pl/u-bot/index.php?q=punkt

- Tak więc Szczury Lądowe do roboty! – brodaty kontradmirał sprawnie zachęcał do działania. - Jeśli chcecie rozmawiać ze mną to mój kod morse’a to tredo@smerf.org.pl
- konspiracyjnym szeptem dodał. – A namiary na panią admirał to fenix@smerf.org.pl


Serdecznie zapraszamy!
Agnieszka „Fenix” Bielicka
i Paweł „Tredo” Potakowski
ACTA to nie wszystko...

Cyberterroryzm zagrożeniem XXI wieku 15 marca 2012
 - zapraszam na KUL do Lublina lub online
www.cyberterroryzm.blogspot.com

Offline Tredo

Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2006, 11:32:02 pm »
Swój przyjazd zapowiedział Sam Chuck Norris!

To, że krążą już plotki jakoby był to tylko jego polski sobowtór to pomyłka...

Przecież gdyby istniał polski sobowtór Chucka wiedzielibyście o jego istnieniu...

Prawda?!

Przyjedźcie na U-BOTa!
Sami się przekonacie!
ACTA to nie wszystko...

Cyberterroryzm zagrożeniem XXI wieku 15 marca 2012
 - zapraszam na KUL do Lublina lub online
www.cyberterroryzm.blogspot.com

Offline Tredo

Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2006, 06:35:03 pm »
Drodzy współkonwentowicze, nasz cel został osiągnięty, udało nam się przejąć władze w konwentowej grupie tworzącej imprezę o nazwie U-BOT 2006.

Dzięki czemu możemy wznieść nasze sztandary z hasłem „Konwent dla każdego Pingwina!” i zawezwać was wszystkich do tłumnego stawiennictwa w Łodzi na wielkim święcie fantastyki, na które wszyscy wspierający Rewolucję Pingwinów będą mieli wolny wstęp, tak dobrze słyszeliście, wolny wstęp.
Zastanawiacie się zapewne jak można nas wesprzeć i uzyskać wszystkie idące za tym przywileje?

W bardzo prosty sposób, wystarczy że wpłacicie datek żywieniowy, który zostanie przeznaczony na śledzie dla Pingwinów. Wyniesie on raptem

20 złotych polskich

Tą śmieszną sumę należy przekazać czym prędzej na konto u naszego dobrego kolegi Żubrzyka...

BANK PEKAO SA
22 1240 3015 1111 0010 0965 8418


Z dopiskiem „U-BOT 2006 przedpłata”, na przelewie podajcie też swoje dane, byśmy mogli bezbłędnie was rozpoznać i przygotować specjalne identyfikatory. Nie zapomnijcie też zabrać ze sobą do Łodzi dowodu wpłaty, co pomoże w szybkim działaniu naszej biurokracji.

Niestety mamy też złe wieści, dotacje na śledzie przyjmujemy tylko do końca czerwca, potem niestety musimy zabrać się za ich zakup. Zastąpią nas wtedy obecni organizatorzy, którzy na pewno będą chcieli od was więcej pieniędzy za imprezę!.

Bosman Pingu herbu Śledź...
ACTA to nie wszystko...

Cyberterroryzm zagrożeniem XXI wieku 15 marca 2012
 - zapraszam na KUL do Lublina lub online
www.cyberterroryzm.blogspot.com

Offline Tredo

Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2006, 11:22:02 am »
Uwaga, uwaga!

U-Bot nabiera tempa. Maszynownia działa już pełną parą. Zbieramy wciąż dryfujących po fandomowych falach kolejnych gości. W tym tygodniu do Pasażerów tego okrętu dołączył Marek Huberath, powiększając jeszcze nasze międzynarodowe grono autorów.

Na naszym Pokładzie Propagandowym pojawiły się komiksy Basi Lach i Juliana Czurko.

Wreszcie mamy także informacje o grach bitewnych i karcianych. Szczególnie o tak popularnym M:tG. Magicowców serdecznie zaprasza nasz główny sędzia – puchat:
Cytat: "puchat"
W imieniu organizatorów konwentu fantastyki U-BOT 2006 mam wielką przyjemność zaprosić wszystkich magicowców na po raz pierwszy organizowany w ramach tego konwentu blok MTG. Zaręczam, będzie o co grać i każdy znajdzie cos dla siebie. Dla osób wybierających się na mistrzostwa Polski przygotowaliśmy dwa duże drafty RGD, CCC oraz T2. Dla wielbicieli bardziej ekstremalnych przeżyć turniej T1 z Mox Pearlem dla zwycięzcy. Do tego tradycyjnie dwa duże turnieje Extended i wiele innych atrakcji.
Więcej informacji w dziale Bitwy morskie

Przypominamy także o naszych planach LARPowych!
Kod Witelona – według prozy Witolda Jabłońskiego.
Biesiada Sarmacka prowadzona przez Inkwizytora.
Historyczny Rage Across Łódź[/b] Olgierda Górcekiego – Łódzkiego Specjalisty ds. Wilkołaka.
Dla maniaków WoDa będzie także LARP PełnoMroczny autorstwa Fenix i Smoka.
Czy kolejna odsłona Warhammerowego cyklu
Altdorf By Night, która będzie zwieńczeniem połączonej fabuły z 4 konwentów – Goblikonu, Flambergu, Polconu i właśnie U-Bota.

Wciąż mamy także kilka wolnych miejsc w programie, chętnych zapraszam do zgłaszania się bezpośrednio pod mojego maila – tredo_lodz@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie!
Paweł
ACTA to nie wszystko...

Cyberterroryzm zagrożeniem XXI wieku 15 marca 2012
 - zapraszam na KUL do Lublina lub online
www.cyberterroryzm.blogspot.com

Offline andp84

Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2006, 02:45:41 pm »
Czy ktoś z gildiowiczów się wybiera?

gość1

  • Gość
Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2006, 02:52:34 pm »
Z tego, co wiem, AdIEGO ma jechać. Ja się wybiore, o ile mi finanse pozwolą... Nigdy nic nie wiadomo ^^

Offline Saladyn

Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2006, 03:48:08 pm »
DAwaj Coen, dawaj :badgrin:
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline adiego

Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2006, 11:27:14 am »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
Z tego, co wiem, AdIEGO ma jechać. Ja się wybiore, o ile mi finanse pozwolą... Nigdy nic nie wiadomo ^^


To prawda, ja jade. Zapraszam do sali kinowej, w ktorej poleca rozne fajne filmy. Te mniej fajne jesli chcecie tez poleca;>
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

gość1

  • Gość
Konwent U-BOT 2006 [Łódź 31.08-3.09]
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 31, 2006, 11:42:55 am »
Cytat: "adiego"
Te mniej fajne jesli chcecie tez poleca;>


Znowu szykujesz kino off`owe? xD

 

anything