Autor Wątek: Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"  (Przeczytany 210215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 26, 2003, 02:05:35 pm »
tez podoba mi sie zmiana rysownikow w poszczegolnych tytulach.kazdy rysownik ma swoja koncepcje i spojrzenie na danego bohatera.i dlatego tez lubie komixy z usa.....

Offline Odyn

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 28, 2003, 08:15:36 am »
Czy nie uważacie, że Jezierski ze swoimi "Misjonarzami" mógłby przejąć pałeczkę po mistrzu? Przecież to bardzo zbliżony klimat, może nieco sprośny....ale???!!

Offline aegirr

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 28, 2003, 10:53:13 am »
Misjonarze ? Czy to nie jest może to, co kiedyś się w polskim Playboyu ukazywało ? Pamiętam tam taki odcinek, jak misjonarze wywracali posągi swarożyca i ubierali niesfornych nagusów.
angsta srangsta dupangsta

Offline Odyn

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 28, 2003, 11:59:09 am »

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 30, 2003, 02:02:40 pm »
eee kto,ś inny niż Christa? no way. to nie usa hehe. to inne klimaty. nieżle te misjonarki haha.
co do zmiany rysowników w usa zgadzam się z maciasem. nic dodać nic ująć.
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline aegirr

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 02, 2003, 11:51:19 am »
Cytat: "Odyn"
Masz to tutaj:
http://komiks.gildia.com/galeria/k_smialkowski_s_jezierski/misjonarze


Zgadza sie - to jest to o czym myslalaem  :D
angsta srangsta dupangsta

Offline JANKE'S

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 05, 2003, 01:48:50 pm »
Poniewaz mam już wszystkie K&K ale już w kiepskim stanie wiec doszedłem do wniosku że poczekam aż Egmont wyda całą serię a dopiero wtedy kupie wszystkie hurtem z przewidziana zniżką. A że albumy i tak sa juz tanie wiec nie bedzie to chyba duża kwota. A że co miesiąc Egmont planuje wydać po jednym albumie wiec nie bede chyba długo czekał. Gdzieś za rok

Anonymous

  • Gość
Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 06, 2003, 03:31:11 am »
ta, Jezierski to moze i moglby przejac paleczke, ale raczej tę z gatunku sprosnych i ponizej pepka - no offense, wiem ze to Śmialkowski pisal ten scenario; nie sadze zeby istnial ktos kto podorobilby styl Christy - predzej wypaliloby cos, co dzialoby sie w tym samym swiecie, z Kajkiem i Kokoszem w roli gwiazd goscinnych, np. przygody woja Wita albo Hegemona do tronu droga ;)
Naughty escapades of Yaga

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 13, 2003, 12:05:46 pm »
miejscami kadry z "Misjonarzy" nasuwają wrażenie alaChristowsiej kreski, ja jednak uważam, że nie powinniśmy pod żadnym pozorem probówać tworzyć komiksów z serii "Kajko i Kokosz: Next"; nasi scenarzyści mogą spokojnie wpaść na pomysł jakieś nowej serii - ZOSTAWCIE TITANICA!

Offline agent_smith

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 14, 2003, 06:05:24 pm »
skoro egmont ma zamiar wydać wszystkie k&k to  "szranki i konkury" tez będą prawda?
więc mam pytanie:w jaki sposób będzie wydany-tak jak w orginale ,czyli rysunki ułożone...eee...no wiecie jak one wyglądały , czy tak jak wszystkie nowe komiksy?(to pytanie tyczy się oczywiście wielu innych k&k które zostały wydane w podobny sposób)

Offline Odyn

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 15, 2003, 07:12:37 am »
Mnie również nurtuje ten problem! A kolory? Bo przecież w oryginale to tylko czerń na skowronkowym?

Offline JANKE'S

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 15, 2003, 09:34:31 am »
Wydaje mi sie że układ plansz bedzie dopasowany do pozostałych albumów tzn. przerobiony w pion, tak jak to zrobiono z Kajtkiem i Kokiem, a albumy są już pewnie kolorowane. Egmont chce wydać serię w jednolitej kolekcji i bardzo dobrze. Tyle że tekie "Szranki i konkury" albo "Złoty puchar" to były wcześniej dwuczęściowe opowieści więc jak się je teraz złozy do kupy to bedą to pokażne albumiki. Ale nie powinny kosztować więcej niż 25zł bo K&K są relatywnie tanie.
Bedzie dobrze  :)

Offline Jaszcząb

Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 15, 2003, 01:32:00 pm »
Ja jestem za kontynuowaniem serii przez kogoś innego. Nawet jeśli będzie to mało udana próba to nie zaszkodzi stworzonym przez Christę albumom. A jeśli się uda to pojawi się nowy komiks środka stworzony przez rodzimych twórcych. Jeśli nie mamy dobrych nowych pomysłów skorzystajmy ze starych dobrych patentów.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 15, 2003, 02:25:38 pm »
równie dobrze możnaby dać Polakom do kontynuacji "Asterixa" - on też cieszy się w Polsce popularnością i jest dobrym komiksem docierającym do rzesz... a może "Nowe przygody "Antresolki Profesorki Nerwosolki" by Truściński? albo "Tajemnica Złotej maczety 2: 2003"? by Adler i Piątkowski?
ludzie narzekają na nowe "Thorgale", że nie mają już tej świeżosci i klimatu - wielu chętnie widziałoby koniec serii - nie wykorzystujmy już starych pomysłów, jakkolwiek nie byłyby one genialne! dzięki temu będziemy mieli wieczny sentyment do "Kajka i Kokosza"

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Ci wspaniali "Kajko i Kokosz"
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 15, 2003, 03:26:58 pm »
nr 1 woje mirmiła- za kokosza terminującego u kata  i mecz futbolowy
nr 2 to opowiadanko PROFESOR  STOKROTEK  z takiego albumu z rzeczami autoruf różnyh pszez KAW wydanego
brąz dla NA FCZASAH
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

 

anything