trawa

Autor Wątek: Louis Royo  (Przeczytany 6662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dune

Louis Royo
« dnia: Marzec 27, 2003, 08:52:34 am »
Chciałem polecić miłośnikom klimatów postapokaliptycznych zapoznanie się z grafikami Louisa Royo, wiele z jego prac jest w tym klimacie. Gdy pierwszy raz trafiłem na Jego prace to naprawdę dech mi zaparło ( i nie chodzi tylko o panienki ). Royo jest NR. 1, przynajmniej dla mnie.
Czy ktoś jeszcze rysuje w tym klimacie?

Offline Gollum

Louis Royo
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2003, 09:05:36 am »
A gdzie można się zapoznać z grafikami tego gościa?

Offline Wajrak

Louis Royo
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2003, 09:15:31 am »
DUNE: No wlasnie podeslij jakies prace albo daj linka to opublikujemy na gildi :)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Adam Waśkiewicz

Louis Royo
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2003, 09:23:16 am »
Cytat: "Wajrak"
DUNE: No wlasnie podeslij jakies prace albo daj linka to opublikujemy na gildi :)


 Bynajmniej - nie opublikujemy na Gildii żadnych prac Royo, chyba że dogadasz się z nim, i załatwisz od niego zgodę na publikację jego prac na łamach Nowej Gildii - w przeciwnym razie byłoby to rażące łamanie praw autorskich. Oficjalna strona artysty jest TUTAJ.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Gollum

Louis Royo
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2003, 10:19:44 am »
Przejrzałem i potwierdzam: jest niezły.
Osobiście wolę jednak Dalego.

Offline Wajrak

Louis Royo
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2003, 11:28:06 am »
Hmm nie  chce narzekac ale to forum jest dla ludzi i przez ludzi :) Wiec o linka poprosze :) jak bede mial linka od Ciebie Gollumie to zaraz machen newsa z linkami do prac :)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline dune

Louis Royo
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2003, 12:00:12 pm »
Cytat: "Gollum"
A gdzie można się zapoznać z grafikami tego gościa?
Linki do stron z pracami Royo: www.republika.pl/artarka_top  i  www.imagenetion.com. Jest tam wiele świetnych grafik innych autorów. Polecam nazwiska: Jim Burns, Bob Eggleton, Keith Parkinson. Pozdrawiam

Offline dune

Louis Royo
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 11, 2003, 05:52:34 pm »
Cytat: "Wajrak"
DUNE: No wlasnie podeslij jakies prace albo daj linka to opublikujemy na gildi :)

Wajrak, podobały się prace Royo? Wybrałem na chybił trafił, byle postapokaliptycznie.

Offline Oka

Louis Royo
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2003, 07:52:08 pm »
Royo jest przeidealizowany i przehiperbolizowany, a raczej jego prace...

Wolę o stokroć Siudmaka.

no coz nie jestem facetem :>
rótkie życie płonie jasno...

Offline Wajrak

Louis Royo
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2003, 09:14:28 am »
Tak posobaly mi sie. Prace oryginalen i ciekawe nie zauwazylem tego calego przeidealizowania ale moze zle sie przygladalem :)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Izolda

Louis Royo
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2003, 12:55:54 pm »
Widziałam kilkanaście prac Royo i uważam, że są genialne. Nic dodać, nic ująć.
Tyle tylko, że tła w jego pracach dla mnie wyglądają trochę jakby mu sie na kratkę kawa wylała jak malował ;)
Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"

Offline Rust

Louis Royo
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2003, 05:00:48 am »
Ja wam cos powiem. Z "artystycznego" punktu widzenia to Royo nie jest ani malarzem, ani rysownikiem, po prostu robi obrazki. Jego prace wygladaja jak by dokladnie nie widzial koloru lub nie przywiazywal do niego zbytniej wagi. To wszytko IMO. :)

Radzę popatrzec na prace Broma czy Frazetty - to sa dopiero panowie z dobra reka, okiem i poczuciem. Ich galerie (jak też Royo) znajdziecie na www.imagenetion.com
A jak już jesteśmy przy Bromie - na uwagę zasługuje jego seria do sytemu Darkwerks. W koncu to postapokaliptyczne klimaty. Niestety nie sa one jakos wyszczegolnione w tej galerii ktora podalem (jest tam ok 90 jego prac , to sporo jak na siec. Mi jakims cudem udalo sie skompletowac ponad 300 na HD).
Yeah, and I'm a chineese jet pilot..."

 

anything