trawa

Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 210605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #660 dnia: Listopad 17, 2010, 05:24:36 pm »
Lost Odyssey - ponad 24h spędzone w grze i jeszcze trochę mi jej zostało (gdzieś w połowie 4rtej płyty jestem). Gra nie jest zła, ale jedna rzecz mnie w niej ogromnie denerwuje - bohaterowie, a w szczególności Kaim ;F Ich nie da się w żaden sposób polubić...

Coś w tym jest... Sam obecnie pogrywam w ten tytuł i nareszcie gram w prawdziwego jRPG'a.

    

Offline Marek G.

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #661 dnia: Listopad 19, 2010, 05:01:13 pm »
Dokladnie, niby wszystkjo z nimi w porzadku, a ma ochote sie w gebe dac... Ale gra sama w sobie calkiem przyzwoita, solidny kawal jRPGa.
"Pray they don't take you alive"

Offline FurryThales

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #662 dnia: Listopad 26, 2010, 10:15:57 am »
Gdzieś po 40 godzinach skończyłem grę, chociaż wszystkich pobocznych zadań nie wykonałem. Momentami gra trochę trudna, ale to dobrze. Fajnie się grało, zakończenie też niczego sobie, muzyka przy ostatniej walce - super!
Lost Odyssey Soundtrack: Howl of The Departed (Final Boss)

A teraz pogrywam w pierwszą część Dead Rising :)

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #663 dnia: Listopad 29, 2010, 05:47:10 pm »
Nie ma to jak zombie w ilości hurtowej. :biggrin: Polecam również zagrać w drugą część Dead Rising.

    

Offline Marek G.

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #664 dnia: Listopad 30, 2010, 11:29:54 pm »
Do mnie właśnie jedzie Castlevania. Zobaczymy co tam, jak tam. Słyszałem dużo różnych opinii.
"Pray they don't take you alive"

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #665 dnia: Grudzień 01, 2010, 05:34:51 pm »
Castlevania jest świetna, jeden z najlepszych slasherów w jakie grałem. Wspaniała fabuła, ponad 20h grania - Konami dało rade!

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #666 dnia: Grudzień 01, 2010, 08:16:39 pm »
Gralem tylko w demo ale mi Castlevania zupelnie nie podeszla... 


Sam pogrywam obecnie w Assassins Creed 2 i musze powiedziec, ze po bardzo sceptycznym podejsciu do gry powoli sie coraz bardziej do niej przekonuje. Jedynka przy niej wyglada jak demo mozliwosci silnika gry, dwojka jest lepsza pod kazdym wzgledem. No i czekam na zamowione Halo:Reach, Fable 3 i Fallout: Nev Vegas (przy Black Friday byl deal ze byly $20 off)...


Heh dzisiaj Amazon mial NFS: Hot Pursuit za $35... Tylko gdzie tu znalezc czas by w to wszystko grac?

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #667 dnia: Grudzień 11, 2010, 09:01:18 am »
No właśnie...najgorzej jest z czasem.

Ja ostatnio spoglądam na swoją półkę i zastanawiam się jak zrobić, żeby doba miała 48 godzin

Offline FurryThales

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #668 dnia: Grudzień 11, 2010, 08:15:06 pm »
Dead Rising ukończone, prawie dwukrotnie, bo grając pierwszy raz schrzaniłem sobie wątek fabularny. Ma to też swoje plusy, bo mogłem sobie na spokojnie trochę pozwiedzać to centrum handlowe :)
Klimatem, na chwilę obecną, daleko nie odchodzę bo zostaję w tematyce zombie i męczę je w Left 4 Dead. Chyba po raz setny, ta gra mi się nigdy nie znudzi. I czekam na Borderlands GOTY ^^

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #669 dnia: Grudzień 13, 2010, 04:03:59 pm »
Borderlands mowisz? Hmm jak bys chcial w CO-OP'a strzelic to daj znac (mam zwyczajnego Borderlands bez dodatkow)


Wczoraj skonczylem Assassins Creed 2 no i ta koncowka to IMHO troche zrypana byla.... Niby pasuje do calej historii, ale mi tak srednio podeszla...

Offline FurryThales

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #670 dnia: Grudzień 14, 2010, 11:46:49 am »
Na chwilę obecną nie stać mnie na wykupienie golda (na ten dłuższy okres czasu, bo na miesiąc to się tylko u mnie zmarnuje to) więc ograniczam się jedynie do grania w trybie single lub z kimś obok siebie. A też zastanawiam się, czy komuś kto zasiada raz, dwa razy w tygodniu do konsoli opłaca się zakup czegoś takiego. Na wakacje miałem sobie zafundować konto gold na okres całego roku, lecz nabrałem wątpliwości czy będę miał w co grać z ludźmi, bo "nowości" to ja prawie wcale nie kupuję, czekam aż ceny spadną, inaczej nie wyrobiłbym. Wyjątkami są takie specjalne okazje, jak na przykład teraz zbliżające się święta :)

Offline Pawłow

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #671 dnia: Grudzień 14, 2010, 01:47:11 pm »
Ostatnio podliczyłem wydatki na giery i wyszło mi że średnia cena jaką zapłaciłem za grę to 70-parę złotych. Najdroższy był Mass Effect 2 za 119 z wysyłką. zwykle jest to ok. 50-60 złotych.

BTW, trailer Mass Effecta 3 się pokazał
shit happens

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #672 dnia: Styczeń 09, 2011, 09:04:15 pm »
Lada chwila wyjdzie bulletstorm, jeżeli to nie jest pomyłka sklepu to http://merlin.pl/Bulletstorm-Epic-Edition_Electronic-Arts/browse/product/8,840628.html można go kupić za 137zł :)

Offline Funny

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #673 dnia: Listopad 02, 2014, 01:12:53 pm »
Witam.
Chcialbym kupić synowi konto gold na xboxa tak aby mógł grać w gry przez internet.
Czy to jest tylko konto gold, czy sa jakieś inne wersje konta?
Jak dlugo dziala takie konto?
Czy są jakieś rzeczy które powinienem wiedzieć przed zakupem, jakieś kruczki itd?
Z góry dziękuję za pomoc bo nie mam o tym zielonego pojęcia i każde porady mi pomogą.

Offline kamiloski

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #674 dnia: Lipiec 23, 2016, 01:18:49 pm »
Dwóch moich kolegów miało już z nim problemy, a za te cene to niedopuszczalne :/