trawa

Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 207973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 28, 2007, 06:44:37 am »
No i stalo sie MS oficjalnie potwierdzil wydanie nowej wersji X360 zwanej Elite. Cena tak jak na to wskazywal GI - $479.99. IMHO nadal za drogo i zamiast wydawac specjalnych dyskow do X360 lepiej by pozwolili podlaczac normalne dyski poprzez USB (cena 120GB dysku do X'a wynosi $179, w tej cenie mozna nawet nabyc dyski 500GB...) -> wiem, ze sie da (prawdopodobnie), jednak chodzilo mi o to by to nie wymagalo modyfikowania konsoli (czyli utracie serwisu Live, no chyba ze ktos lubi ryzykowac i ma nadzieje ze system mu nie wykryje zmodyfikowanej konsoli...).

Nowa wersja X'a ok spoko, ze ma HDMI, ale tak poza tym to nic szczegolnego. OK rozumiem tez, ze jako maja w usludze Xbox Live filmy do sciagniecia (takze w High Definition) to wiekszy dysk twardy tez by sie przydal... Ogolnie mysle, ze to moze zaszkodzic dla MS jako, ze uzytkownicy moga sie po prostu wkurzyc, ze juz jest nowy model konsoli ktory by woleli sobie kupic zeby wiedzieli ze cos takiego bedzie... Mam nadzieje, ze za rok nie bedzie nastepnej "nowej" wersji X360...

A i ten tego ogolnie wolalbym, zeby moj X360 tez byl czarny bo mi do sprzetu nie pasuje :P Ja tam na pewno nie planuje zakupu nowej konsoli...

Offline skyace

Xbox 360
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 28, 2007, 07:56:47 am »
Cytat: "DARKMAN"
Ogolnie mysle, ze to moze zaszkodzic dla MS jako, ze uzytkownicy moga sie po prostu wkurzyc, ze juz jest nowy model konsoli ktory by woleli sobie kupic zeby wiedzieli ze cos takiego bedzie...


No, spoko że ma HDMI, ale czy nie powinno tego mieć od początku? Dziwna trochę strategia MS, z jednej strony next-geny, 1080p, HD-gaming, omujborze - a z drugiej hahaha, kupujcie kupujcie, po co ci jeden Xbox jak możesz mieć 2 różne? ;)

Cytuj
Mam nadzieje, ze za rok nie bedzie nastepnej "nowej" wersji X360...


Coś było, że parę technicznych rozwiązań z Elite mają też w zwykłe wrzucać, ja na przykład poczekam aż to się stanie.

A następna wersja za rok pewnie będzie różowa i będzie miała Wi-Fi wbudowane, bo dziwi mnie, że Elite tego nie ma nadal.

Cytuj
A i ten tego ogolnie wolalbym, zeby moj X360 tez byl czarny bo mi do sprzetu nie pasuje :P Ja tam na pewno nie planuje zakupu nowej konsoli...


Pomaluj sobie, chociażby tak: http://www.gameonly.pl/newsy/11444 :)
:. Sky Ace ][ skyace@skyace.org ][ www.skyace.org .:]
[:. Ten co psuje Nową Gildię Mangi i Anime i nie tylko ;) .:]
[:. Potworami jesteśmy, aby potworami się nie stać. .:]

Offline Bere

Xbox 360
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 28, 2007, 02:41:57 pm »
A to problem czarną obudowę kupić ?

Trochę głupio, chciałbym napisać że jeśli stanieją stare akcesoria to ok, ale jeśli wychodzi całkiem nowa konsolka to czuję się jakbym był posiadaczem drugiego sortu, czy coś w ten deseń...

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 28, 2007, 03:57:21 pm »
Ogolnie to nie ma AZ tak wielkiej roznicy pomiedzy Componentem a HDMI... to ja zostaje przy swojej. I faktem jest, ze troche dziwne ze nie wrzucili Wi-Fi (chociaz ja i tak bym podlaczal przez kabel - jest po prostu szybciej...)

Cytuj
Coś było, że parę technicznych rozwiązań z Elite mają też w zwykłe wrzucać, ja na przykład poczekam aż to się stanie.

To normalne - cos a la PS2 slim. Po pierwsze jest ponoc znacznie cichszy. I pewnie jakies tam male usprawnienia. Jesli jednak MS bedzie wypuszczac nowe modele co roku to sami sobie strzela w stopy....

P.S. Ten Halo X360 wyglada niezle i ta trojka nawet wyglada jakby byla wypukla... ale ja tam se daruje -> sa tez cale nowe casy, tylko po co wydawac na to kase?

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 18, 2007, 05:18:44 pm »
Po raz pierwszy w historii odbedzie sie turniej.... PAC MAN'a! Z okazji 26 urodzin MS oraz Namco oglasili swiatowy turniej zjadacza kropek (i duchow).

Konkurs bedzie trwal od 25 kwietnia do 9 maja, podczas ktorego 9 finalistow zostanie wylonionych (2 z USA, 2 z Europy, oraz po 1 z Azji, Australii/Nowej Zelandii, Kanady, Japonii oraz Meksyku). Finalisci zostana ogloszeni przed 1 czerwca i poleca na final do Nowego Jorku (oplacone przez MS).

Poza powyzszymi jedno miejsce zarezerwowano dla "najwiekszego fana Pac Man'a" (jednak tylko z USA i Kanady). Do przystapienia do konkursu nalezy nadeslac wideo pokazujace jakimi jestesmy wielkimi fanami gry.

Nagrody (poza podroza do NYC):
- 100,000 MS points (~$1250)
- darmowa kanapka od Quiznos (1 na tydzien przez 26 lat (sic!))
- specjalna wersje X360 w stylu Pac Mana oraz podpisana przez jego tworce Toru Iwatami

Wymagania:
- posiadanie X360 oraz Live Account (Silver lub Gold -> konkurs otwarty jest tylko dla tych 25 krajow w ktorych Live jest oferowany)
- posiadanie Pac Man'a z XBL (kosztuje 400 punktow)

Rejestrowac mozna sie od 25 kwietnia na ponizszej stronie:
Oficjalna strona Xbox Live Tournament

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 30, 2007, 05:36:32 pm »
LOL
Czy to komus czegos nie przypomina?

Offline artoor

Xbox 360
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 02, 2007, 07:27:15 am »
ja mam w planach kupić x360 jednak mam kilka problemów... pierwszy to brak dobrego TV przez co będe musiał na LCD komputerowym a następny to w takiej sytuacji nie będe miał dźwięku  :roll: zaczynam rozumieć ciężkie życie konsolowca
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także" - Winston Churchill

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 02, 2007, 11:38:32 pm »
Jakie tam ciezkie? :)

Offline artoor

Xbox 360
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:48:33 am »
Cytat: "DARKMAN"
Jakie tam ciezkie? :)


moje już jest na starcie  :lol: co prawda miałem kiedyś ps one ale nie porównujmy do czasów obecnych "dziadka"  :D nie no szukam info, pomocy i nigdzie nie moge znaleźć, a jak się nie dowiem to niestety nie będe kupował bo po co mi sprzęt jak nie będzie dźwięku
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także" - Winston Churchill

Offline [robak]

Xbox 360
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:43:05 am »
Człowieku, podłącz x'a do sprzętu muzycznego. Jeśli nie masz takowego sprzętu to jak chcesz oczekiwać dźwięku? Że sam xbox będzie grał czy co?

Offline artoor

Xbox 360
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:00:16 pm »
Cytat: "[robak
"]Człowieku, podłącz x'a do sprzętu muzycznego. Jeśli nie masz takowego sprzętu to jak chcesz oczekiwać dźwięku? Że sam xbox będzie grał czy co?


co rozumiesz pod pojęciem "sprzęt muzyczny" już raz słyszałem żeby do radia podłączyć  :lol:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także" - Winston Churchill

Offline 612

Xbox 360
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:51:35 am »
ja podlaczylem do wiezy

Offline [robak]

Xbox 360
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:17:42 pm »
Dokładnie. Wieża chociażby, zestaw 5.1, zestaw 2.1 do walkmana :P Słuchawki nawet są lepszym rozwiązaniem niż brak dźwięku. Toż to żaden problem. Masz 17 lat na pewno artoor?

Offline artoor

Xbox 360
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 05, 2007, 02:13:31 pm »
problem rozwiązany już wiem co i jak  :D
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także" - Winston Churchill

***

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 20, 2007, 04:04:37 pm »
Zastanawiam się ostatnio nad kupieniem konsoli. Brałem pod uwagę PS3 i Xbox360, ale ostatecznie bardziej skłaniam się ku tej drugiej opcji.

:arrow: Opłaca się czekać na wersję Elite? Właśnie to czekanie, najbardziej mnie zniechęca, bo nie mogłem nawet znaleźć daty premiery w Europie (a jak znam życie Europa skończy się na naszym zachodnim sąsiedzie i premiera w Polsce będzie jeszcze później).
 :arrow: Dysk 20GB. Jak się to ma do rzeczywistego wykorzystania?
 :arrow: Awaryjność nowego Xboxa- rzeczywiście jest tak źle?

 

anything