trawa

Autor Wątek: KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa  (Przeczytany 124684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 09, 2006, 03:05:32 pm »
No i tu zaczynają się schody- żeby taki podpis zrobić trzeba by zobaczyć najpierw autentyczny autograf... a on tylko w swoich książkach go robi. Nie znam nikogo kto czyta Wiedźminy, a tym bardziej ma książkę...nie mówiąc już o podpisie.... A może ja obracam sie wokół dziwnych ludzi...
A może wszyscy dostali wstrętu do tych książek po reklamie jaką zrobiło dzieło filmowe o tytule tymże. A może to zaczęty komiks Truścińskiego tak namieszał? Nie mam pojęcia.....  To Polch- tak Polch.....
Swoją drogą to fenomen- rzeczy które powinny pociągnąc marketingowo i w ogólnie tak, daną rzecz- mieszaja ja z gównem za każdym razem jak ktos się za nie bierze (ekranizacja, komiksozacja, gieracja.... sracja....)

Koniec oftopa  :)

Kaerelki się wydają- chciałbym zacząć coś nowego... myślałem o NEW KIDS ON THE BLOK albumie- ale materiał premierowy. ktośby chciał to przeczytać?
Yoela robie w tempie terminatorskim...  musze pomysleć co dalej.

Offline empro

Re: .......
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 09, 2006, 03:13:50 pm »
Cytat: "Łamignat"

A co do allegro to siem zgadamy z tymi autografami Sapkowskiego i jak nie będzie opcji "kup teraz" to wam pomogę cenke podbijać  :lol:  oczywiśnie nie za darmo  :lol:


a to, to już jest nieuczciwe !!
 8)  :lol:

Offline Jaszcząb

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 09, 2006, 03:31:35 pm »
Cytat: "KRL"
Kaerelki się wydają- chciałbym zacząć coś nowego... myślałem o NEW KIDS ON THE BLOK albumie- ale materiał premierowy. ktośby chciał to przeczytać?


Tak, ja bym chciał to przeczytać. Podobnie jak zakończenie historii, która idzie w OS ;)


Cytat: "KRL"
Yoela robie w tempie terminatorskim...  musze pomysleć co dalej.


Jakie to tempo? Można się na MFK spodziewać albumu?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 09, 2006, 03:32:45 pm »
Cytat: "KRL"

Kaerelki się wydają- chciałbym zacząć coś nowego... myślałem o NEW KIDS ON THE BLOK albumie- ale materiał premierowy. ktośby chciał to przeczytać?

Yes, yes, yes :badgrin:
ja bym chciał :)
no i koniec "starej" historii wreszcie chciałbym poznać :(

a propos autografów: kiedyś koleżka z ławki (stare dzieje) podpisał mi się w książce do historii jako Lech Wałęsa ;) także mam autograf byłego prezydenta :lol:

Offline empro

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 09, 2006, 03:42:13 pm »
KRLu ja biere wszystko co tam nabazgrolisz :)

co do autografów to pozwole sobie na mały offtopic:
kiedyś zrobilismy zanjomym na urodziny (wyprawiali potrójne urodziny) taki dowcip, kupilismy 3 piłki nozne i na każdej podpisałem się z jako Jerzy Engel, jakos tak na imprezie nikt nie pytał czy to oryginał i jakoś tak zostało, potem dwóch z nich się domysliło/dowiedziało, albo wiedzieli po rpostu od początku, że to taki kawał tylko ale trzeci dał tę piłkę na aukcji na studiach, dobrze, że mu w ostatniej chwili powiiedzieli bo by dym był niezły :)
ot taki żarcik :)

Offline Macias

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 09, 2006, 04:51:22 pm »
teraz to KRL jest taki "hej" ze nawet na stringach cisnie autograf,ale jesli by sie stalo tak,ze stanie sie wielkim artysta i bedzie sie kapal w geldzie, to z laska sie na walizce pelnej ojro podpisze... ;)
heh
KRL- NKOTB chetnie,ale jak juz ktos wspomnial przydaloby sie zrobic cos z niezakonczona historia z SOSa...

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 09, 2006, 05:07:51 pm »
No to Was zaskoczę......  :roll:
Śledziu wybiera sie na WSK a potem zaraz do Japoni leci... no i nie chce zostac zlinczowany na konwencie... i powiedział mi, że do WSKi wyda Osiedle- a w nim oczywista zakończenie NKOTB- 8 plansz.



hmmmmmmmmm....    mówił to z pełnym przekonaniem....

Offline empro

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 09, 2006, 05:12:06 pm »
Cytat: "KRL"


hmmmmmmmmm....    mówił to z pełnym przekonaniem....


uwierzę, jak zobaczę :)

coć cieszyłbym się, nie powiem :)

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 09, 2006, 05:18:54 pm »
Cytat: "KRL"
No to Was zaskoczę......  :roll:
Śledziu wybiera sie na WSK a potem zaraz do Japoni leci... no i nie chce zostac zlinczowany na konwencie... i powiedział mi, że do WSKi wyda Osiedle- a w nim oczywista zakończenie NKOTB- 8 plansz.

Pomodlę się do boga komiksowego, żeby Twe słowa ciałem się stały. Nawet Ryzykowi jestem gotów na tacę dać, jeśli to by miało pomóc :)

Offline Jaszcząb

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 09, 2006, 05:24:46 pm »
Nie ukrywam, że miałem cichą nadzieję na to, że sprawy przybiorą taki właśnie obrót, w sensie, że się Śledź na WSK po cichu czai z tym ostatnim zeszytem. A jak się nie wyrobi, to weź KRL te 8 plansz ze sobą do wawy, dobra?

Offline barb_wire

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 09, 2006, 06:13:55 pm »
Cytat: "KRL"


Kaerelki się wydają- chciałbym zacząć coś nowego... myślałem o NEW KIDS ON THE BLOK albumie- ale materiał premierowy. ktośby chciał to przeczytać?
Yoela robie w tempie terminatorskim...  musze pomysleć co dalej.


Ja też chcę! Już, teraz, NOW!!! Zawsze czekam na NKOTB imiędzy innymi dlatego tak się wk**wiam na Śledzia. A co do linczu na nim to chyba nie będzie tak źle. Armia produktywnych zbiera się na WSK więc chopaka bedą osłaniać.
Idę zbierać staff do podpisów;)Eh ideał!

Offline Łamignat

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 09, 2006, 06:45:37 pm »
Cytat: "Kingpin"
 Pomodlę się do boga komiksowego, żeby Twe słowa ciałem się stały. Nawet Ryzykowi jestem gotów na tacę dać, jeśli to by miało pomóc :)

Kurde a Rydzyk zna tego Bożka komiksowego ?!?!?!
Jeśli tak to już zbieramy epipe i jedziem nach Toruń prosić o przebaczenie za to, że byliśmy innowiercami i aby jego funfel, komiksowy Bożek pomógł Śledziowi  jego plany na WSK zrealizować  :lol:
-to mówiłem ja Jarząbek   :lol:

A tak na serio to miło by było gdyby ta informacją prawdą się okazała  i weszła w życie :D

Offline PKP

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 10, 2006, 08:37:05 am »
A moze by tak pozniej cisnac to pierwsze NKOTB w formie albumiku? Fajnie by bylo miec wszystko w jednym tomie. Info z bliskim wydaniem ostatniego OS cieszy mnie jak najbardziej, az zaluje, ze do Wawy nie dotre (a zawsze myslalem, ze mieszkanie na poludniu Polski ma same plusy...). Jeszcze tylko jedna prosba/sugestia do pana KRLa. Moze by jakies koszulki na rynek tekstylnopodobny wypuscic? No, bo ten... no... mi sie mazy nosic na piersi pana Janusza Bielunia w jego isce szatanskiej pozie. Mysle (no moze troche przesadzilem), ze kazdy mlody metal chcialby miec takie cudenko i interes by sie rozkrecil nie gorszy niz z podrabianiem autografow Sapkowskiego.
lcoholocaust

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 10, 2006, 09:36:07 am »
Koszulki fajna sprawa - tylko nie mam głowy do tego -chodzi mi o techniczne rzeczy. Nie wiem nawet gdzie z tym problemem iść.

Ale pomyślę.

Offline barb_wire

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 10, 2006, 03:11:13 pm »
Dobry pomysł Panie Kolejarz! Tylko o dziewczynkach nie zapominajmy. Chętnie bym okryła biust jakąś bluzeczką z Kfiatuszkiem czy innym tak Kaerelkiem. No i jakby co to nie w tym zdzierskim sklepie internetowym gdzie jest