Autor Wątek: KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa  (Przeczytany 124701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa
« dnia: Marzec 01, 2006, 04:15:13 pm »
Niusik z Alei Komiksu:
Cytuj
KRL zaatakuje WSK

        Na WSK ukaże się album Kaerelki i inne takie autorstwa KRL-a. Ujawniony zostanie także wydawca owianego jeszcze aurą tajemnicy Yoela.

        Kaerelki i inne takie (okładka poniżej) to zbiór komiksów KRL-a znanych z łamów Produktu, plus materiał premierowy. Liczył będzie ponad 60 stron w czerni i bieli. Tematyka - głównie humorystyczna. Wydawcą zbioru jest Daniel Gizicki.

        Yoel opowiadać będzie historię człowieka, któremu los zesłał artefakt - rewolwer z amunicją, której boją sie wszelkie istoty na Ziemi, w Niebie i Piekle... Jednocześnie odkrywać on będzie prawdę o sobie...
"yoel" tp mroczna opowieść, nie pozbawiona jednak elementów humorystycznych.
Napisana zostanie w konwencji "łamigłówki" fabularnej - czytelnik zostanie rzucony w środek opowieści i wszystko stawać się będzie jasne wraz z przewracaniem dalszych plansz.

Komiks liczył będzie ok 100 stron, w tym wiele dodatków.
Kolor w komiksie nakładany będzie ręcznie (akwarela i akryl), dodatkowo twórca wspomagać się będzie komputerem.

Poniżej pierwszy z plakatów reklamujący komiks - jak zapowiada KRL, będzie ich więcej.

a linki do okładeczek/plakatów :smile:
http://www.aleja-komiksu.pl/gfx/okladki/kaerelki.jpg
http://www.aleja-komiksu.pl/gfx/okladki/yoelplakat.jpg

skoro juz ktoś puścił farbę to chłopaki powiedzcie coś więcej :smile:
o ile po KaeReLkach wiadomo czego można się spodziewać, czyli dużo fajnego komiksu znanego już pewnie w większej części ale wreszcie samodzielnie wydanego o tyle Yoel kompletnie mnie zaskoczył, rysunek mistrz, tymbardziej, że nie widziałem nic KaeReLowego bez tych wielgachnych oczu itp i szczerze mówiąc wątpiłem, że potrafi się odnaleźć też w innej styl;istyce a tutaj taki knockout, bo okładeczka wygląda zajebiście :smile:
ja się piszę na obydwie pozycje, więc KRLu szykuj mazaka i wpisuj już obszerne dedykacje dla mnie :smile:
kurde ale nam sie hitów szykuje na WSK :smile:
chyba Egmonty, Mandragory i inne takie padną przez te niezależne wydania :smile:

Gil, KRL gratuluję póki co inichjatywy, bo efektu pewnie pogratuluję po WSK :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2018, 09:44:24 pm wysłana przez graves »

Offline Łamignat

........
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2006, 04:38:25 pm »
Nie znam Was osobiście, ale mam nadzieję , że się poznamy, bo ja również się piszę na ww  pozycje.
I także będę prosił o wpisik z autografem :)
Zatem już 2 sprzedane sztuki macie  :D

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2006, 04:42:39 pm »
O ile "Kaerelki..." są już gotowe i głowa mnie o nie boli to przy Yoelu czeka mnie jeszcze pare miesiecy pracy...ale mam już 30 stron. No stylistycznie to faktycznie inaczej wygląda- zrobiłem to sam dla siebie- chciałem się wyrwać z szuflady "dużych oczu- małych brzuszków".

Albumik podpiszę - a jakże. Przy okazji poznam ludzi z forum- tak więc prosiłbym o niki przy przywitaniach - bo potem sie okazuje że ja znam wystkich po 2 razy... a jednych nie pamiętam, chociaż tak naprawde się dublują  :roll: Juz tak pare razy miałem... i gupio mi było... mam mała pamięć do twarzy i na 2 różnych konwentach poznawałem ludzi raz po niku raz po nazwisku... matkobosko...   :D

Offline redkac

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2006, 04:49:55 pm »
czyli jednak kartka z nikiem na czole albo w innym miejscu potrzebna jest musowo  :lol:
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline empro

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2006, 04:50:35 pm »
znaczy to, żę Yoela ni będzie na WSK :(
szkoda wielka, bom się zdąrzył napalić już....

chyba, że rzucisz wszystko, spał nie będziesz i zrobisz kilka plansz dziennie, kilka w nocy to może by się udało :)
 8)  :evil:

w przeciwnym razie, cóż począć, trzeba się będzie KaeReLkami zadowolić i uzbroić w cierpliwość...
:)

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2006, 05:09:03 pm »
Ja osobiście to oczywiście 80 plansz w 2 tygodnie zrobiłbym z zawiązanymi oczami... nie wiem tylko co na to mój kolorysta. :lol:

Offline empro

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2006, 05:17:16 pm »
Cytat: "KRL"
Ja osobiście to oczywiście 80 plansz w 2 tygodnie zrobiłbym z zawiązanymi oczami... nie wiem tylko co na to mój kolorysta. :lol:


to musisz kogoś lepszego i szybszego wynająć :)
może Flasha ??

Offline asu_swing

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2006, 05:40:09 pm »
Co do Kaerelków...
Jestem w najbardziej komfortowej sytuacji chyba:D
Pierwszy i jedyny składak wydawnictwa Gil i ska. już niedługo jako pierwszy dotknie jeszcze ciepłego albumiku:]

dziś byłem w drukarni, wąchałem farbę, jest okej:D
szykuje się rarytas

a na WSK będę znów (jak na MFK) przy stoliku kupczył... ;]

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 01, 2006, 06:46:14 pm »
Jak już pisałem na Waku... eeeee.. tzn. na Polterze:
Mój apetyt jest rozbudzony. Kolejna pozycja w liście zakupów na WSK.
KRL, a Małysz będzie w zbiorku?? :badgrin:
...zastanawiam się nad identyfikatorem z avatarem i nickiem....
ale jakoś się pewnie znajdziemy wszyscy ;)

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2006, 06:55:19 pm »
Więcej powiem- nie dość że będzie Małysz to jeszcze będzie to wersja inna niż ta która poszła w Produkcie- zrobiłem tę planszę i zgubiłem kiedy trzeba było ją wysłać do Śledzia- więc zrobiłem ją jeszcze raz... a potem ona się znalazła.... :D  i teraz trafiła do albumiku- tak więc - normalnie wersja specjal edyszyn będzie.

Gilbaert

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 01, 2006, 07:06:30 pm »
Potwierdzam albumik bedzie, ale szkoda ze ani aleja, ani polter nie raczyly skonsultowac publikowanych zapowiedzi ze mna i przez co juz jest wiadomo ze wydaje jeden albumik, a nie jest wiadomo nic o drugim albumiku ktory rowniez wydam. A mialy miec "promocje" razem.
W takim razie juz pelne sprawdzone info o tym co wydam na wska bedzie wkrotce.

Offline empro

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2006, 07:11:40 pm »
to Ty Gil niedługo będziesz musiał zacząć numerować te komiksy jak Egmont, Mandra czy Taurus :)
niedługo będziesz nawet mógł je w Merlinie sprzedawać (tam chcą pięć pozycji w katalogu wydawniczym :))

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2006, 07:19:26 pm »
Cytat: "KRL"
Więcej powiem- nie dość że będzie Małysz to jeszcze będzie to wersja inna niż ta która poszła w Produkcie- zrobiłem tę planszę i zgubiłem kiedy trzeba było ją wysłać do Śledzia- więc zrobiłem ją jeszcze raz... a potem ona się znalazła.... :D  i teraz trafiła do albumiku- tak więc - normalnie wersja specjal edyszyn będzie.

 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
BOSKO!!! Normalnie mało się ze szczęścia nie zsikałem...
ale przypomniałem sobie, że jestem panem zbrodni z Hell's Kitchen i nie wypada mi...
Ja chcę to JUŻ!!! :!:  :!:  :!:
 8)

Offline Czopek Piotrek

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 02, 2006, 07:02:01 am »
na oba wydawnictwa się zapisuję!

zaintrygował mnie tej Yoel - bardzo fajny cartoonowy styl - przynajmniej na tym obrazku, który widać na polterze

Offline teresa_orlowski

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 02, 2006, 07:54:57 am »
Cytat: "Czopek Piotrek"
zaintrygował mnie tej Yoel - bardzo fajny cartoonowy styl - przynajmniej na tym obrazku, który widać na polterze


powiedziałabym, że logo zerżnięte z emo boy

 

anything