Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich  (Przeczytany 815474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2460 dnia: Październik 28, 2016, 09:32:08 pm »
jeszcze raz dzieki za odp Raj. BTW moze miales w rekach last look Burnsa, lubie tego goscia i ciekaw jestem czy po ostatniej trylogii autor BH  nie osiada na laurach. :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kickic

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2461 dnia: Październik 28, 2016, 10:46:12 pm »
"Last Look" to nie jest nowy komiks, tylko wydanie zbiorcze trylogii. Co do Emily Carroll polecam sprawdzić jeszcze jedną 32-stronicową historię "Ann by the Bed", której nie ma w antologii "Przez las" i w internecie. Komiks został wydany w serii Frontier, też horror i jeden z lepszych tej autorki.

Offline adro

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2462 dnia: Październik 29, 2016, 01:46:01 pm »
aaaa fakt, kurcze niezla cena za naprawde porzadny komiks. Dzieki za poprawke Kickic :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline gobender

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2463 dnia: Październik 29, 2016, 04:29:44 pm »
"Last Look" to nie jest nowy komiks, tylko wydanie zbiorcze trylogii.

W dodatku softcover. Pojedyncze były naprawdę ładnie wydane.

Offline LordDisneyland

Odp: "Must Have" - polecane lektury DC
« Odpowiedź #2464 dnia: Listopad 01, 2016, 09:58:59 pm »
Mam pytanie o ten zbiór-

Zaliczylibyście go do interesujących i wartych postawienia na półce? Swoją drogą, w Polsce pewnikiem nie wyjdzie?
Z zawartych w tomie rzeczy znam tylko "HolyTerror"... jak teraz patrzę na rysunki Breyfogle'a, to nie były takie złe...

Offline donTomaszek

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2465 dnia: Listopad 02, 2016, 08:36:56 pm »
... jak teraz patrzę na rysunki Breyfogle'a, to nie były takie złe...
Oczywiscie, ze nie byly zle.
Byly masakrycznie dobre, niesamowicie dynamiczne, z ostrym jak brzytwa kadrowaniem. Czasem do pewnych rzeczy potrzeba tylko dorosnac.
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline LordDisneyland

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2466 dnia: Listopad 05, 2016, 09:16:23 pm »
Nie otrzymawszy odpowiedzi na poprzednie pytanie nieustraszony LordD brnął dalej w świat bez responsu :D

Jakie są różnice między wydaniami zbiorczymi "Planet Hulk" i "Planet Hulk Omnibus"? Różnica objętościowa i cenowa dość znaczna...


Offline pitt

Odp: "Must Have" - polecane lektury DC
« Odpowiedź #2468 dnia: Listopad 05, 2016, 10:46:58 pm »
Mam pytanie o ten zbiór-

Zaliczylibyście go do interesujących i wartych postawienia na półce? Swoją drogą, w Polsce pewnikiem nie wyjdzie?
Z zawartych w tomie rzeczy znam tylko "HolyTerror"... jak teraz patrzę na rysunki Breyfogle'a, to nie były takie złe...
Ja tam bym brał. :) Scenariuszowo jest różnie, ale rysunki za to świetne. I nie tylko Norm daje rade.
Ogólnie ponad 500 stron czytania i oglądania. Zaznaczam jednak, że mam słabość do elseworldów.

 
Jest także tom drugi, a w nim chyba to samo w co tym. Nawet okładka prawie taka sama.

 
I tomik gdzie tematem elseworldów jest Justice League.

 
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2016, 10:50:24 pm wysłana przez pitt »

Offline LordDisneyland

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2469 dnia: Listopad 05, 2016, 11:25:33 pm »
Dziękuję-  za odpowiedzi.

Pitt- tyż niestety mam słabość do elseworldów , stąd pytanie...a obrazki - istotnie, zachęcają.

Offline angelscorpion

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2470 dnia: Listopad 09, 2016, 09:22:47 am »

Offline misiokles

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2471 dnia: Listopad 09, 2016, 09:32:02 am »
Pewnie dlatego, że kogoś poniosła euforia. DC nigdy chyba nie zapowiedziało oficjalnie vol. 2.

Offline isteklistek

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #2472 dnia: Listopad 09, 2016, 09:35:00 am »
       Swamp Thing: The Bronze Age Omnibus też dostał krzyżyk.

Offline darekso123

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #2473 dnia: Listopad 13, 2016, 01:29:45 pm »
Wiadomo juz cos w sprawie tych wiekszych wydan z osobna grafika jakie to będą tytuły i po ile za tomik?
Btw mam takie pytanie do was troszke offtopowe aczkolwiek... Jakie koszulki ochronne na komiksy polecacie(jakich firm)ogolnie chcialbym do wkkm wkkdc i egmontowskich wydan i gdzie takie cos mozna dostac w jakich sklepach szukac ( ogolnie mieszkam w Wrocławiu i moze tutaj dostane gdzies na miejscu?)

Offline Starwatch

All New X-Men - Kolejność czytania
« Odpowiedź #2474 dnia: Listopad 16, 2016, 03:27:27 pm »
Wita jestem nowy na forum moja przygoda z komiksami zaczęła się od komiksów wydawanych przez TM-Semic, przez lata zbierałem i kolekcjonowałem potem przestałem i w tym roku nagle znowu zacząłem zbierać i to na szersza skalę. Tyle słowem wstępu ostatnio czytam serię Marvel Now All New X-Men i mam pytanko w jakiej kolejności powinno się czytać chodzi mi tu o wydania zbiorcze w tomach All New X-Men, bliżniaczą Uncanny X-Men, i Uncanny Avengers bo pośrednio też zahacza o wydarzenia daję linka do strony z kolejnością czytania ale coś mi w niej nie gra np: wydaje mi się, że Uncanny Avengers Czerwony Cień tam podano tylko zeszyty od 1-5 powinni być bezpośrednio po Avengers vs X-men:
https://www.reddit.com/r/Marvel/comments/36cpf8/marvel_now_reading_order_of_all_new_xmen_and/