Autor Wątek: Czerwony pomidor, Ssskarbie...  (Przeczytany 29704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maximus from Rome

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2006, 08:55:45 pm »
Katarzyna Karina Chmiel, uczy mnie plastyki!
Autentycznie!
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline isengard1

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:13:08 pm »
Kiedyś usłyszałem cos takiego podczas jednego z turniejów:
-To ja robie Heroiczny Ruch Boromirem, wiec ruszę sie pierwszy, później strzelę salwą by później wykonać heroiczna walkę zanim dojde do walki a jak skończe to ty sie ruszasz normalnie i potem ja normalnie...
- Ale to nie mozliwe!
-Jak to nie, to na tej samej zasadzie jak twój Heroiczny stzrał Królem umarłych...

(jak coś to król umarłych nie ma w profilu żadnych punktów potęgi a kolo chciał wykonać za pomocą cheroika całą dodatkową ture... a potem po turze przeciwnika zrobić to jeszcze raz  :lol: )
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline Maximus from Rome

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2006, 07:03:36 pm »
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Tar-Minastir

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2006, 07:20:22 pm »
Moją nauczycielką też jest Kasia Karina chmiel... maximus czy my chodzimy do tej samej szkoły ???  8)  8)  :D  :)  8)
az na Arwenie, a raz pod Arweną.

Offline Gil-Galad

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 27, 2006, 07:53:47 pm »
Cytat: "Maximus from Rome"
http://video.google.com/videoplay?docid=2539596133894547421&q=z+klanu&pl=true

Look at this :lol:


Hm... Fajnie, ale mogłeś zamieścic na Off-top... :roll:

***

  • Gość
Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 27, 2006, 09:20:28 pm »
Cytat: "Gil-Galad"
Cytat: "Maximus from Rome"
http://video.google.com/videoplay?docid=2539596133894547421&q=z+klanu&pl=true

Look at this :lol:


Hm... Fajnie, ale mogłeś zamieścic na Off-top... :roll:

Stare... Na Off-topie było już dawno :p

Offline Pablo_von_kozlow

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 27, 2006, 10:11:46 pm »
ja wam powiem tak
pozycja obowiązkowa
http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/henry_beard/nuda_pierscieni
pisane conajmniej po pijaku ale dobry ubaw na 3 godziny czytania (moze mniej)  :D
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Glorfindel

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2006, 11:41:11 pm »
Nowy asystent Putina zaczyna pierwszy dzień w robocie. Rano melduje się u szefa. Prezydent pyta:

- Jak tam tamagochi?
- Nie rozumiem?
- Pytam, jak tam tamagochi?
- Panie prezydencie, nie wiem, ale się dowiem! - powiedział asystent, próbując ratować posadę.

Zaraz po wyjściu dzwoni do swojego poprzednika i pyta:

- Ty, słuchaj, o co chodzi z tym tamagochi?
- No wiesz, szef lubi mieć codziennie świeże informacje o Chodorkowskim...
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Neo

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 09, 2006, 08:20:31 am »
Dobre :D
img][/img]

Offline Elenril

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 09, 2006, 03:17:16 pm »
nie rozumiem :?:  :!:
aLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLa LaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaLaL a

Offline Celeborn

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2006, 07:34:31 pm »
Cytat: "Neo"
Dobre :D


Powiem więcej: Super :)

Skoro jesteśmy przy polityce: autentyczna historia z dzisiejszej demonstracji (BTW: byłem w TV :D ). Gdy cała demonstracja doszła pod Sejm, po przemowach liderów manifestacji wyszedł do nas pan Bosak, szef Młodzieży Wszechpolskiej i poseł LPR i nazwał nas anarchistami, antyklerykałami i lewakami (co do sporej części miał racje, ale ciii....). W tym momencie ktoś krzyknął: "Wszyscy na Bosaka"..... i wszyscy zdjęli buta, i zaczeli krzyczeć i nimi wymachiwać....
ISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!

MAMY MISTRZA!!!

Offline Gander

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2006, 08:42:24 pm »
XD
dobre! Mnie dzisiaj rozłożyło jak "zupełnie niewinnie" praktykantki na WoSie zaczeły dawać przykłady:
- Jeśli pan Roman G. ukradł opiekacz i sprzedał swojemu koeldze Wojciechowi W., a ten dał go w prezencie Krzystofowi B... itd
a pohybel wąskodupcom.

Offline potworek

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2006, 03:23:16 pm »
Okrzyk orków gdy odpierają atak elfów:
-Gińcie czarcie pomioty!!
 :lol:
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Valaraukar

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 27, 2006, 02:53:40 pm »
Witam Panstwa! Nazywam sie Boromir (tak, tak! Nie mylicie sie panstwo! Ja ZYJE) i zapraszam na kolejny odcinek Randki w Ciemno! Zapraszam osobe wybierajaca, która dzis bedzie przepiekna królowa elfów z Rivendell - Arwena!!! >oklaski<
Witam cie Arweno.
- Dzien dobry, Boromirze.
- Opowiedz nam o sobie.
- Jak juz powiedziales, pochodze z Rivendell. Jestem nikim innym, jak córka Elronda, najmadrzejszego elfa na ziemi. Mysle, ze co nieco po nim odziedziczylam. Jestem tu, aby znalezc swa druga polówke i dobrze sie bawic.
- Zatem poznajmy naszych trzech kandydatów:
Kandydat numer jeden to przystojny, blyskotliwy ksiaze elfów z Mrocznej Puszczy, czyli Legolas. Kandydat numer dwa to potezny, dojrzaly mezczyzna w kwiecie wieku - Gandalf. Natomiast kandydatem numer trzy jest dzis przyszly król Gondoru - Aragorn. Arweno, czy przygotowalas pytania?
- Oczywiscie. Pierwsze pytanie brzmi: Jak bedzie wygladala nasza pierwsza randka? O odpowiedz prosze najpierw kandydata numer dwa.
- Na nasza pierwsza randke zabralbym cie na romantyczna kolacje przy swiecach, po której udalibysmy sie na dlugi spacer przy swietle ksiezyca...
- Dziekuje, Gandalfie. A teraz poprosze o odpowiedz kandydata numer trzy.
- Eeeeeeeee...
- Cóz... A co do powiedzenia ma Legolas?
- Mysle, ze najlepiej byloby usiasc przed telewizorem i ze spokojem obejrzec pasjonujacy mecz. Kocham pilke nozna.
- Dziekuje. Drugie pytanie brzmi: Dlaczego mialabym wybrac wlasnie ciebie? Aragornie?
- Yyyyyyyy...
- No tak. Teraz o odpowiedz prosze Legolasa.
- Wiesz, jestem mily, inteligentny, bogaty, przystojny, czarujacy itp. Tylko debilka by mnie nie wybrala.
- Dzieki. A ty Gandalfie?
- Mysle, iz jestem odpowiednim dla ciebie kandydatem, poniewaz czuje, ze pasujemy do siebie i moge dac ci wszystko, czego zapragniesz.
- Hmmm... W takim razie ostatnie pytanie. Jaka jest twoja najlepsza cecha? Legolasie?
- Skromnosc, oczywiscie.
- Dziekuje. A co powiesz ty, Gandalfie?
- Mysle, iz jest to opiekunczosc.
- A teraz poprosze o odpowiedz kandydata numer trzy.
- Co...?
- I co o tym myslisz, droga Arweno?
- Hmmm... nie moge sie zdecydowac, Boromirze. Chyba poprosze o podpowiedz Eowine.
- Kandydat numer jeden jest romantyczny, opiekunczy i doswiadczony. Kandydat numer dwa to nadzwyczaj skromny fan pilki noznej. O kandydacie numer trzy niewiele udalo nam sie dowiedziec, widocznie jest bardzo skryty. Ale decyzja nalezy do ciebie...
- Dziekujemy ci bardzo, Eowino. A teraz wysluchamy decyzji Arweny.
- Tak wiec wybieram kandydata numer........................TRZYYY YY!
- Brawo! Ale zanim zobaczysz, kogo wybralas, zapraszamy do nas kandydata numer jeden!
- Dziekuje ci za gre Legolasie.
- Phi! Dobrze ze nie wygralem. Jestem dla ciebie zbyt piekny.
- Eeee... A teraz kandydat numer dwaaa!
- Bylo mi bardzo milo cie poznac, Arweno. Szkoda, ze to nie mnie wybralas. Ale moze kiedy indziej...
-A teraz zapraszamy do nas zwyciezce! Ustawcie sie po obu stronach wachlarza... tak... GOTOWI? Opuszczamy wachlarz!
- Och, Aragornie! Czuje, ze jestesmy dla siebie przeznaczeni! Nic nie odpowiesz?
-.................. O KURDE!
- Ekhm... Moge wtracic? Musicie jeszcze wylosowac miejsce, w które pojedziecie na wycieczke! Arweno, wylosowalas... wczasy w goracym Mordorze! Gratuluje! A teraz obejrzyjmy relacje z wycieczki Pippina i Perly na przepiekne stepy Rohanu!
- Witamy.
- Czy zrelacjonujecie nam swoja wycieczke?
- Oczywiscie. Pippin jest najwspanialszym hobbitem na swiecie.
- Mylisz sie dziobku. To ty jestes najwspanialsza.
- Misiu, nie przesadzaj. Ty jestes wspanialszy!
- Alez kwiatuszku, oczywiscie, ze ty!
- Nie przesadzaj paczusiu...
- Tak, prosze panstwa! Randka w Ciemno laczy ludzi! Zapraszamy na kolejny odcinek Juz za tydzien! Do zobaczenia!



PRODUKCJA
Studio Olifant w Isengardzie

PROGRAM PROWADZIL
Boromir

WYKONANIE PIOSENKI TYTULOWEJ
Chór Krasnoludów

OSWIETLENIE
Galadriela

OPERATORZY KAMERY
Eomer
Faramir

GLÓWNY SPONSOR
Król Theoden

POMYSLODAWCY
Beren i Luthien

GOSCIE
Arwena
Legolas
Aragorn
Gandalf
Pippin Took
Perla z Long Cleeve

PROWADZACEGO UBRALA FIRMA
Troll

Offline Neo

Czerwony pomidor, Ssskarbie...
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 27, 2006, 07:34:10 pm »
MNie to jakoś nie śmieszy. Nędzne strasznie
img][/img]