trawa

Autor Wątek: Gadżety komiksowe  (Przeczytany 80276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kas1

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 18, 2008, 09:43:45 am »
Przyjrzałem się dokładnie, bo kupiłem. Wygląda to mniej więcej tak: Koszulka jest opakowana w czarną folię grubością odpowiadającą mniej więcej przeciwdeszczówce. Zamykana na tzw. strunę. Z jednej strony logo filmu. Na rewersie logo filmu, wzór koszulki, ostrzeżenie o prawach oraz wspomniane wcześniej pozostałe loga. Sama koszulka jest czarna. Jak podzielisz ją symetrycznie pionowo na pół, to po lewej stronie na całej długości masz szary i lekko wypukły face batka. Jedno ucho dotyka wykończenia przy szyi a drugie jest na rękawie. Ot, tak to mniej więcej wygląda :)

Offline bąbielek

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 18, 2008, 09:45:03 am »
Sound like fun :).

Klick me up, klick me down.

Offline kas1

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 18, 2008, 10:28:43 am »
Sound like fun :).

Taki tam gadżet dla gadżeciarzy ;) Dwie osoby już mam. Jak ktoś jeszcze reflektuje, to szybciutko na PW bo zaraz idę kupić. Jeżeli chodzi o odbiór, to niestety tylko poczta - no chyba, że ktoś chce przy okazji zwiedzić piękny renesansowy Zamość, to zapraszam ;)

Offline Raf Fariszta

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 19, 2008, 09:01:44 am »
Koszulka jest stylowa.....Design elegancki i gustowny.....Produkt oryginalny. Wrzuciłbym real foto, ale będą później różni po okolicznych drogach szydzić..... ;-)
Aha i dołączają ją do Nesquicków.....com się wczoraj ich nawpylał!
PS. Dzięki raz jeszcze Kas!
Nocy Matko Dnia

Offline AgentOrange

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:53:13 pm »
No i doczekaliśmy  się w końcu  :) (a w zasadzie doczekamy się w maju)  !!!   

Pozycja nr 11  http://www.poczta-polska.pl/znaczki/pl/emisja.php

Swoją drogą PP mogłaby pójść za ciosem i dać także innych bohaterów polskich komiksów: Kajka i Kokosza, Kleksa, OrientMena, Binio Billa....


Offline Death

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:55:24 pm »
A nie było nigdy wcześniej komiksowych znaczków z Poczty Polskiej?

Offline AgentOrange

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:58:27 pm »
A nie było nigdy wcześniej komiksowych znaczków z Poczty Polskiej?

Interesuję się polskim komiksem od wielu, wielu lat i nigdy nie spotkałem się z żadnym znaczkiem pocztowym z polskim bohaterem komiksowym.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 15, 2009, 08:40:47 pm »
Interesuję się polskim komiksem od wielu, wielu lat i nigdy nie spotkałem się z żadnym znaczkiem pocztowym z polskim bohaterem komiksowym.

A ja się z tym nie zgodzę ;)
W 1993 roku wyszła seria czterech znaczków. Dwa z Koziołkiem Matołkiem, i dwa z Małpką Fiki-Miki ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Death

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:02:12 pm »
A ja się z tym nie zgodzę ;)
W 1993 roku wyszła seria czterech znaczków. Dwa z Koziołkiem Matołkiem, i dwa z Małpką Fiki-Miki ;)

Mam to! :D

Offline AgentOrange

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:47:58 pm »
A ja się z tym nie zgodzę ;)
W 1993 roku wyszła seria czterech znaczków. Dwa z Koziołkiem Matołkiem, i dwa z Małpką Fiki-Miki ;)


Zaraz będziemy polemizować czy Koziołek Matołek to komiks czy nie  :D

Ja obstaję przy swoim - nie było żadnych  polskich bohaterów komiksowych na znaczkach w oficjalnym obiegu.

Offline Death

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:54:45 pm »
Zaraz będziemy polemizować czy Koziołek Matołek to komiks czy nie  :D

Zebyś wiedział!  ;-) Jesli Sandman: Senni Łowcy to komiks to Koziołek i Fiki-Miki też:)
No chyba że weźniemy pod uwagę odpowiedź na podstawowe pytanie: Z czego składa się komiks? Odp. Z rysunków i z dymków. Aha, więc Panu Matołkowi i Pani Fiki-Miki dziękujemy  :lol:

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:58:03 pm »
Zaraz będziemy polemizować czy Koziołek Matołek to komiks czy nie  :D

Ja obstaję przy swoim - nie było żadnych  polskich bohaterów komiksowych na znaczkach w oficjalnym obiegu.

No wiesz. jak sobie przypomnę Antologię z MFK'08.... i fakt, że wyszła na MFK, pamiętając co oznacza K...
dla mnie to komiks ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 15, 2009, 10:26:09 pm »
No i doczekaliśmy  się w końcu  :) (a w zasadzie doczekamy się w maju)  !!!   
Pozycja nr 11  http://www.poczta-polska.pl/znaczki/pl/emisja.php
Swoją drogą PP mogłaby pójść za ciosem i dać także innych bohaterów polskich komiksów: Kajka i Kokosza, Kleksa, OrientMena, Binio Billa....

Nieskromnie się pochwalę, że to naszym (czyli MFK) staraniem te znaczki i ze bedziemy starac sie o nastepne.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 15, 2009, 11:06:44 pm »
Nieskromnie się pochwalę, że to naszym (czyli MFK) staraniem te znaczki i ze bedziemy starac sie o nastepne.

pewnie mówię w imieniu większości - liczymy na dalszą walkę :)

i ja ze swojej strony mocno trzymam kciuki :)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline wilk

Odp: Gadżety komiksowe
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 16, 2009, 08:25:13 am »
Kontynuując offtop
Zebyś wiedział!  ;-) Jesli Sandman: Senni Łowcy to komiks to Koziołek i Fiki-Miki też:)

A ktoś w ogóle twierdził że Senni łowcy to komiks?   :shock:  Jesteś pierwszą osobą, która coś takiego twierdzi.

Cytuj
No wiesz. jak sobie przypomnę Antologię z MFK'08.... i fakt, że wyszła na MFK, pamiętając co oznacza K...
dla mnie to komiks Wink
Nie widziałem tej antologii ale za młodu czytałem Koziołka i dla mnie to nie komiks. :)