trawa

Autor Wątek: Chałas 2000  (Przeczytany 720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartys

Chałas 2000
« dnia: Luty 22, 2006, 05:43:38 pm »
Chałas, czyli Głośny Chaos 2000 pts

Lord =295
general
GW
steed
helm of many eyes
gaze of the gods

Sorcerer =206
M.o.Slaanesh
2DS
steed
2lvl.

Sorcerer =206
M.o.Slaanesh
2DS
steed
2lvl.

5x pieski =30

5x pieski =30

herd 5/5 =60
muzyk

herd 5/5 =55

5x screamers =165

chariot =140
MoS

chariot =120

chariot =120

5x knights =275
chosen
FCG

4x knights =177
MoK

4x knights =177
MoK

Casting P. :6
Dispell  P. :6+4DS
Models : 54

No to jest wsio, co o tym myślicie, co wg Was odjać co dodać (nie będzie smoka ani DO.. :) ) Ktoś moze chciably u Faberow kiedys zagrac z czyms takim??
iemy kto i kiedy powiedział słynne zdanie: "...kości zostały rzucone...", ale tylko najlepsi historycy mają świadomośc, że ów władca po tym zdaniu powiedział: "...to ja wezme tą strone z dwoma górkami..."

Offline Kieł

Chałas 2000
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2006, 08:20:19 pm »
Ja wystawiam piątki Knightów Khorna jeżeli wolisz czwórki Twój wybór. Dałbym Chosenom magiczny sztandar. Poza tym ja magów używam tylko do dispelowania. Wg mnie albo chce się czarować i wystawia się tyle żeby się przebić, albo wystawia się tylko do dispelowania. Skoro chcesz wspomagać armię magią to wstaw trzeciego maga.
Rozumiem że Twoje herdy służą do lekkiego screenu, blokowania LoS i wciągania szarż? Ja do tego stosuję psy, bo taniej wychodzi. Radziłbym Ci zamiast magów wystawic szamanów i wstawić ich w duży herd z pełnym commandem. Szamani są mobilniejsi i będa bezpieczniejsi niż samotni magowie. A jeżeli już zdecydujesz się na 3 magów to daj jednemu zamiast 2xDS Power Famialiara. Będziesz miał wtedy 9 kości do magii i 7 do dispela. I jezeli zdecydujesz się na trzech magów to daj kawalerii Banner of Wrath. Bound spell przyda się do wyciągania kości dispela przeciwnika.
I na koniec: sam nie grywam na chariotach, ale jeżeli już to wykorzystaj wolnego slota special i wystaw chariot beastmeński. Oszczęnośc 35 pkt a podczas szarży te same możliości a może nawet wyższe (tuskgory mają 5 siły w szarży).

Powodzenia.
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Siemek 9

Chałas 2000
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2006, 08:55:05 pm »
Cytuj
I jezeli zdecydujesz się na trzech magów to daj kawalerii Banner of Wrath.

IMHO tylko wtedy kiedy ci zostana pt.(co w chaosie rzadko sie zdarza)drogi jest(50pt.)...

latwo cie wydy**c fastami,lataczami-bo masz te 3 rydwany i 3xKnighst...

proponuje drobne zmiany:wywalasz jeden herd,jednego scrimera i 1chosena za ktorego wstawisz dodatkowego zwyklaka(zarobisz 15pt.)wtsawiasz horsmenow,i furie,ale nie wiem czy ci starczy(najwyzej cos tam jeszcze wywalisz ;) )Mysle  ze takie zmiany po czesci beda cie chronic przed atakami wyzej wymienionych jednostek

pozdro
upie po przystepnej cenie miska spod cara do kislevu,i glowke czempiona berserkerow khorna do 40k:p

Offline Bartys

Chałas 2000
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2006, 09:05:59 pm »
no, aż taki wolny to chyba nie jestem by mnie wszystkie fasty tak d*m*ły... może lepiej wecej psów??
Banner jest za drogi , co do szamanów to może i tak jeśli by sie zmiescilo 3 zamiast 2 magow to pewnie jakies machniom w oddziałach i tak, ale jeszcze musze cos pomyslec...
iemy kto i kiedy powiedział słynne zdanie: "...kości zostały rzucone...", ale tylko najlepsi historycy mają świadomośc, że ów władca po tym zdaniu powiedział: "...to ja wezme tą strone z dwoma górkami..."

Offline Siemek 9

Chałas 2000
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2006, 09:19:18 pm »
nie mowie ze jestes wolny(chaos nie jest wolny)tylko rydwany i kawa widza 90stopni wiec jednak dosc latwo je zajsc od tylu a psy raczej tu nie sa tak bardzo potrzebne( no moze jeszcze z jeden oddzial)

Ps.Mozesz to wszystko olac bo rozpa fajna,i jak ci sie podoba to nia graj :)

pozdro
upie po przystepnej cenie miska spod cara do kislevu,i glowke czempiona berserkerow khorna do 40k:p

 

anything