Autor Wątek: anine w TV Trwam  (Przeczytany 6485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
anine w TV Trwam
« dnia: Luty 21, 2006, 12:20:27 am »

Offline steelie

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2006, 10:33:02 am »
Może kiedyś dadzą Hellsinga albo Bible Black. :P

Offline Hunter Killer

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2006, 01:27:41 pm »
E tam, berserka, albo NGE puszczą po zakończeniu tamtej serii.  :p   :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dreadorus Maximus

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2006, 07:44:34 pm »
Cytuj
kosciol ktory tak zawsze narzekal na Anime ze dzielo szatana itd sam to puszcza w tv Trwam.


Tu się budzi we mnie bestia teologiczna i muszę odpisywać, hehe. Primo, Kościół nie wypowiadał się nigdy o anime jako o "dziele szatana" (teologia wyklucza w ogóle takie pojęcie), a niewiążących opinii poszczególnych ludzi, zwykle z kręgu babć różańcowych nie wolno brać za "głos Kościoła".
Secundo tv Trwam, podobnie jak Radio Maryja de facto nie są mediami katolickimi, nawet ostatnio Episkopat obudził się i ich upomniał. Tak więc głosu RM i TvT równiez za "głos Kościoła" uważać nie wolno.
Nie mówię tego jako fan mangi i anime, czy jako osoba uprzedzona do tych rozgłośni, lecz jako osoba wierząca i student teologii  ;)

 :badgrin:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ribald

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2006, 09:50:13 pm »
Cytuj
Secundo tv Trwam, podobnie jak Radio Maryja de facto nie są mediami katolickimi, nawet ostatnio Episkopat obudził się i ich upomniał.


Upomniał owszem, ale nie odebrał im prawa do używania przydomka "katolickich". Dopiero wtedy można by mówić że nie są.
Mówię to jako osoba wierząca i student politologii ;)

A jeśli chodzi o istotę tematu, to ilekroć zdarza mi się robić rajd po kanałach kablówki to na tv trwam zawsze jest anime...
 :?:  :?:  :?:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Dreadorus Maximus

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2006, 10:35:57 pm »
Bo Episkopat śpi :)
Poza tym mówiłem o katolickości de facto a nie de iure

Fajnie że dają anime. Mam gdzieś wypowiedź "eksperta" RM w sprawie kreskówek jako takich:
Cytat: "Ekspert RM: – "
Filmy rysunkowe są narzędziem dewastacji psychiki dziecka. Ich bohaterowie są głosicielami satanizmu... na przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

i jest to autentyczna wypowiedź na antenie Radia
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

grzybek

  • Gość
anine w TV Trwam
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2006, 11:09:15 pm »
loool i pewnie jeszcze polityczna :)

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
anine w TV Trwam
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2006, 01:17:33 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Bo Episkopat śpi :)
Poza tym mówiłem o katolickości de facto a nie de iure

Fajnie że dają anime. Mam gdzieś wypowiedź "eksperta" RM w sprawie kreskówek jako takich:
Cytat: "Ekspert RM: – "
Filmy rysunkowe są narzędziem dewastacji psychiki dziecka. Ich bohaterowie są głosicielami satanizmu... na przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

i jest to autentyczna wypowiedź na antenie Radia

czy kogoś tu pogieło?  :shock:  :roll:
RIP Gildio...

Offline steelie

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2006, 02:42:59 pm »
Kaczor Donald głoszący satanizm  :lol: Od 10 lat oglądam kreskówki z nim (Dziś też, jak się trafi to czasami obejrzę. One mnie naprawdę śmieszą!) i jakoś jestem wierzący. Już widzę, jak ekspert RM znajduje w Bambim zachętę do czczenia Peruna.
A propos ciekawych wypowiedzi na antenie:
http://www.satan.pl/varia.php?id=201

Offline Dreadorus Maximus

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2006, 07:25:35 pm »
Jako wierzący, praktykujący katolik, a do tego człowiek co za niecałe dwa lata otrzyma misję kanoniczną od biskupa na nauczanie w imieniu Kościoła postuluję zbombardowanie Torunia wraz z przyległościami.
Jeden taki Rydzyk robi więcej szkody wierzącym i Kościołowi niż stu "satanistów" przewracających groby i słuchających metalu.

I nie wypowiadam się więcej, bo ręce opadają i do tego nogi też...



 :badgrin:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline lady magma

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2006, 03:01:55 pm »
wiecie wedlug mnie dyskusja jest głupia
ludzie zajmujacy sie taka telewizja to prawdziwe pomioty diabla nie maja nic wspolnego z wiara czy z bogiem no poza tym ze ich stworzyl oczywiscie
oni tylko zarabiaja a to ze na naiwnych dewotkach (dewotyzm to tez grzech) to co inego
inku  no usagi wa kowaii

Offline Pokpoko

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2006, 04:29:44 pm »
dewocja jeśli już.no i perwsze słyszę żeby dewocja miała być grzechem...chyba Jezus powiedział coś o letnich i gorących,nie Dreadorus? ;)

Offline lady magma

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2006, 11:25:47 am »
wiesz wielbia co innego niz boga a to jest grzechem i to ciezkim
inku  no usagi wa kowaii

Offline Pokpoko

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 25, 2006, 11:58:59 am »
e?pzepraszam? od kiedy słowo "dewocja" oznacza "innowierstwo"?

Offline Hunter Killer

anine w TV Trwam
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2006, 03:20:15 pm »
Uważajcie, bo jeszcze 13 Iscariotte się za Was weźmie.  ;)

Cytuj
wielbia co innego niz boga a to jest grzechem i to ciezkim


W takim razie, wszyscy muzułmanie, buddyści, itd, powinni zostać ukarani w imię boga. Nie którzy nie wieżą w nic (ateista) to co z takimi zrobić?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything