trawa

Autor Wątek: Call of Juarez  (Przeczytany 9110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deytonus

Call of Juarez
« dnia: Luty 20, 2006, 03:37:26 pm »
Polska ma zamiar wkroczyć z podniesioną głową na rynek gier komputerowych. Wychodzi to różnie. Raz gorzej, raz lepiej. O tym, jak to jest, kiedy wychodzi lepiej, wie firma Techland. Xpand Rally, Chrome, to tytuły, które na zachodzie zostały zauważone i to w sensie pozytywnym. Czas na kolejny. Polski western. Call of Juarez się zowie. Zapraszam do lektury zapowiedzi.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Call of Juarez
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2006, 08:04:14 pm »
Najnowsze dzieło firmy Techland nareszcie dostępne. Z kraju nad Wisłą wprost na półki sklepów, ląduje jeden z lepszych FPS-ów tego roku - Call of Juarez. Tytuł to obowiązkowy dla każdego, kto myśli o sobie, iż jest prawdziwym fanem wszelkiego rodzaju shooterów. Oczekiwania były wielkie. Co z tego jednak wyszło? Tego dowiecie się z recenzji.

Zapraszamy do dyskusji.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Call of Juarez
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2006, 05:50:14 pm »
Gierka super, chociaż czasy ładowania poziomów i map serwerowych wołają o pomstę do nieba. Szkoda, że nie ma jeszcze serwerów PL...ale może niedługo :)

Offline kingquest

Call of Juarez
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2006, 08:00:25 pm »
Rewelacja !
Dawno nie grałem w tak wspaniałą grę!
Duża grywalność, świetny klimat i piękna grafika.
 Bardzo oryginalny model gry !
Tylko tempo wczytywania etapów woła o pomstę do nieba ( 10-20 minut  :roll: )
Mimo to, polecam gorąco !
Wreszcie doszekaliśmy się westernowego FPSa na poziomie.

Offline Deytonus

Call of Juarez
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2006, 07:27:05 am »
Cytuj
Tylko tempo wczytywania etapów woła o pomstę do nieba ( 10-20 minut  

To akurat także cecha naszego rodzimego Painkillera, a i tak ten odniósł srogi sukces :)

Offline kingquest

Call of Juarez
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2006, 08:42:23 am »
Cytat: "Deytonus"
Cytuj
Tylko tempo wczytywania etapów woła o pomstę do nieba ( 10-20 minut  

To akurat także cecha naszego rodzimego Painkillera, a i tak ten odniósł srogi sukces :)


Miejmy nadzieję, że CoJ też odniesie sukces. W Painkillerze, to wg mnie taka przerwa nawet robiła dobrze. Po takiej srogiej nawalance, można było chwilę odpocząć, napić sie czegoś...
W CoJ jest to trochę bardziej denerwujące...

Offline fin

Call of Juarez
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2006, 11:40:39 am »
Sori, ale jakie macie kompy ze ta gra wam chodzi mniej wiecej bez zaciachow ? :shock:

Mi demo na min detalach cielo ostro,a paradoksalnie chrome na tym samym enginie z maks detalkami smigal jak zloto.Ba, nawet moh:pa mi jak zloto smiga z wszystkim na maksa  :shock:

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Call of Juarez
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2006, 01:13:13 pm »
Mojim skromnym zdaniem owa gra będzie kiepska.Widziałem Trailer na HYPER TV i nie podoba mi się.

FPS + Western?

To będzie kicha.Osobiście czekam na Assasin's Creed.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline kingquest

Call of Juarez
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2006, 02:31:04 pm »
Ale ta gra już wyszła. Więc nei trzeba o niej mówić w czasie przyszłym.

Cytuj
Sori, ale jakie macie kompy ze ta gra wam chodzi mniej wiecej bez zaciachow


U mnie w domu chodzi kiepsko, dlatego chodzę do firmy taty i tam sobie pogrywam.

Offline Firekage

Call of Juarez
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2006, 05:38:42 am »
Cytat: "Deytonus"
Cytuj
Tylko tempo wczytywania etapów woła o pomstę do nieba ( 10-20 minut  

To akurat także cecha naszego rodzimego Painkillera, a i tak ten odniósł srogi sukces :)


Wybacz ale mam akurat Painkillera Black Edition , w ktorego nawiasem mowiac gram wlasnie. Na moim kompie levele laduja sie parenascie sekund.


A co do CoJ.
Demo mi wystarczylo. Ta gra nawet nie ma jak startowac do Painkillera. Sama grafa to nie wiele. Demo bylo nudne to i gre tez tak bym ocenil. Nie kupie i nie bede gral. Zreszta...Techland chyba sie nieco pomylil z cena...bo za 70 zl to mam mase lepszych gierek.


Cytat: "fin"
Sori, ale jakie macie kompy ze ta gra wam chodzi mniej wiecej bez zaciachow ? :shock:

Mi demo na min detalach cielo ostro,a paradoksalnie chrome na tym samym enginie z maks detalkami smigal jak zloto.Ba, nawet moh:pa mi jak zloto smiga z wszystkim na maksa  :shock:



U mnie w 1024*768 lazi na maxa. Pisze wedlug wersji demo. Brat tez w nia gral na swoim...i moim.

Brata:
Barton 2600+
MSI K7NFDeltaR
2x256DDR Kingston na Hynixach
FX5200U(300/600)
----NIE DA SIE GRAC

Moj:
Celeron D346 , s775 , 3082Mhz
GA-8N-SLI, Rev1.1 , SATA II ,DDR2, NF4SLI Intel ED.
2x512DDR2 Geil 533 , 4-4-4-12
Galaxy GF7600GS , DDR3, 1.4ns , 128MB(500/1400)
-----na maxa w 1024*768.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Call of Juarez
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2006, 06:43:38 pm »
Cytat: "Follow Me"
Mojim skromnym zdaniem owa gra będzie kiepska.Widziałem Trailer na HYPER TV i nie podoba mi się.

FPS + Western?

To będzie kicha.Osobiście czekam na Assasin's Creed.


Obejrzenie trailera w TV, to cholernie kiepskie odniesienie do rzeczywistej gry.

Cytat: "Firekage"
A co do CoJ.
Demo mi wystarczylo. Ta gra nawet nie ma jak startowac do Painkillera. Sama grafa to nie wiele. Demo bylo nudne to i gre tez tak bym ocenil.


Ja tam do Painkillera nie porównuję, bo szczerze mówiąc Painkiller mnie nie chwycił...Ale Call mnie naprawdę urzekł. LPM i PPM odpowiedzialne za giwery w lewym/prawym ręku, postać pastora Ray'a z jego cytatami i nastawieniem...dla mnie sama słodycz.

Multiplayer też jakiś taki ciekawszy niż standardowe bieganie z toną dziwnych sprzętów i naparzanie się czym wlezie :)

No ale to kwestia gustu.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Call of Juarez
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 24, 2006, 01:00:49 pm »
Cytat: "Gambit"
Cytat: "Follow Me"
Mojim skromnym zdaniem owa gra będzie kiepska.Widziałem Trailer na HYPER TV i nie podoba mi się.

FPS + Western?

To będzie kicha.Osobiście czekam na Assasin's Creed.


Obejrzenie trailera w TV, to cholernie kiepskie odniesienie do rzeczywistej gry.
.


Jak narazie mi wystarczał Trailer żeby wywniosować czy gra jest dobra czy poprostu kiepska.Call of Duty + Western?

Dajcie spokój...
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline High Elf

Call of Juarez
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 24, 2006, 02:07:55 pm »
Nie moje klimaty. Widziałem grę, jest w porządku. Jak ktoś lubi, niech gra.
 Osobiście czekam na Medieval 2: Total War i Mark of Chaos :P
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Call of Juarez
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 24, 2006, 03:09:37 pm »
Cytat: "Follow Me"

Jak narazie mi wystarczał Trailer żeby wywniosować czy gra jest dobra czy poprostu kiepska.Call of Duty + Western?

Dajcie spokój...


To, że gra Ci się nie podoba po obejrzeniu trailera, nie znaczy, że jest kiepska. Kiedy ludzie nauczą się tej drobnej różnicy przy wyrażaniu swojego zdania...

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Call of Juarez
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 27, 2006, 08:10:20 am »
Cytat: "Gambit"

To, że gra Ci się nie podoba po obejrzeniu trailera, nie znaczy, że jest kiepska. Kiedy ludzie nauczą się tej drobnej różnicy przy wyrażaniu swojego zdania...


Tak więc co jest takiego fenomanalnego w tej grze wg.Ciebie bo ja sie nic nie dopatrzyłem.Poprostu starali się wypuścić coś nowego i świeżego,ale mnie to poprotu nie bawi tak jak mnie nie bawił FF:Cerberus~.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !