Autor Wątek: 18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR  (Przeczytany 24975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tufzog

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 09, 2006, 07:43:58 pm »
Piotrze,

Biorac pod uwage mnogosc kombinacji zaproponuje cos takiego:

- 0 za powergamerskie polaczenie w stylu krasnali i elfow
- 20 za pare czysta wg podrecznika (no poza np. gobasami z szamanem i balrogiem)
- 10 wszystko co nie miesci sie w kategoriach powyzej

Promujemy klimat, nie promujemy powergamingu a sensowne polaczenia nie beda pokrzywdzone.

Ide chorowac dalej  :(  (tylko nie piszcie ze to wytwor chorej wyobrazni  :D )
dzie dwóch się kłóci tam Mitril korzysta

Gdzie diabeł nie może tam Mitril'a pośle

Offline bartolmeo

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2006, 08:50:01 pm »
Cytat: "Tufzog"
Piotrze,

Biorac pod uwage mnogosc kombinacji zaproponuje cos takiego:

- 0 za powergamerskie polaczenie w stylu krasnali i elfow
- 20 za pare czysta wg podrecznika (no poza np. gobasami z szamanem i balrogiem)
- 10 wszystko co nie miesci sie w kategoriach powyzej

Promujemy klimat, nie promujemy powergamingu a sensowne polaczenia nie beda pokrzywdzone.

Ide chorowac dalej  :(  (tylko nie piszcie ze to wytwor chorej wyobrazni  :D )


Tufzog'u, ale czemu nie małe PG??. . . To indywidualny wybór kto chce czym grac i jaką sobie zrobi rozpiske. . Nie wnikajcie i nie krytykujcie rozpisk PG. .  .Kazdy dostaje 400 pkt i to jego problem jak i na co je wyda. . Jeden da full miecha i wieśniaków , a drugi na sam F 4 na gondorze i bogyguard. ..

Nie nakazujcie kto ma czy, grac i na co ma pynkty wysac. .  .Jeszcze raz powtarzam , to jest bez sensu i azdy moze wydac pkt na co chce, a klimat powinien byc
20 pkt - wg pogrecznika
10 pkt - dwie armie stojące po jednej str "mocy".  .

PG nie jest abronione i niewiem czemu mamy ingerowac w rozpiski i "eliminowac PG. . "
To nie fair !!
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline Ezekiel-san

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 09, 2006, 09:01:13 pm »
To wg. Ciebie PG jest fair? :roll:   Daj spokój. Z drugiej strony nie wiem czy obiektywnie da się ocenić co jest PG, a co nie? Ale organizatorzy decydują, takie jest ich prawo.

Offline bartolmeo

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 09, 2006, 09:04:53 pm »
Cytat: "Great_Evil"
niestety jest to turniej par i gra indywidualna jest raczej niedozwolona, ale...
jeżeli twój kolega przyjdzie na turniej i nie będzie nikogo bez pary, czyli nikogo, kogo moglibyśmy mu przydzielić, będzie zmuszony grać sam, no bo przecież nie odprawimy go z turnieju
Cytuj


A jesli zabraknie "par z urzędu??"
Bo tak sie moze zdazyc przeciez, ze osoby z urzędu sie skończą i  co w tedy??
Czy niezagra, czy bedzie gral sam??
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline Theoden91

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 09, 2006, 09:06:25 pm »
Właśnie! Ja mam całą armię z F4 :D Ale bez bodygurada. A teraz szczyt chamstwa...wylosować Imrahilem funkcję 'jak sztandar' :]
Ponieważ jesteś młody!
Chcesz uciec od obłudy!
Twój ojciec nienawidzi Cię!" T.Love - "Dlatego", "I hate Rock'n'Roll"
Ja być Moryc - padawan i giermek Juliana XIII

Offline Great_Evil

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 09, 2006, 09:13:38 pm »
Cytat: "bartolmeo"
Cytat: "Great_Evil"
niestety jest to turniej par i gra indywidualna jest raczej niedozwolona, ale...
jeżeli twój kolega przyjdzie na turniej i nie będzie nikogo bez pary, czyli nikogo, kogo moglibyśmy mu przydzielić, będzie zmuszony grać sam, no bo przecież nie odprawimy go z turnieju


A jesli zabraknie "par z urzędu??"
Bo tak sie moze zdazyc przeciez, ze osoby z urzędu sie skończą i  co w tedy??
Czy niezagra, czy bedzie gral sam??


eee... właśnie taka sytuacja jest przedstawiona w moim cytacie
size=17]"Nie wystawiajcię się na 100% bohah, nigdy!
To NAPRAWDĘ jest kiepski pomysł"
[/size]

Offline Tufzog

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2006, 07:53:25 am »
Cytat: "Ezekiel-san"
To wg. Ciebie PG jest fair? :roll:   Daj spokój. Z drugiej strony nie wiem czy obiektywnie da się ocenić co jest PG, a co nie? Ale organizatorzy decydują, takie jest ich prawo.


Bartek: Jak Ezekiel zauwazyl PG jest nie fair i psujesz zabawe innym.

Ezekiel: Mysle ze cokolwiek wymyslisz nawet obiektywnie wg ciebie spotka sie z oporem paru osob bo kazdy ma przeciez swoje poglady. Dlatego sedzia ma zawsze racje - tu tyrania byc musi.

Jak widac na zalaczonym obrazku kazdemu nie sposob dogodzic.
Kazdy chce cos zmieniac.
dzie dwóch się kłóci tam Mitril korzysta

Gdzie diabeł nie może tam Mitril'a pośle

Offline bartolmeo

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2006, 08:28:26 am »
Ale przeciez kazdy moze wydac swoją ilosc pkt na co chce, a nie na to co musi. . .
jeden wystawi full mikesa, a drugi bardzo mało "rzeźników" i to wg was jest PG??
Nie moja wina ze jednostki "PG" zostały wymyslone, jak kto chce moze nie wystawic zadnejz nich, a moze wystawic tylko je. . .
W takim razie "bedziecie promowac rozpiski na samym mięsie i z beznadziejnymi statami??"
To durne, skoro takie jednostki PG są wymyslone, to czemu jetescie przeciw nim??
Kazdy moze wystawic co chce i jak chce. . .Nie stawiajcie mniejszych pkt za co, ze cała armia ma F 4 i bodyguarda, bo wtedy krasnale z weszym systemem oseniania mają juz na stert  10 PKT za klimat, a nie tak jak inni 20. .  .
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline Glorfindel

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2006, 09:22:49 am »
bartolomeo:

1. Twoje podejście do gry bardzo mi się nie podoba, z tego co wiem nie tylko mnie...

2. Nikt nie mówi o banowaniu jednostek PG, tylko o obcięciu punktów za masakryczne przegięcia...

3. To jest zabawa, a nie turniej o złote kalesony,  
   Wrzuć na luz :D

4. Spuśc nieco z tonu, bo wypowiadasz się tak jakbyś robił wszystkim
  wielką łaskę,że przyjdziesz  

5. Zresztą przecież i tak nie przyjdziesz - podobno masz zakaz lotra na miesiąc... :badgrin:

Do obu panów i nie tylko, proszę trochę zejść z tonu i zaniechać prywatnych wycieczek, rozumiem dyskusje o temacie, ale rzeczowo i na spokojnie.
Wasz Młodszy Pacyfistyczny Ukochany Moderator
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline bartolmeo

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 10, 2006, 11:27:55 am »
zakaz mialem po tym jak "podobno pyskowałem". ale mialem i na turnieju par zjawie sie. . .
Ale niektóre armie są wręcz stworzone do Pg. . . NP krasnale co by zrobiły bez khazadów??
Nie poradzilyby sobie bez bodyguarda, siły 4, a wiec oni ich podtrzymuja. . .Nie am nic naprawde do PG, ale czasami jest to wskazane .. . A nie pytam sie w moim imieniu o PG. .. Kolega ten co nie ma pary nie wie czy przyjdzie i dlatego sie pytam o to i o osobe z yrzedu. . .
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline Glorfindel

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2006, 11:58:51 am »
skoro moderator raczył się ujawnić to niech przy okazji przyklei temat :p

Bartek:

nikt Ci nie zabrania wystawić Khazadów i zapewne nie dostaniesz punktów karnych (przynajmniej ja to tak interpretuję) jak wystawisz dwie armie nawet na samych khazadach
ale jak ich połączysz z Elfami to nie licz na litość
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline isengard1

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 10, 2006, 12:47:12 pm »
To jak to w końcu jest?
Kiedy sie dostaje 20 kiedy 10 i kiedy 5 lub 0 za klimat :?:
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline bartolmeo

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 10, 2006, 01:15:03 pm »
Dobe pytanie. .
Ja tez jusz mam tak namieszane, ze sam niewiem, , Tylko prosze o obiektywne dla wszystkich -pkt za klimat.  .
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline xioze

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2006, 02:07:27 pm »
Tufzogu miałem na myśli ze są inne sposoby kasowania zestawień typu przysłowiowa Bitewka 5 armii
Mozna premiować kazdą armie osobno za klimat  a np wystawiać się w przeciwległych cwiartkach 6 cali od srodka cwiartki   . :idea:

Offline Theoden91

18 Luty - Turniej Par - Mazowiecka Liga LOTR
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 10, 2006, 02:30:35 pm »
Michał ma rację. Niby mam armię tylko z F4, ale nie ma tam nawet jednego FG, którzy są uważani, jak Khazadzi za 'podporę Gondoru'. Fakt, że wystawiam się z elfami napawa mnie radochą. Czy uważacie, że niecałe 50 jednostek ma szanse? Postanowiliśmy z Syriem, że to będzie turniej full 4 fun. A moje podejście do gry najlepiej pokazują moje plany grania Khandem ;)
Ponieważ jesteś młody!
Chcesz uciec od obłudy!
Twój ojciec nienawidzi Cię!" T.Love - "Dlatego", "I hate Rock'n'Roll"
Ja być Moryc - padawan i giermek Juliana XIII

 

anything