Autor Wątek: WSK 2006  (Przeczytany 41575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Charlie_Cherry

WSK 2006
« dnia: Luty 05, 2006, 06:44:48 pm »
Hi.

Mam pytanie - czy ktoś wie, kiedy odbędą się w tym roku Warszawskie Spotkania Komiksowe? A może raczej - czy odbędą się? Jest to raczej dla mnie ważne, a wieści z nikąd..

Pozdrawiam

Charlie

Offline Pająk McCay

WSK 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2006, 07:06:19 pm »
Zazwyczaj były tak wokolicach 21 marca, wiec w tym roku pewno tez. Ale szczególów to nie znam. Jak coś będzie wiadomo, to pewno na Gildii sie pojawia informacje, prawda? ;) Mam nadzieje, że sie odbedzie. Juz zbieram pieniadze  :)
 think me, I want life,
I think me, I want a house and a wife,
I want to shimmy- shimmy- shimmy through the break of dawn, yeah!

Offline empro

WSK 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2006, 09:10:18 am »
taaaa....

w zeszłym roku info też podali jakoś strasznie późno,
wiem, że chyba na Wraku szczegółowy praogram pojawił się dopiero tego samego dnia co WSK się zaczynało,
organizacyjnie to nie jest dobrze pomyślane,
oby w tym roku jakoś powazniej się do tego zabrali wszyscy...

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2006, 11:10:47 am »
Żałuję , bo ostatnio mam mało czasu na takie wypady, obydwoje z żoną  bardzo dużo pracujemy i jeszcze  nasz malusi synek , jemu tez trzeba poświęcać jak najwięcej czasu :)
Ale w tym roku się wybiorę  - i to z ogromną chęcia bo poznałem tylku "komiksowych przyjaciół", że z chęcią poznałbym ich w realu :D
Zatem jeśli będzie WSK to mam nadzieję że się poznamy :D

Offline graves

Re: ......
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2006, 12:22:34 pm »
Cytat: "Łamignat"
Zatem jeśli będzie WSK to mam nadzieję że się poznamy :D

Ja zapewne będę... - jak będzie :roll:
Zebrało mi się trochę do kupna.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline empro

Re: ......
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2006, 01:08:22 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Łamignat"
Zatem jeśli będzie WSK to mam nadzieję że się poznamy :D



ja będę również :)

bo póki co nie biorę pod uwage opcji, że nie będzie
 :oops:

Offline kingquest

WSK 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2006, 01:18:39 pm »
Oczywiście... i ja się zjawie... tylko pozostaje wiedzieć kiedy dokładnie :D

Offline Julius Corentin A.

WSK 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2006, 02:42:17 pm »
ech warszafka..  
 ;)

Offline Michał Siromski

WSK 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2006, 07:17:20 am »
Ja niestety nie będę, właśnie rozbiłem samochód i kupowanie komiksów przez najbliższe pół roku nie wchodzi w grę... :cry:

(chyba, że znajdę przypadkiem na ulicy ze 3 tysiace).
Z naszymi ocenami jest jak z zegarkami: każdy chodzi inaczej, a jednak wierzymy tylko swojemu

Offline freshmaker

WSK 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2006, 11:03:49 am »
info z ostatniej chwili: wsk sie odbedzie ale nie w kinie grunwald - kino odmowilo wspolpracy. trwaja poszukiwania lokalu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Julek_

WSK 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2006, 11:15:31 am »
Michale,
a ubezpieczenie jakie? nw, oc?

poprosze o fanfary, bo się wybieram, ale raczej dla warszawskich butików, bo kompletować będe wiosenną kolekcję do szafy  8)

(komu uczynić honor i zaszczyt towarzyszenia mi w drodze do stolicy z grodu krka? któż godzień tego zaszczytu, by stać u mego boku, pytam sie szanowną forumową brac?)

KRL

  • Gość
WSK 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2006, 11:23:49 am »
Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko WSK w sali kongresowej....  w ostateczności Teatr Wielki... ujdzie.  Acha- i mogłyby sie w końcu pojawić  półnagie Vampirelle i Lary Croft rozdające darmowe albumy. O paluszkach i krakersach nie wspomnę nawet....

Offline empro

WSK 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2006, 11:24:59 am »
Cytat: "freshmaker"
info z ostatniej chwili: wsk sie odbedzie ale nie w kinie grunwald - kino odmowilo wspolpracy. trwaja poszukiwania lokalu.


to potwierdzone info jest ??

szkoda, bo kino Grunwald miałem całkiem niedaleczko :) i się lekko wracało z tymi wielkimi siatami wypoachnymi komiksami :P

chociaż z drugiej strony może będzie to lokal gdzie nie ma sześciopoziomowej różnicy pomiędzy giełdą, spotkaniami z twórcami itp :)

Offline turucorp

WSK 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2006, 11:44:53 am »
Cytat: "empro"
Cytat: "freshmaker"
info z ostatniej chwili: wsk sie odbedzie ale nie w kinie grunwald - kino odmowilo wspolpracy. trwaja poszukiwania lokalu.

to potwierdzone info jest ??


a widzisz gdzies oficjalne info? 8)
jak beda mieli wszystko dograne to wstawia newsa na stronach glownych serwisow a nie na forum :roll:
a na chwile obecna mozecie zalozyc, ze WSK bedzie i tyle  8)

Offline empro

WSK 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2006, 11:53:41 am »
Turu, nie pytałem czy oficjalne, tylko czy w miarę pewne, czy tylko plotka :)

na razie zakładam tylko, że będzie, a jak przeczytam oficlane info, będę już wiedział, że będzie i kiedy i gdzie :)

tylko, że w przypdaku WSK te oficjalne niusy pojawiają się dzień przed samym WSK :)

 

anything