Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 172413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cyrylek

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 21, 2007, 08:14:32 pm »
Witajcie

Grałem sobie w God of War i utknąłem w " The Challange of Atlas " , a dokładnie w miejscu kiedy to dostaję tarczę " Shield of Hades " , za moimi plecami przesuwa się ściana , a na głowe spada mi ogrom przeciwników i w żaden sposób nie mogę się wyrobić z czasem, by ich wszystkich pokonać .... zawsze zostaje mi 2-3 przeciwników i miażdzy nas ściana ... może ktoś ma jakiś sposób ... help  :)

POZDRO

Offline YROSHIKU

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 05, 2007, 01:43:20 pm »
Czy ktoś może wie w jaki sposób moge odblokowywac postacie w Soul Calibur 2 w wersji na GameCube(chodzi mi tu o opcje Arcade)?

Pozdrawiam :arrow:

Offline spidey

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:45:02 pm »
Trzeba przejść Weapon Master.

Offline YROSHIKU

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 06, 2007, 03:54:47 pm »
No właśnie i w tym problem przechodzac Weapon Master, postacie odblokowane nie trafily do Arcade jednak do opcji takich jak: Practice czy też Team Battle no i nie wiem co robic z tym fantem...

Offline Hamtaro666

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 13, 2007, 08:41:08 am »
Co prawda konsoli dawno się już pozbyłem -PSX 1 - ale nie mogłem przejść Final Fantasy VIII - utknąłem w momencie gdy ta akademia-statek
dostała mozliwości poruszania się - na 2giej płytce to było - wiele godzin spędziłem by to rozkminic - miałem nawet instrukcję z czasopisma Playstation - ale nic mi nie pomogło. Wiele osób mi tez tłumaczyło i to tez na nic. Chyba bym potrzebował, żeby mi ktos pokazał przy mnie co dalej. Od kilku lat się w gry nie bawię - jednak ten problem mnie nurtuje. Nie wiem czy brat, któremu oddałem konsole ma na karcie pamieci tego save'a, ale gdyby miał to z czystej ciekawości bym luknął jak to sie dalej potoczy. Aha i kilka razy wcześniej tez musiałem siegac do ściagi. Ale jak zaczęła sie akedemia ruszac to rzadna lokacja nic nie daję.

Offline fin

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 13, 2007, 01:54:59 pm »
Jak pływasz już tą akademią tj. jesteś w oceanie, to musisz odszukać fisherman horizon. Jak to zrobić? jest on mniej wiecej na środku mapy, jakbyś nie mógł znaleźć to płyn wzdłuż torów unoszacych się na wodą.

Offline Di

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 13, 2007, 02:04:02 pm »
Cytat: "YROSHIKU"
No właśnie i w tym problem przechodzac Weapon Master, postacie odblokowane nie trafily do Arcade jednak do opcji takich jak: Practice czy też Team Battle no i nie wiem co robic z tym fantem...

Assassin, Berserker i Lizardman nie są dostępni w trybie Arcade.

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 09, 2007, 09:03:05 pm »
No więc szukam pomocy.
Gram ja sobie w FF X. Podczas próby zapisania gry na dowolnym slocie wyskakuje komunikat 'save file is corrupted'. Zmiana miejsca karty pamieci nic nie daje. Wszedłem ostatecznie w menu konsoli i wywaliłem wszystkie corrupted file, co nic nie dało.

Jestem zielony w kwestii konsol, zaś ta nie jest moja. A w ffx by pograł. Co zrobić?

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 09, 2007, 11:20:11 pm »
IMHO prawdopodobnie karta pamieci jest padnieta, ale to moje zdanie... Probowales z inna karta?

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 10, 2007, 08:00:32 am »
Miałem podobną sytuację z save do Soulcalibura 3. U mnie pomogło skopiowane go ze starej karty na nową.

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 10, 2007, 07:21:38 pm »
Karta pamięci jest ok raczej, bo jest na niej multum save'ów z innych gier, używam jej aktualnie.
No to nic, podarujemy sobie ffx, bo nie będę dla kumpla karty pamięci kupował ;)

Offline maciek19883

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 24, 2007, 05:54:39 pm »
mam ptyanie dotyczące gry dead or alive 4: do czego służą przedmioty które otrzymują postacie po wygranej walce w trybie versus"?? jak je aktywować??

Offline @

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 16, 2008, 03:28:59 pm »
Ponieważ nie mogłem znaleść tematu pytam tutaj:

Dobry horror na GameBoy Adv / Nintendo Entertainment System / Super Nintendo Entertainment System jest mi potrzebny, w sumie to nawet nie tyle co horror, co gra, ktora mnie wciągnie, czekam na godne polecenia tytuły ;)

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 17, 2008, 01:35:00 am »
Dobry horror -> powodzenia...

A jakie gatunki lubisz? Jest cala masa klasycznych jRPG (nadal swietnych) czy platformowek. Z innymi gatunkami moze byc roznie...

Biorac pod uwage fakt, ze na powyzsze platformy masz dostepne setki tytulow to wybor jest raczej spory - jak sie domyslam bedziesz to emulowal -> IMHO mozna tez dorzucic pare tytulow z Sega Genesis/Megadrive, ale tak jak napisalem to moje zdanie.

Offline Kalasanty

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 12, 2008, 09:07:06 pm »
Kupiłem ostatnio używkę Deadrising na allegro.
Niestety, po otrzymaniu przeze mnie przesyłki okazało się, że giera jest dosyć mocno porysowana (dużo małych, delikatnych rysek - jakby od czyszczenia jakąś ściereczką?). No i w każdym razie gra działa (jest bardzo fajna swoją drogą, ale trudna - w ciągu godziny zaliczyłem już pierwszy zgon :(), tyle że czasami na środku ekranu pojawia się taki jakby zniekształcający pasek... cholera, cięzko to wyjaśnić, wygląda jakby ten wąski pasek był pod wodą albo coś w tym stylu :p. I teraz mam pytanie - czy to wina porysowanej płyty? Kabla? A może tego, że gram na monitorze, a nie TV?

 

anything