Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 172417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 28, 2006, 02:46:18 am »
3D to glownie DOA,
2D to mamy pozycje z oryginalnego X'a (np. swietny Guilty Gear X) czy tez Arcade (MKIII i Street Fighter II -> ponoc cos tam nie jest tak do konca dograne, ale jest).

Ogolnie nie ma za duzy bijatyk na X'a... Chociaz moze Sega zmieni zdanie i wyda swojego Virtua Fighter takze na X'a (obecnie nadal figuruje jako exclusive PS3) - podobna sytuacja jest z Namco.

Offline the_one

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 28, 2006, 09:44:58 am »
Wielkie dzięki, polecę w DOA z fotek wygląda na ciekawą propozycję.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline pachu

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 28, 2006, 08:26:27 pm »
Hmmm.... ciekawą to na pewno.Ma bardzo fajną interakcję.Ale chyba nie taką jak MK DECEPTION.W sumie to też można nieźle polatać w górach jak cię kolega zrzuci. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Grałem na X'ie w DOA 3 i nie powiem wciągnęło jak nic.
url=http://userbars.org][/url]

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 28, 2006, 11:12:51 pm »
Hehe swoja droga ta propozycja jest na tyle ciekawa, ze specjalnie dla tych pan wydano oddzielna gre ktora juz nawet doczekala sie sequela....

IMHO DOA jest spoko, jednak Soul Calibur, Tekken i Virtua Fighter sa lepsze...

Offline Dr. Zoidberg

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 29, 2006, 08:16:13 am »
Cytuj
Hehe swoja droga ta propozycja jest na tyle ciekawa, ze specjalnie dla tych pan wydano oddzielna gre ktora juz nawet doczekala sie sequela....


A oto i ONA
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Bere

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 29, 2006, 02:21:15 pm »
DOAX2 zapowiada się nieźle, dojdzie kilka fajnych rzeczy i usprawnią sam 'pretekst' dla gry czyli siatkę... Jak dla mnie graficznie wygląda przepięknie, szkoda tylko że nie dopracowali niezbyt dobrze wyglądających włosów 'w stanie spoczynku'. Za to w ruchu wyglądają świetnie.

EDIT: Po ponownym obejrzeniu trailera odwołuję to- gra jest przepiękna w każdym calu. :)

Co do bijatyki, nie zgodzę się że Tekken jest lepszy od DOA. O ile części 3 i 4 były sympatyczne, to 5 jest już IMHO zbyt 'sztywna'. Co innego Soul Calibur- chyba moja ulubiona.

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 29, 2006, 07:37:35 pm »
DOAX2 jest gra raczej srednia w kazdym calu... No chyba, ze ktos lubi sobie popatrzec na skapo odziane panienki..

Z tego co mi wiadomo to byla raczej srednia (czyt. to samo co w 3) - 5 to powrot serii do swietnosci...

Offline Bere

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 29, 2006, 07:58:21 pm »
Będąc nieprzyzwyczajonym do next-genów grafika bardzo mi się podoba.

Cóż, rzecz gustu- jak dla mnie części 3 i 4 wyglądają na bardziej 4 fun, podczas gdy piątka to taka techniczna turniejówa.

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 30, 2006, 05:50:12 pm »
Heh mi nie chodzilo o grafike - DOAX2 wyglada naprawde swietnie... jednak wszystko poza tym jest raczej przecietne - siatkowka jest nawet ok, ale z tymi mini gierkami to juz jest roznie... IMHO mozna wypozyczyc ale szkoda kasy, zeby to kupywac...

Odnosnie Tekken'a - 3 byla swietna w kazdym calu, 4 bylo to dokladnie to samo tylko z lepsza grafika... Jesli chodzi o 5 to poza grafika ulepszyli mechanike gry, IMHO najlepsza czesc serii (chociaz i tak wole Soul Calibur II - III to praktycznie to samo...).

Offline Miśq

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 21, 2006, 10:51:07 pm »
sorry ale nie wiedzialem gdzie moge o to zapytac...
czy ktos wie jak podlaczyc xboxa do kompa majeac windows xp sp2...
a pozniej do netu...mam neo+
z gory dzieki za pomoc;p

Offline Bere

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 21, 2006, 11:14:08 pm »
Wstyd przyznać ale mam podobny problem, mam SP2 i instalowałem Media Center, konsolka niby czuje że jest połączona ale coś jej nie styka z adresem IP, a szczerze mówiąc nie wiem czy to mój PC ma być jako gateway, czy serwer, czy jeszcze cuś innego... A tak poza tym to po podłączeniu do karty sieciowej moja radiówka (podłączana do portu USB) rozłącza się lub ma na tyle słaby sygnał że nic nie jest w stanie zdziałać...

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:19:25 pm »
Zeby polaczyc X'a do Media Center trzeba sciagnac dodatkowy program od MS - instalowalem pare razy i nigdy nie mialem problemow. Chociaz ja korzystam z router'a to moze tez byc z tym zwiazane.

Offline Bere

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 27, 2006, 11:21:01 pm »
To Frame cusik whats-o-ever też ściągałem.

Offline Martek

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 03, 2007, 07:16:43 pm »
Witam,chodzi mi o Final Fantasy XII.Czy ,,Excalibur" to najlepszy miecz dostępny w owej grze?Nie mogę otworzyć drzwi w ,,Nacroholm of Nebudis "bo niewiem co muszę mieć.Przynajmniej jakiś poradnik...
ie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma pasji - jest pogoda ducha.
Nie ma śmierci - jest Moc.
[Kodesk Jedi]

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 03, 2007, 10:11:25 pm »
Jako, ze nie gralem to nie wiem -> sprobuj na Gamefaqs. Powinni miec jakis poradnik (jesli to nie problem, ze jest on po angielsku oczywiscie).