trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 172453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« dnia: Wrzesień 25, 2005, 06:52:32 pm »
Wszelkie pytania dotyczące problemów w grach (a w szczególności God of War) proszę kierować w tym temacie.

Kamillos

  • Gość
Jak zdobyć drugą tarcze w świątyni pandory
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2006, 08:51:38 pm »
Mam problem w GoW. Chodzi o moment, gdy trzeba znaleźć tarcze w Świątyni Pandory. Mam już 1, ale nie wiem, gdzie jest tarcza Zeusa. Pomocy!

skiiman

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2006, 10:07:41 pm »
Mam problem z przejściem Challenge of Hades w God of War (to miejsce z Minotaurem w wodzie). Rozwaliłem już wszystkich i nie wiem co zrobić dalej :(

siewca wiatru

  • Gość
2 tarcza
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2006, 08:34:14 pm »
musisz ustawić drewnianą skrzynie przy schodach, potem z całej siły kopnąć ją w stronę klazisza na ziemie i dajesz potem przewrót w tył zeby załaać się na obrót ściany. finito :idea:

xxx

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2006, 11:36:29 am »
mam problem z pewnym etapem gry challenge of hades jestew w miejscu gdzie są wysokie schody, a na szczyczcie tunel z toczącymi się głazami. Doszedłem do komnaty na końcu przeczytałem książkę i co dalej?????????????????

Offline greah

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2006, 05:34:04 pm »
musisz wrócić do drugich drzwi po lewej. chodzi o to, że znajduje się tutaj 8 drzwi i tylko jedne prowadzą dalej

bnxcgvnxgvbnx

  • Gość
Klopoty
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2006, 03:43:33 pm »
Mam problem w GoW, jest miejsce do ktorego sie wplywa w challenge of poseidon i stoi tam wielki posag zony poseidona. Pisze w ksiedze, ze ona zna tajemne drzwi do wyjscia, drzwi znalazlem, ale nie wiem jak je otworzyc... Dzieki za pomoc.

Offline zoltar1

Jak przejść hydrę w God of War
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2006, 05:51:00 pm »
witam, mam problem odnosnie gry God of War. Chodzi mi o moment w którym trzeba zlikwidować hydrę, udaje mi sie unieszkodliwić dwie mniejsze ale nie mogę sobie poradzic z tą duzą. Czy ktoś zna namiary na stronę z opisem tej gry lub wie jak to przejsć, pomóżcie proszę

YO

  • Gość
DMC3
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2006, 12:59:58 pm »
Witam mam problem z bossem (PIES z 3 Głowami) z DMC 3~~ czy ktoś może zdradzić mi patent jak go załatwić  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?

QBASS

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2006, 01:08:33 pm »
Witam wszystkich serdecznie

Doszedłem do wniosku że przejde GOW  na poziomie God czyli najtrudniejszym ...
Aresa rozwalam już defaultu , ale mam problem z tą sekwencją gdzie bronisz swojej żeony i dziecka ... nie mogę wykombinować żadnego kombo żeby ich utrzymać z dala macie jakieś pomysły ?

Offline Qraq

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2006, 09:50:53 pm »
Qbass >>  ja o ile pamietam uzywałem dużo tego ataku z piorunami na max levelu i tych takich latających dusz. ale to bylo na normal wiec nie wiem czy sie spisze.

Qbass

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2006, 09:21:49 am »
zrobiłem upgrade dusz z hadesu na max i piorunów też ...
Poznajdowałem w pyte secretów ...  i jedyne co mi zostało do upgradu to ten duży miecz na Tytany ... ale jest cieńki i za wolny i go nie ruszam ,
dzięki za wskazówkę ale to pomaga na chwile
zaczałem stosować taką taktykę że tłukę ich ja tylko długo dam rade wytrzymać , potem wale raz dusze hadesu , potem włączam gniew bogów , podczas jego trwania nie zużywa się moc ( niebieski pasek ) i wale jeszcze 2 razy z rzędu  dusze hadesu , potem znowu tłukę na żywca sprawdzonym krótkim kombo ( lekki lekki  silny ) dzięki temu wrogowie są cały czas albo w powietrzu albo na ziemi, ale zawsze jakiś jeden się znajdzie i zadźga moją rodzinę ...
Nie chce się chwalić ale ostatnio wywaliłem 336 Combo , ja tego niew widziałem bo byłem tak skupiony :) .... ale kumpel który siedział obok aż krzyknął :) ( nie powiem co )

QBASS

  • Gość
Re: DMC3
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2006, 09:26:51 am »
Cytat: "YO"
Witam mam problem z bossem (PIES z 3 Głowami) z DMC 3~~ czy ktoś może zdradzić mi patent jak go załatwić  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?


Na jakim poziomie grasz że masz z nim problem  >??

Offline Qraq

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 17, 2006, 10:36:06 am »
Qbass >> moze uda ci sie znaleźć chwilkę na podleczenie rodzinki? powodzenia :)

Yo >> jak masz problem z Cerberem, to naprawde życzę powodzenia z dalszymi bossami, bo momentami idzie k**icy dostać. Skup się na jednej z głów. Potem rozwal następną, aż sie skonczą wszystkie :)

Jędrokles

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2006, 01:51:55 pm »
Witam.
Powie mi ktoś gdzie, w God of War, znaleść trójząb posejdona - bo w jednym miejscu jest chyba niezbędny a ja go nie mam. Jest potrzebny w pałacu Pandory i teraz nie wiem czy go gdzieś przegapiłem czy jak.

 

anything