Autor Wątek: "Krzyś" a Lubelskie turnieje  (Przeczytany 3572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slayer_Lublin

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« dnia: Styczeń 24, 2006, 05:08:51 pm »
Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja i wcale nie jest miło ani różowo... Jeżeli ktoś nie wie to przejżeć sobie temat na forum battlowym co do "Looblina"

Zbanowanych zostało kilku graczy, którzy żekomo obrażali sklep itd... Następny turniej mordheim miał się odbyć właśnie w krzysiu i organizatorem miałbyć właśnie zbanowany Motor... Czy jest sens w takim wypadku prosić właścicieli krzysia o udostępnienie lokalu i blatów, jeżeli oni  nie wiadomo dlaczego, próbują chyba zmonopolizować lubelską fantastykę...

Proponuję po prostu zbojkotować krzysia, i dopłacić po 5 zł na figsy z neta... Niech to odczują... Z resztą wiele tych rzeczy zostało już napisane na forum battla...

Ale główna kwestia są to turnieje... Bo jeżeli krzyś sie buntuje, to nie znaczy że zamykają nam pole manewru... Trzeba będzie zorganizować coś we własnym zakresie i pokazać im że nie mogą ustawiać sobie lubelskiej fantastyki...

Offline Wojtek_Krz

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2006, 05:44:03 pm »
Hem... Sprawa dośc przykra fakt. Nieżły bigos z tego wyszedł.

Turniej moze sie odbyć, organizowany przez kogoś innego w krzysiu, choć ja odrazu stwierdzam ze nei przychodze.

Co do turnieju w innnym miejscu to myslisz ze krzys jest jedynym sponsorem...

Offline Ludwik

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2006, 06:17:29 pm »
Nie zabardzo wiem o co chodzi, ale zrozumiałem jedno : w ramach solidaryzacji z Motorem (Kretkiem) bojkotujemy sklep "Krzyś"  :evil: czy tak?
 ... a co do kupowania przez neta to zkładamy się na większe zamówienie i przesyłke mamy gratis ( Wojtek kupujesz te ogry?)
Co do turnieju : zamiast turnieju może zrobimy jakąś lige Mordheima jak rok temu? :D  albo w innym miejscu (np. MDK )

P.S. Za co tak włąściwie ci gracze zostali " zbanowani", tylko za "wrzucanie " Krzyśiowi czy za coś jeszcze?

Offline RoMaN Lord of the Druchii

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2006, 06:37:05 pm »
Ja zaczynam grać w mordke a jeśli chodzi  o tą sprawę to jestem w głównym centrum zainteresowania. Pamietam jak siedziałem z Motorem i szykowalismy tą salke do użytku.
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Slayer_Lublin

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2006, 06:43:05 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"

Turniej moze sie odbyć, organizowany przez kogoś innego w krzysiu, choć ja odrazu stwierdzam ze nei przychodze.


Trzeba przyznać... mnie też nie będzie ;]

Cytat: "Ludwik"
Co do turnieju : zamiast turnieju może zrobimy jakąś lige Mordheima jak rok temu?


W sumie czemu nie...

Cytat: "Ludwik"
Very Happy albo w innym miejscu (np. MDK )


Z tego co słyszałem to na MDK też jest ban...

A Roman w ogóle to jesteś bez kitu w centrum zainteresowania... oprócz tego, że niby oczernialiście krzysia, to za co ta afera?

Offline RoMaN Lord of the Druchii

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2006, 07:01:26 pm »
Po pierwsze ja nic nie powiedziałem a jestem na czarnej liscie bo zobaczyli Młody Lublin a niech będzie a nie widział mnie ten facet nigdy aani ja jego. Ogólnie chodzi o to, że pobierali opłaty i znacznej grupie osób sie to nie podobało i co tam niech mają Bana.
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Mistrz wałków :)

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2006, 10:27:37 pm »
Polecam wam tego człowieka (podobno sprowadza tani boksy do WFB)
Kontakt mail:
waldpozn@wp.pl


MONOPOLOWI MÓWIMY NIE!!!
Kamil. (miszczu)

Offline RoMaN Lord of the Druchii

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2006, 06:23:41 am »
Od dawna go znam. Bardzo tanio mam wszystko. Ostatnio zamówiłem koledze nowe dwarfy batalion i army booka i wyszło 330 zł a normalnie zam batalion tyle kosztuje na cytadeli.
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Kapitan_Hak

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:59:05 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Polecam wam tego człowieka (podobno sprowadza tani boksy do WFB)
MONOPOLOWI MÓWIMY NIE!!!


Podobnie jak Roman znam go od dawna (i od dawna u niego kupuję) i szczerze polecam go wszystkim - wypróbowany, uczciwy i rzetelny sprzedawca (i nie jest to wcale jakaś reklama, czy inszy forumowy marketing (choć wiem, że brzmi to jak pozytywny komentarz w Alergo :)) ale obiektywna ocena).

Raz w miesiącu składa on zamówienie w GW - w styczniu jest to 31 (wiem, bo kilka dni temu dostałem od niego mejla), więc chętni mogą się jeszcze załapać.

Wszystkich cen dokładnie nie pamiętam, ale np. bataliony kosztują 285 zł, blisterki (te po 42 zł w sklepach) 36 zł, regimenty ok. 82 za "stare" regimenty, ok. 99 zł za "nowe" (czyli wood elfy i nowe dwarfy).

P.S. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1979126

Offline Mad Hamster

"Krzyś" a Lubelskie turnieje
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2006, 04:25:43 pm »
nie chce wyjsc na dupoliza ale uwazam ze pan adamus jest powaznym czlowiekiem z ktorym mozna sie dogadac (pomimo ze nie ma jeszcze nagrod za poprzedni turniej). banow nie ma, nikt nikogo nie bedzie wyganial ze sklepu czy turnieju. pozdrawiam.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

 

anything