trawa

Autor Wątek: Trylogia Nikopola  (Przeczytany 30944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 27, 2014, 07:42:39 am »
No ja też zamówiłem. 65 zł to nie 130, więc po prostu zamknąłem oczy i kliknąłem enter przy akceptacji zamówienia.
Będzie dobrze prezentował się obok innych Bilali, już mam dla niego miejsce na półce, pomiędzy Animal'z a Julia&Roem. A różnicę w wysokości wypełnię styropianem i pomaluję na odpowiedni kolor.

Offline burberry

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:01:49 am »
Mam już to wydanie i trochę szkoda, że jest pomniejszone... Wolałbym czytać Bilala, a własciwie oglądać, w normalnym formacie. Co do treści, jeszcze nie przeczytałem, czeka na swoją kolej ;-)
Bóg Cię kocha

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:35:17 am »
Mam już to wydanie i trochę szkoda, że jest pomniejszone... Wolałbym czytać Bilala, a własciwie oglądać, w normalnym formacie. Co do treści, jeszcze nie przeczytałem, czeka na swoją kolej :wink:
Wydaje mi się, że prawdopodobnie nieco szwankuje Ci maszynka do ustalania priorytetów, ponieważ kolej na Bilala minęła już dawno. Bierz się zatem jak najszybciej za czytanie. Poza tym zamiast narzekać, że jest format pomniejszony, lepiej się ciesz, że nie jest rozmiarów np. "Bitwy pod Grunwaldem" - to by dopiero była męka z czytaniem. 

Offline burberry

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 27, 2014, 10:15:37 am »
Dla Ciebie może minęła, dla mnie dopiero nadchodzi. Tak w życiu bywa, że nie wszystkie komiksy czytam wtedy, gdy wychodzą po raz pierwszy, bo mnie nie stać na wszystko. Przyjdzie odpowiednia chwila, to przeczytam i podzielę się opinią, nic się nie bój.
Bóg Cię kocha

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 27, 2014, 10:56:02 am »
Dla Ciebie może minęła, dla mnie dopiero nadchodzi. Tak w życiu bywa, że nie wszystkie komiksy czytam wtedy, gdy wychodzą po raz pierwszy, bo mnie nie stać na wszystko. Przyjdzie odpowiednia chwila, to przeczytam i podzielę się opinią, nic się nie bój.
Ależ to nie był zaden zarzut, lecz jedynie sugestia, że odpowiednia chwila jest właśnie w tej chwili, bo z niecierpliwością czekam na opinie osób, które jeszcze Trylogii nie czytały.

fragsel

  • Gość
Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 27, 2014, 11:19:00 am »
bo z niecierpliwością czekam na opinie osób, które jeszcze Trylogii nie czytały.

jeszcze nie czytałem. Moja opinia: nie podobało mi się (jak wszystko czego nie czytałem)

{jeśli mój wpis nie rozśmiesza Cię, a jedynie drażni lub uważasz, że jest spamem nie na temat lub czepianiem się semantyki lub gramatyki - bo jak można czekać na opinię osób, które nie czytały, to jak mają wyrazić opinię? - to nareszcie udało mi się odpłacić pięknym za nadobne :wink: }

Offline bosssu

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 27, 2014, 11:48:48 am »
Z innej beczki. Egmont wydaje dwa integrale Bilala i do wydania zostanie jeszcze "czwórka" która już też jest na Zachodzie i penie pójdzie też w "nowym ekstra ekonomiczno-egronomiczno erekcyjnym wydaniu". Czy Egmont wznowi???? a jak już wznowi "Legendy" to czy też walnie je w pomniejszonym formacie dla ujednolicenia, czy zostanie A4?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 27, 2014, 01:33:34 pm »

Piszę z ręką na sercu. Pierwszy akapit:
jeszcze nie czytałem. Moja opinia: nie podobało mi się (jak wszystko czego nie czytałem)
rozpatrywany sam w sobie, zupełnie mnie nie rusza (tzn. ducha mego pozostawia całkowicie obojętnym). Ale jeśli potraktuję go jako preludium do akapitu drugiego: 

{jeśli mój wpis nie rozśmiesza Cię, a jedynie drażni lub uważasz, że jest spamem nie na temat lub czepianiem się semantyki lub gramatyki - bo jak można czekać na opinię osób, które nie czytały, to jak mają wyrazić opinię? - to nareszcie udało mi się odpłacić pięknym za nadobne :wink: }
to ten drugi akapit uważam za jeden z najśmieszniejszych wpisów, jakie czytałem przynajmniej w przeciągu ostatnich 2 tygodni.



Offline chlopak-z-M

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:08:36 pm »
Integral Nikopola w tym formacie to megaporażka. Gwałt (zbiorowy) na sztuce. Odsyłam do sklepu...
bierz co chcesz i płać za to"

Offline Wredny

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 16, 2014, 08:43:19 pm »
pytanie za sto punktów lepiej kupic Trylogię Nikopola, czy Falangi Czarnego Porządku? od razu uprzedzam, że nie mogę sobie w tej chwili pozwolic na kupno obu tych tytułów.

Offline peta18

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 16, 2014, 08:45:22 pm »
pytanie za sto punktów lepiej kupic Trylogię Nikopola, czy Falangi Czarnego Porządku? od razu uprzedzam, że nie mogę sobie w tej chwili pozwolic na kupno obu tych tytułów.
Jak lubisz sf to Nikopol, jak klimaty polityczno-historyczne Falangi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2014, 05:50:39 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Wredny

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 16, 2014, 08:51:24 pm »
w takim razie problem pozostaje nierozwiązany  :sad: . rozumiem, że obie historie są bardzo dobre?

Offline maximumcarnage

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 16, 2014, 08:54:58 pm »
To Bierz "falangi". Wydanie "Trylogii Nikopola" pozostawia trochę do życzenia.

Offline Nawimar

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 16, 2014, 08:57:07 pm »
Na 'Falangi..." proponuję uważać. To świetnie narysowany klasyk, ale równocześnie dość grubo ciosana propaganda francuskiego lewactwa. Co paradoksalnie dla części czytelników może stanowić zachętę do zakupu :smile: Osobiście skłaniałbym się jednak ku Trylogii Nikopola. Jak dla mnie szczytowe osiągnięcie Bilala.

Offline maximumcarnage

Odp: Trylogia Nikopola
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 16, 2014, 09:09:07 pm »
To świetnie narysowany klasyk, ale równocześnie dość grubo ciosana propaganda francuskiego lewactwa.

Nie planowałem zakupu ale mnie zachęciłeś. Dzięki. Już zamówione.