trawa

Autor Wątek: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.  (Przeczytany 240703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawiec

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 07, 2006, 12:33:36 pm »
Oyang 8)  dzięki!!! :D  :D  Właśnie o ten film mi chodziło. I jedyne co mnie zdziwiło to ocena tego filmu... Ale oglądałem go dawno, więc może zapamiętałem go tylko z tej dobrej strony. A z drugiej strony- są różne gusta. W każdym razie film dla mnie się podobał :D  Marginesem mówiąc- lubie właśnie takie filmy, gdzie potwór powstał przez jakiś np. eksperyment i jest pokrótce wyjaśnione w jaki sposób powstał 8)

Offline Jimmy

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2006, 12:56:34 pm »
Cytat: "krawiec"
Marginesem mówiąc

:shock:

Offline oyang

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 07, 2006, 12:58:30 pm »
Cytat: "krawiec"
Snowman_ck dzięki!!! :D  :D  


Nie żebym szukał poklasku, ale to chyba mi należą się podziękowania  :lol:

Offline krawiec

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 07, 2006, 01:12:27 pm »
Oyang sory :? masz rację- jak mogłem popełnić ten błąd?! :o  Już poprawiam;)
ps. na stronie filmweb'u filmik ma troche lepszą ocenę [8,27/10] :)

Offline krawiec

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 08, 2006, 05:10:28 pm »
Nie widze coś tu aktywności- może to i lepiej :)  bo mam jeden film, którego tytułu nie pamiętam :? Tak więc, film jest o kolesiu, który został wynajęty do zabijania "kleszczoidów". Później do niego dołącza się jakiś młody i razem zabijają stwory. Później znajduja jednego na powierzchni (normalnie poruszają się pod ziemią) i chcą go sprzedać. Na drugi dzień znajdują go z paroma dziurami w brzuchu. Jak się później okazuje, potwory przechodzą w ten sposób do kolejnego stadium rozwoju. Owym stadium jest pare stworków- mniejszych i poruszających się po ziemi- rozpoznających otaczającą ich przestrzeń po temperaturze (jakby miały wrodzony termowizjer ;) ). I zabawa się dopiero wtedy zaczyna :D  Tak więc jak ktoś będzię znał tytuł to niech pisze :D

Offline Triki

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 08, 2006, 05:46:07 pm »
Wiele lecz nie wszystko wskazuje na Wstrząsy Tremors 1990 Kavin Bacon i Fred Ward.
Ale zgodnie z tym co pamiętam, to Twój opis nie do końca pasuje.

edit: Teraz już jestem pewien, że to nie ten film. Bardzo podobny, ale tam potwory wynajdywały ofiary po tytułowych wstrząsach.
Pozdrawiam
Najpiękniejszym, co możemy odkryć, jest tajemniczość."
Albert Einstein

Offline oyang

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 08, 2006, 08:11:16 pm »
Skoro bardzo podobny, to może któraś z późniejszych części : może 2, może 3 a może 4??? Opisy na imdb nie mówią za wiele, a sam poza jedynką w dzieciństwie nic z serii nie oglądałem.

Offline krawiec

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 09, 2006, 02:00:35 am »
Spoko 8) już doszedłem i tytułu i która część. Po opisach wiem, że to 2. Nie oglądałem pozostałych :? ale to chyba dopiero w dwójce pojawiły się te małe gadziny, o których pisałem. A te spore robaki to właśnie reagowały na drgania ziemi, czego nie napisałem. Ale całkiem fajny filmik  :)   Zwłaszcza fabuła :D (fajnie się bawili wysadzając robaki, ale to nie było i tak najlepsze...). Dzieki za pomoc triki i oyang(znowu ;) ).

Offline Zibi

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 10, 2006, 09:53:54 pm »
Dawno, dawno temu, ogladalem pewien film. Byl on o dwoch ziomkach, ktorzy lubili robic jaja wszystkim. Jeden z nich "byl pod zlym wplywem drugiego" ;] Ostatecznie, wyrokiem sadowym, zostali wyslani do akademii wojskowej, gdzie nie poprzestali swych zartow. Pamieta ktos tytul tego filmu?

Offline graves

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:54:27 am »
Cytat: "Zibi"
Dawno, dawno temu, ogladalem pewien film. Byl on o dwoch ziomkach, ktorzy lubili robic jaja wszystkim. Jeden z nich "byl pod zlym wplywem drugiego" ;] Ostatecznie, wyrokiem sadowym, zostali wyslani do akademii wojskowej, gdzie nie poprzestali swych zartow. Pamieta ktos tytul tego filmu?

Akademia wojskowa
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Clayman_

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 11, 2006, 01:18:02 pm »
mam kilka zapomnianych tytulow
prawdopodobnie wszystkie sa z lat 80

1.cos z ninja w tytule,jest skosnooki ninja ktory jest dobry i ma syna i zly ktory zaklada maske i porywa syna dobrego,nie pamietam po co,jedna ze scen:dobry ninja skacze na jadacy samochod,wisza sie na nim,samochod go ciagnie po asfalcie a z kolan leca mu iskry,finalaowa walka ma miejsce na dachu wiezowca

2.tytul jaki zapamietalem to aniolowie piekel ale to byly czasy vhs wiec nie moge go znalec,w skrocie byl to film o amerykanskich madafakerskich harleyowcach wyslanych ze swoimi motorami do wietnamu a by zrobili tam konkretna rozpierduche,szefem byl koles w kapeluszu

3.tytul pod jakim znam to chyba to chyba byl wielki szlam,o dwoch lowcach nagrod,jeden jest jakim meksykanciem z dwururka drugi natomiast ma brode i rzuca w przeciwnikow pilkami do bejsbola,ze scen jakie zapamietalem:meksykaniec namawoil brodacza do jedenia sloika papryki,obaj zostali zamknieci w bagazniku,jeden z nich puscil baka wiec drugi przestrzelil klape od bagaznika zeby zeby moc oddychac,sa dwie czesci

4.jakas azjatycka kopanina w ktorej jest jakas grupa ludzi bijacych innych ludzi,tez sa dwie czesci,w peirwszej prawie na samym poczatku jedna z glownych bohaterek pracuje w biurze gdzie rozrzuca przybory birowe po innych biurkach,korektory flamastry i takie tam,podlozony jest pod to typowy swist dla filmow kung fu bo panienka jest mistrzem w laniu po ryjach


5.tytul prawdopodobnie wielki skok,trzy czesci,tez azjatyckie,o trojce wlamywaczy,mlody,stary i panienka,chyba,nie pamietam zadnej sceny ale moze ktos widzial pod tym samym tytulem i bedzie pamietal o co chodzi

6.film z cynthia rothrock,przyjezdza do jakiejs japonii czy chin,kogos chyba szuka,podczasz przeszukiwania jakiegos mieszkania znajduje jakiegos kolesia ktory nie powinien tam byc,koles wyskakuje przez okno ale ona lapie go za wlosy,trzyma, i w ten sposob przesluc**je

7.kolejny film z cynthia,mozliwe ze ten sam co poprzedni,pamietam tylko finalowa walke ktora odbyla sie na jakiejs pajeczynie,cynthia i jej preciwnicy skaca tak sobie po niej i walcza a w pewnym momencie wjezdza ciezarowka z glownym badassem i rozwala pajecyne a cynthia lapie sie samochodu i tak sobie jezdzi chwile a potem zalatwia bossa
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Qraq

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 11, 2006, 02:42:14 pm »
clayman: ten pierwszy oglądałem w zeszłym roku. zapomniałem jak toto sie nazywało. ..."zemsta ninjy"?

Offline Jimmy

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 11, 2006, 03:05:53 pm »
Cytat: "Clayman_"
2.tytul jaki zapamietalem to aniolowie piekel ale to byly czasy vhs wiec nie moge go znalec,w skrocie byl to film o amerykanskich madafakerskich harleyowcach wyslanych ze swoimi motorami do wietnamu a by zrobili tam konkretna rozpierduche,szefem byl koles w kapeluszu

Nie oglądałem, ale często widziałem na vhs reklamówki tego.
Może:
http://www.imdb.com/title/tt0062669/
http://cruel.imdb.com/title/tt0097954/ :?:

Offline Clayman_

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 11, 2006, 07:03:43 pm »
Cytuj
zemsta ninjy

tak
ninja 2:zemsta ninja
dzieki
Cytuj
http://cruel.imdb.com/title/tt0097954/

tak
dzieki


szkoda tylko ze motodiablow nigdzie nie moge znalezc
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Zibi

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 11, 2006, 11:27:10 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Zibi"
Dawno, dawno temu, ogladalem pewien film. Byl on o dwoch ziomkach, ktorzy lubili robic jaja wszystkim. Jeden z nich "byl pod zlym wplywem drugiego" ;] Ostatecznie, wyrokiem sadowym, zostali wyslani do akademii wojskowej, gdzie nie poprzestali swych zartow. Pamieta ktos tytul tego filmu?

Akademia wojskowa

Dzieki stary, to to.

Heh, Clooney.