Autor Wątek: pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI  (Przeczytany 81165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pookie

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« dnia: Marzec 17, 2003, 07:17:22 pm »
Jak już mq pisał, Tomek Kołodziejczak wyraził gotowość do odpowiadania na maile ze zbiorczym zestawieniem pytań użytkowników forum. Zapewne wiecie, że firma ta na maile odpowiada sporadycznie, by nie rzec rzadko  :wink: Pytajcie, dyskutujcie, a ja co jakiś czas będę takiego zbiorczego maila słał.
 for Pookie

Offline Kurczaczek

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2003, 07:51:38 pm »
Czy będą też książki o Hellboy'u? Czy będzie BPRD?
...

Offline Voytek

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2003, 08:07:23 pm »
Czy Batman DKR bedzie jeszcze raz wydany i tym razem lepiej przetlumaczony?
Chodza takie ploty od dluzszego czasu - jak by co to ja chcetnie kupie poprawiona wersje!Chociaz jakis maly naklad ...(?)
ex, Drugs & CS!

Offline pookie

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2003, 08:26:30 pm »
Boszzzz ...
W moim poprzednim poście w trzech zdaniach użyłem trzykrotnie słowa "mail" ...  :oops:  Sorry, ale jeszcze nie odespałem
 for Pookie

Offline Killah

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2003, 08:48:30 pm »
ja jestem ciekawy, co Egmont wyda z Marvela. Chciałbym "The Ultimates".  Zaatakuj ich, pookie, o to za jakiś czas, bo skoro już rozmawiają z Quesadą and co., to niedlugo powinno coś się urodzić..
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Cujo

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2003, 09:39:13 pm »
To co chcialbym wiedziec od kogos autorytatywnego (najlepiej pana Kolodziejczaka) z Egmontu to: czemu ich kontakt z ich chlebodawca, czyli czytelnikiem jest tak ograniczony, ze smialo mozna powiedziec, ze nie istnieje.
Czemu nie widza tak oczywistego faktu, ze ow kontakt zapewnilby plynniejszy proces wydawniczy, ze wowczas serie wydawane i wszystko co wydawaniu komiksu towarzyszy, byloby sugestia ludzi, ktorzy komiksy kupuja.
Przykladowo, jezeli by wyznaczyli kogos kto (przynajmniej!) raz w miesiacu odwiedzal forum, czytal nasze opinie, sugestie i narzekania, potem dzielac sie uwagami z kims z "gory" - wtedy komiksy wydawane przez Egmont byly by blizsze idealu, bardziej dopracowane, i co najwazniejsze, chetniej kupowane!
Wszystko co towarzyszy wydaniu komiksu z Egmontu jest na naszym forum przedyskutowane - zarowno od technicznej strony wydania jak i merytorycznej.
Sam, bedac wydawca komiksow, dazylbym do jak najblizszych relacji z konsumentem, bo taki uklad daje tylko olbrzymie korzysci dla obu stron. Zupelnie pomijam fakt jak nieporownywalnie cieplej jest postrzegany taki wydawca. Najlepszym przykladem moze tutaj byc Fun Media, ktore to wydawnictwo wyszlo ze slusznego (i bardzo owocnego juz) zalozenia, ze taki kontakt to same plusy i jest bardzo pozytywnie postrzegane juz chocby z samego faktu dialogu z fanami komiksu.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline wilk

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2003, 11:09:34 pm »
Ja mam standardowe pytanie. Zreszta po fakcie plulem sobie w brode, ze nie poprosilem ktoregos z forumowiczow zeby zapytal sie o to na WSK :?

Czy Egmont planuje wydac w przyszlosci cos Andreasa? Byloby bardzo milo. Wiadomo o jakie pozycje chodzi. Jak by co moge dac pelna liste

Offline Cujo

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2003, 11:31:28 pm »
Pookie, jak bedziesz slac tego maila, to postaraj sie zacytowac mnie (innych tez) doslownie. Zalezaloby mi zeby to, co napisalem poszlo bez uogolniania. A nuz argumentacja przemowi im do rozsadku a i ty bedziesz mial mniej roboty z redagowaniem maila ;)

Jeszcze jedna bardzo wazna rzecz to lista zyczen komiksowych jaka robilismy. Moze i czytal ja Egmont, moze nie, moze wzial sobie cokolwiek z niej do serca, moze nie, ale warto by im ja raz jeszcze "podetknac pod nos" bo pracy przy tym bylo sporo, kazdy sie do tego przylozyl.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline JANKE'S

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2003, 11:35:56 pm »
Z tego co sie orientuję to na Andreasa monopol ma Motopol. Najlepiej im sie sprzedaje wiec będą go drukować powoli aby ciągnął im całą resztę. Ale może się myle więc tez podpisuję się pod tym pytaniem.
Natomiast jestem ciekaw kiedy będzie seria Jodorowskyego "Biały Lama". Akurat jesienią w łodzi zadałem to pytanie Kołodziejczykowi i wspomniał coś o tym roku. Więc myśle że licencję już ma. Nie ukrywam że bardzo na to czekam.

Offline mykupyku

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2003, 11:58:24 pm »
czy po zakończeniu serii Sandman wyjdzie: Death, the Dreaming, Lucifer?
czy wyjdą one shoty zwiazane z Sandmanem i tymi seriami?


kto bedzie tłumaczył komiksy z Batmanem?

czy tom 4 sin City to ostatni w karierze Kreczmara?
opyright by mykupyku

Offline Rzezbiarz.wg

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 18, 2003, 08:41:17 am »
Czy naprawde musza zmieniac stosunek wydawanych komiksow - amerykanskie : europejskie na niekorzysc tych drugich?

Czy nie mogliby wreszcie wydac albumu/ow z Kicem Przystojniakiem i Binio Billem?

Kiedy kolejne Kleksy?

Offline grze.hu

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2003, 10:11:58 am »
kiedy: Slaine, Sin city, Batman & Judge Dreddd, Lanfeust ?
ralala

Offline Clayman_

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2003, 10:30:57 am »
a ja chcialbym dowiedziec wiecej o tej wiekszej ilosci komiksow amerykanskich:jakie tytuly,ile miesiecznie,czy tylko batman bedzie w kioskach?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline wilk

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 18, 2003, 11:41:17 am »
Cytat: "Cujo"

Jeszcze jedna bardzo wazna rzecz to lista zyczen komiksowych jaka robilismy. Moze i czytal ja Egmont, moze nie, moze wzial sobie cokolwiek z niej do serca, moze nie, ale warto by im ja raz jeszcze "podetknac pod nos" bo pracy przy tym bylo sporo, kazdy sie do tego przylozyl.

Popieram. Nie zaszkodzi podlozyc im listy jeszcze raz. Byc moze warto byloby ja jakos uzupelnic i zredagowac?
Cytat: "JANKE'S"
Z tego co sie orientuję to na Andreasa monopol ma Motopol.

A ja mam niejasne przeczucie ze Motopol ma tylko Andreasa z Lombardu dlatego przebakiwali cos o Capricornie. Delcourt chyba wciaz do wziecia - a w tym wydawnictwie cala masa swietnych jego prac

Zeby nie byl taki OT do konca to pytanie:

Czy Egmont oprocz Kowalskiego, Lesniaka, Adlera i klasykow zamierza w przyszlosci wydawac innych polskich rysownikow?

Offline Błendny Komboj

pytania do Egmontu i ODPOWIEDZI
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 18, 2003, 11:55:49 am »
W jakim odstępie czasowym będą się ukazywały poszczególne części "Watchmen" i w jakim miesiącu rozpocznie się ich wydawanie?

Czy "Top Ten" zostanie podzielony?

Kiedy "Batman: Year One" i kto go przetłumaczy?

Czy na maj Egmont planuje jakiś szczególny wysyp komiksów Gaimana?

Czy ukażą się: "Arkham Asylum", "Signal to Noise", "Black Orchid"?

Czy "From Hell" kiedykolwiek zostanie wydany w Polsce?

A "Elektra: Assasin"?
Lord of the Rings" is a piece of crap.