Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 257380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2006, 08:27:19 pm »
Sztybor z Titosem Zychem tworzą album w klimacie najlepszych dokonań Baranowskiego. Poczekamy-zobaczymy.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2006, 09:00:16 pm »
Przepraszam że się wtrącam, ale co robią?  :lol:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

.zent

  • Gość
Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2006, 09:02:27 pm »
Cytat: "Titos2k"
Przepraszam że się wtrącam, ale co robią?  :lol:


Cicho! Psujesz PR!

Offline empro

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 03, 2006, 10:06:08 am »
Cytat: "ejm2000"
:D Tak dobrych Twórców nie mamy wielu w Polsce i dlatego Polski Komiks jest abstrakcją nie-naukową...........
Humor wyborny i doprawdy świetne rysunki....Baranowski jest doskonały!
Zachodnie serie humorystyczne to nic [no może tylko Garfielda stawiam na równi komiksami Baranowskiego] ......
 ;)


tak dzisiaj z rana czytam sobie nowości na forum i ejm2000 urzeka mnie niemal każdą swoją wypowiedzią :)

 8)  :evil: .......

Offline Maciej

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 07, 2006, 09:20:24 pm »
Czy Towarzystwo Wspierania Trębacza Profesorka Nerwosolka planuje coś w tym roku? Czy szykuje się jakiś rarytasik może? Są jakieś njusy?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline repek

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 07, 2006, 09:48:47 pm »
Tadeusz Baranowski - jak to ma w zwyczaju - na pewno się odezwie, gdy coś będzie miał do powiedzenia. Tak przynajmniej deklarował miesiąc temu.

Pozdrawiam

Offline Rybb

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 21, 2006, 02:16:44 am »
Cytat: "Maciej"
Sztybor z Titosem Zychem tworzą album w klimacie najlepszych dokonań Baranowskiego. Poczekamy-zobaczymy.



 :? znaczy w hołdzie czy w klimacie czy o co chodzi? Może lepiej niech cos swojego zrobią, zresztą nie wiem, własnie skończylem robote i marudze pewnie. Pan Tadeusz ( o kurde ) to dla mnie człowiek i tówrca niezwykły, jakoś mi się jego opowieści nie nudzą a grafiki zawsze mi uświadamiają, że najlepiej być szczerym najpierw dla siebie i dawać tę szczerość innym.
To ja przepraszam

Offline Rorkas

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:23:16 pm »
Bogiem jest  Baranowski :)

Offline empro

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:01:27 pm »
ale z kolejnym albumem będzie spore opóźnienie
 :(

Offline freshmaker

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:05:53 pm »
empro a masz jakies info o nowym albumie?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline empro

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 08, 2006, 09:32:15 am »
Cytat: "freshmaker"
empro a masz jakies info o nowym albumie?


ponoć już na dzieńdobry są dwa miechy opóźnienia, ale czy się nie rozrosną do kolejnych niewiadomo,
z resztą wystarczy napisać do Miszcza B. i dostanie się wyczerpującą odpowiedź :)

Offline freshmaker

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 08, 2006, 05:19:24 pm »
moglbym w sumie napisac, ale nie chce mu zawracac glowy. takich ciekawskich jest pewnie wiecej. zreszta nie chce robic jakiegos cisnienia na ten album.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2007, 04:27:21 pm »
Cudnie mi się czytało to egmontowskie wydanie "Skąd się bierze woda sodowa... i nie tylko". Rysunki delikatnie psychodeliczne, scenariusz, trochę bardziej niż delikatnie, absurdalny, jakość edytorska również nie bez znaczenia.
Komiksy Baranowskiego niesamowicie mnie odprężają. Autora "Bogiem" bym nie nazwał, ale "szamanem, który zna się na ziółkach" - na pewno. :)

Offline mazol

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 01, 2007, 01:16:30 am »
Baranowskiego najbardziej cenie za to ze rzucajac zart w kazdym kadrze potrafi jeszcze jakims cudem podsumowac plansze czyms mocniejszym. I za  zabawy ukladem kadrow i ich ksztaltem. A i jeszcze za dlon z olówkiem technicznym na koncu antresolki

Co do porad praktycznego pana to chcialbym tylko zwrócic uwage ze nie jest to jego najnowszy komiks a wlasciwie jeden z najstarszych, ktory zostal poprostu ponownie narysowany. Publikowany byl w odcinakach w latach 1977-1978 w czasopismie "Razem". Mysle ze to jak wypada na tle innych wynika po czesci z jego innego niz w wypadku antresolek czy kudlaczkow przeznaczenia i innego odbiorcy.

Prywatnie gorsza od Porad wydaje mi sie seria dla dzieci o Fruwaczkach. Za to najlepszego raczej bym nie potrafil wybrac (chyba z sentymentu woda sodowa- pierwszy komiks jaki mialem ale na co dybie jest chyba jeszcze smieszniejsze).

Offline Marius Magnus

Baranowski jest Bogiem...
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2007, 04:21:37 am »
Nigdy nie rozumiałem uprzedzenia wielu forumowiczów do "Porad Praktycznego Pana", co więcej - nie jestem pewien, czy uważam go za najlepszy komiks Baranowskie go, ale z pewnością czytałem go największą ilość razy.

Swoją drogą, piękna ta edycja Egmontu/ Kultury Gniewu/ Manzoku. :D
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

 

anything