Autor Wątek: VC blood dragon 2000p  (Przeczytany 2552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -=*zacharias*=-

VC blood dragon 2000p
« dnia: Styczeń 08, 2006, 02:50:42 pm »
no dobra. od dawna juz nie gralem na wightach, wiec postanowilem przypomniec sobie ich uzywanie. i oto co zmajstrowalem:
Hero:
1xVampire Count - 205p
+35p 2 lev.
+35p Crown of the damned
+25p Heart piercing
+25p Master Strike
+15p Black periapt
+18p nightmare + barding
+6p great weapon
=364
1x Vampire Thrall - 80p
+50p Cursed Book
+25p BSB
+4p Heavy armour
=159p
1x necromancer - 65p
+35p 2 lev
+5p 2 x scroll
=150p
1x necromancer - 65p
+35p 2 lev
+25p scroll
+ 25p Book of arkhan
special:
9x Black Knights - 25p
+32p szt + czemp
+25p War banner
=282p
24x Grave Guards - 13p
+30p - FCG
+50p Banner of doom
=392p
2x spirit host - 65p
=130p
4x fell bats - 20p
=80p
3x6 dire wolves - 10p
=180p
2x7 Ghouls - 8
=112p
total=1999p
no i tak to mniej wiecej wyglada. sa dwa kloce do walki, jest dobry wampir, sa lekkie sily co by zapolowac na magow i maszynki i jest tez niezla magia jak na bloodzie. pozdro
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Offline Assur

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2006, 03:49:26 pm »
1. głupota na ld9 to zły pomysł...

2. 24gg + thrall to oddział tak drogi i wolny że nie sprawdzi sie na pewno. nawet jeśli bsb bedzie gdzieś biegał sam, to gg i tak zostana wymanewrowani zazwyczaj. Ale to już lepszy pomysł. Tylko wtedy trzeba zmienic ekwipunek bsb (Hauberk + SoM)

3. nie masz gdzie schować nekromantów...

4. Banner of Doom daj kawalerii, której jest mniej, coby generał za szybko look outa nie stracił. War banner na gg.

Reszta może być.

Offline -=*zacharias*=-

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2006, 11:11:47 am »
1. glupota jakos zawsze mi wychodzi. jak do tej pory (a gram juz troche czasu) zdarzylo mi sie nie zdac gluptoy ze dwa razy...
2. no co jak co ale wlasnie ten oddzial sprawdza mi sie zawsze w 100%... poza tym jak ktos nie umie nimi dobrze manewrowac to rzeczywiscie moga sie nie sprawdzac... dzieki bannerowi wytzrymuja wiekszosc ostrzalu w nich lecacego. dzieki thrallowi z BSB i ksiazka sa niesamowicie wytzrymali w CC. a dzieki duzej liczbie gwarantuja fear + outnumber, o co przeciez chodzi.
3. nekromanci sobie oddzialy dobuduja jak bedzie potrzeba.
4. war banner na konnicy jest wyborem idealnym bo:
a) kosztuje 25p :D
b) pozwala troche chociaz zabezpieczyc CR jak nie za bardzo wyjdzie ranienie.
c) konnica ma wiekszy save i szybciej dojdzie do CC niz GG.
pozdro.
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Offline Gogol

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2006, 11:56:27 am »
Szkoda by było tercić black knighta na remisie ... dokup muzyka
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Drwal

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2006, 12:39:43 pm »
jak juz grasz na BK to bierz ze 2 oddziały np. po 8. wiem że 8 to mało ale 2x8 jest lepsze niz 1x10 np. zamiast tych ghouli dałbym banshee bo jak masz zamiar zabić tych magów w lesie. on ci zawsze ucieknie :D
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline Drwal

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2006, 12:45:37 pm »
aha wampirowi to ja ostatnio zawsze daje takie itemy:
heart piercing @ 25
the flayed hauberg @ 30
wristbands of black gold @ 30
strenght of steel @ 15

z tych przedmiotów masz wampira rzexnika (5 ataków z przezutem z siłą 8) a w dodatku ward na strzelanie 3+ i as1+
Radze ci wypróbować coś takiego bo czołgi imperialne schodzą jak masło bo zadajesz tak około 20 ran a ja do tego jeszcze tego kolesia wsadzam na WN więc czoiłg statystycznie zostaje na 2 ranach :D
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline Gogol

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2006, 12:57:53 pm »
Mówisz że statystycznie cannony ci zabijaja nightmare  :lol:
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Rzymek

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2006, 01:03:37 pm »
Nono...uszkadzasz czołg akurat na tyle zeby w swojej turze mógł odjechac z walki i zeby dziala i magia mogły zrobic z wampira masełko?  8) wielu próbowało .. latacza wampirów. Jeden mały farciarz zremisował:P
ovement traye - Dowolne rozmiary, kształty i kolory

Offline Borysss

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2006, 02:00:18 pm »
IMO Banner of Doom na GG, to jest dobry pomysl. Chodzi o to ze ten odzial jest twardy, a do tego ma jeszcze warda od strzelania - nadaje sie idealnie zbey postawiac go na flanke i straszyl, a jak sie umie zagrac to ghule nadaja sie idealnie + jeden odzial wilkow, zeby przeciwnik nie wymanewrowal na odzialu, a w tedy malo kto sie odwazy zaszarzowac na GG od przodu.

Polaczenie BK+GG nie jest zle, sam czesto tak gram (mam 28GG to je wystawiam :P). Trzeba tylko uwazac, zeby ktos nie wiechal nam miedzy odzialy i jest ok (no i trzeba uwazac na patrol HE :P )


Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline Rzymek

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2006, 02:25:34 pm »
sadze ze każdy kto w perspektywie bedzie mial nabicie ran na wilkach czy ghoulah zaszarzuje w GG.
ovement traye - Dowolne rozmiary, kształty i kolory

Offline August

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2006, 08:37:17 pm »
Rozpiska byłaby fajna, gdyby jeszcze znalazły się w niej ze dwa klocki zombie. Dwa oddziały do walki to jak dla mnie za mało na 2k. Wywaliłbym chyba hosty by było na jakiś startowy klocek.  

Gdybym to ja miał walczyć z tą rozpiską to oddziału z Banner of Doom bym nie ruszał a ostrzał skoncentrował na BK. W obecnej konfiguracji GG zapewne dojdą cali natomiast BK dojdzie mało. Dlatego nie ma co stawiać na BoD - lepiej już kupić 4 GG więcej. Zwłaszcza, że możesz walczyć z rozpiską bez ostrzału a tam BoD jest nieprzydatny.

Jak już było napisane - nekromanci zaczynają bez ochrony klocka (wszystkich, wraz z thrallem, wrzucisz do GG?  ;)).

Counta pozbawiłbym tej korony - nie wyjdzie Ci w kluczowym momencie i będzie klapa. Zamiast tego proponowałbym GoB, Heart Piercing i Master Strike, lancę z tarczą oraz Book of Arkhan. Drugi necro ma wtedy możliwość wziąść jakiś fajny arcane ithem jak roda czy familiara  ;).

Offline Iron Tullaris

VC blood dragon 2000p
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 02, 2006, 01:36:10 pm »
Wiesz ja geniuszem, ani super-strategiem wojennym  nie jestem! Ale ja bym zamiast Banner of Doom wsadził Banner of Barrows. Jest zdecydowanie praktyczniejszy, efektywniejszy i efektowniejszy :o
ETTER WATCH OUT 'COS I'VE GOT ASSASSINS ;)

 

anything