Autor Wątek: Karteczkowo  (Przeczytany 5349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scimitar

Karteczkowo
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2006, 11:34:02 am »
A ja wolę jak ktoś mierzy niż 30 minut ogląda dany regiment z każdej strony, by sprawdzić czy napewno nie będzie go widział. I jedno i drugie prowadzi do absurdów.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

szafa@poznań

  • Gość
Karteczkowo
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2006, 12:11:59 pm »
aha, jeszcze jedno...jesli sądzisz jacku że to sprawdzanie LOS i przykładanie karteczek jest takie fajne, legalne i w ogole fair play i na dodatek zgodne ze zwyczajami, to pokaze ci jakie rzeczy mozna zrobic zgięta kartką...



chyba domyslasz sie jakie daje to mozliwosci?

aha - co do 30 minutowego ustawiania oddziałów - Worst play za przedluzanie - ja mam 16-20 oddzialow zazwyczaj na 2k-2250, i jakos zdarzam zagrac 6 tur zawsze, ruszyc sie wszystkim, przemyslec ruchy, i jeszcze ustawic sie bezproblemowo poza LOSem przeciwnika jesli mi tego trzeba...jak ktos nie potrafi zrobic tego szybko - trudno, trza potrenowac - nauczy sie. Jesli ma 2 oddzialy i kazdy ustawia 5 minut - co za problem - jego czas na gre?

Offline Gogol

Karteczkowo
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2006, 12:24:43 pm »
To co pokazał szafa to akurat fakt ... kiedyś widziałem gracza krasiami który "przypadkowo" przesuwał swoją rozpiske przy stole i "przypadkowo" zawsze tam leżała ... ale oko to miał idealne :D całe szczescie nie grał ze mną  :evil:
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Christos

Karteczkowo
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2006, 12:24:49 pm »
Szafa no niby racja z tą odległościa mierzoną karteczką. Ale wiesz co? To troche tak samo jak z tym tekstem, który bardzo często słysze gdy strzelam moimi Glade Guardsami: " czy mógłbys jeszcze raz przyłozyć miarke?? Chce sie upewnic czy napewno są w bliskim zasiegu" (w tym przypadku przeciwnik sprawdza czy jego jednostka jest blizej czy dalej niz 15 cali od moich łuczników) Wiem, że ma prawo sprawdzic czy na pewno strzelam na krótkim, ale przy okazji bardzo wnikliwie sprawdza sobie zasięg.

To co napisałe Gogol to tez fakt. Znałem kolesia którego army book ciagle gdzies sie walał po bokach stołu. Fakt że taki army book ma cos koło 11" był mysle "mało" znaczacy.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Remo

Karteczkowo
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:34:09 pm »
Tak czytam i nie wiem w czym rzecz. Czy chodzi o to, że niektórzy używają miarek i karteczek nawet wtedy kiedy sytuacja jest jaśniutka a Gav mówi "this is bad!"?
No to nic nowego nie odkrywa, jasne że to jest bad a wręcz chamskie takie mierzenie pola pod byle pretekstem.
RZEKAŻ 1% PODATKU NA LEŚNE ELFY.
Program Walki z Biedą.

Jankiel

  • Gość
Karteczkowo
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:24:16 am »
Cytuj
No faktycznie, wkurza mnie takie mierzenie i ustawianie... Ale on TAK CZY INACZEJ USTAWI. Naprawdę. Tylko mu to jeszcze więcej czasu zajmie. Potem będzie przyśpieszanie, wrzaski... Nie chcę... Już niech mierzy... Mniej nudy w pierwszych rundach, mniej wrzasku w ostatnich...

Ale przecież nikt Ci nie zabroni pozwalać przeciwnikom na używanie karteczek.

JJ

  • Gość
Karteczkowo
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:46:46 am »
Cytat: "Trocki"
Cytuj
No faktycznie, wkurza mnie takie mierzenie i ustawianie... Ale on TAK CZY INACZEJ USTAWI. Naprawdę. Tylko mu to jeszcze więcej czasu zajmie. Potem będzie przyśpieszanie, wrzaski... Nie chcę... Już niech mierzy... Mniej nudy w pierwszych rundach, mniej wrzasku w ostatnich...

Ale przecież nikt Ci nie zabroni pozwalać przeciwnikom na używanie karteczek.


To prawda. Ja problemu z karteczkami specjalnego nie mam. Natomiast wprowadzenie wątpliwie umocowanego uściślenia spowoduje więcej wrzasku, karniaków i konfliktów, gwoli estetycznej przyjemności paru "prawdziwych graczy", którzy teraz mają podstawę do utrudniania.  
Ale skoro uważacie, że to takie "cool", a karteczki to pierwzy przyrząd w niezbędniku młodego oszusta... Wzruszam ramionami. Nie będę szarżował na karteczki. Link podałem. Wiecie lepiej. No problem. EOT 594.

@ Remo - Gav mówi - mierzcie sobie na zdrowie.

Offline pingus

Karteczkowo
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 05, 2006, 02:45:56 pm »
Szczerze mówiąc to uściślenie jest bramką dla skinkofobów jedynie. Ile razy grałem od wprowadzenia tego przepisu, czy ile razy widziałem grę. To prawie za każdym razem to uściślenie jest.. zlewane? ;)
I bardzo dobrze. Moim zdaniem powinno być tak: swój LOS możesz zwierzyć zawsze. Pomijam to że jak mogę zmierzyć swój, to zmierzę przeciwnika.. tego się nie da uniknąć. :D
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Jankiel

  • Gość
Karteczkowo
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 05, 2006, 06:33:12 pm »
Cytuj
Moim zdaniem powinno być tak: swój LOS możesz zwierzyć zawsze.

To odkryłeś Amerykę... Przecież tak jest teraz :/

Offline pingus

Karteczkowo
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:31:30 pm »
Cytat: "Trocki"
Cytuj
Moim zdaniem powinno być tak: swój LOS możesz zwierzyć zawsze.

To odkryłeś Amerykę... Przecież tak jest teraz :/

Tyle że tak nikt nie gra... chociaż faktycznie coś zaplątałem. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline b_sk

Karteczkowo
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:35:51 pm »
I to straszliwie, jak na początku myślałem, że prawisz oczywistości, to teraz już zupełnie nie mam pojęcie o co chodzi.  :D
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline pingus

Karteczkowo
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:42:25 pm »
Jeszcze raz:
- od szafy naszego w środę słyszałem o tym, że LOS po poznańsku czyli po deklaracjach..
- stąd mój sprzeciw do szafy czemu LOS nie mogę zmierzyć swojego zawsze na co szafa o jakichś kątomierzach, laserach, funkcjach trygonometrycznych
- stąd ubzdurało mi się że faktycznie nie mogę i zapomniałem że mogę
- stąd napisałem że chcę żebym mógł i tak powinno być
- no i dalsza część Jankol mi przypomniał że mogę i sobie przypomniałem.

Z dedykacją dla Bartka - Pingus. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline b_sk

Karteczkowo
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 05, 2006, 08:00:10 pm »
Jestem naprawdę wzruszony.  ;)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Matt

Karteczkowo
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 05, 2006, 10:23:08 pm »
czyli mogę sobie podoklejać do movetrayów patyczki tak zeby pokazywały LOS?
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

 

anything