trawa

Autor Wątek: WE Monster Truck :)  (Przeczytany 1285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ghaundan Zauviir

WE Monster Truck :)
« dnia: Grudzień 27, 2005, 01:11:58 pm »
Cytuj
Highborn
+Smok
+La
+Enchanted Shield
+GW
+Helm of the Hunt
+Stone of the Crystal Mere
+Annoyance of Netlings

Noble
+BSB
+Oaken Armour

Spellsinger
+DS
+DS


8 Dryad
8 Dryad
8 Dryad

 
8 Wardancerów (muzyk, champion)
8 Wardancerów

Treeman
Treeman


Modeli: 46
DD: 3

Trochę tego mało ale jest monster truck - 2 treemany i smok. BSB lazi za treemanami, tak dla pewnosci, zeby zdawaly tego stubborna.  Ogólnie treemany mają coś przyjąć na klatę a potem wardancerzy i smok przychodzic i ciąć, ale to tylko teoria :) Smok też nie powinien mieć większych problemów z pocięciem innych smoków i jakichś wypasionych lordów.

Offline August

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2005, 03:49:00 pm »
Hmm, całkiem orginalnie  ;) :lol:.

Offline pingus

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2005, 04:11:55 pm »
Cytat: "August"
Hmm, całkiem orginalnie  ;) :lol:.

Dokładnie.. nic nowego. :D
Sam Ci kiedyś na gg dawałem podobną rozpę.
Bardzo to fajne, ale nie mam modelu smoka i lubię czarować, dlatego tym nie gram. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

JJ

  • Gość
WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2005, 04:23:29 pm »
JJ ziewa i przewraca sie na drugi bok....
zzzzz.......
Pierwsza rozpa jaką sie składa...
Przedmioty na geniu inne,  za wolne - WR by się przydali no i problem - 3DD, 2 DS...
Imperium Gilotyny to rozchlasta....

Offline pingus

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2005, 04:39:20 pm »
Przedmioty na gieniu bardzo dobre. Imperium gilotyny to zawsze będzie kostologia i terenologia. Takie spekulacje nie mają sensu. WR może i by się przydali ale niekoniecznie.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline _Wychwethyl_

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2005, 05:39:51 pm »
A nie moglby lordowi dac broszki ?? Czy juz zabraknie pts??
Poza tym jesli armia na smoku i 2 drzewkach to ja zamiast driad puscilbym GR do flankowania - ale jak kto lubi  :) I zamiast 1 baletnic tez WR  :)
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Ghaundan Zauviir

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2005, 06:06:27 pm »
Pingus - nie wiem nie pamietam co Ty mi tam kiedys na GG wklejales szczerze mowiac :)

CO do GR to jakos mi sie oni nie podobaja :)

JJ - a jakie bys chcial przedmioty ? Myslalem jeszcze nad tym Wrathstonem czy jak mu tam co robi ze na 6' wszyscy wrogowie maja -1LD. Ale wtedy lord by byl latwy do zabicie np w CC a tak to moze nawet z chaosowym na smoku powalczyc.

Nie wiem czy oryginalne czy nie bo jeszcze ani nowymi WE ani z nowymi WE nie gralem :) Nie no przepraszam raz gralem ale na mniej niz 100 pkt i to w parówce i to jeszcze gralem wtedy DE.

Offline pingus

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2005, 06:34:49 pm »
Kłamczuszek.. grał ze mną na 1500.. :D towarzysko. :)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Ghaundan Zauviir

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 27, 2005, 07:55:46 pm »
Kiedy niby ? Bo jakos sobie nie przypominam. Ale przypomnialem sobie ze na GT przeciez z WE nowymi jeszcze gralem :P

Offline Kielon

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 27, 2005, 08:01:52 pm »
Cytat: "Ghaundan Zauviir"

Nie wiem czy oryginalne czy nie bo jeszcze ani nowymi WE ani z nowymi WE nie gralem :)


Oszust!! :p  I to wstrętny oszust! Nie pamiętasz? ;) Ale qwtedy to były takie dziwne WE na 40 łucznikach i wogóle defensywne. Ale grałeś! :)
img]http://www.earthshaker.homepages.pl/tropikban2.jpg[/img]

Offline pingus

WE Monster Truck :)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 27, 2005, 08:02:26 pm »
Tuż przed wydaniem booka. Z breciakami. :)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

 

anything