trawa

Autor Wątek: Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.  (Przeczytany 125793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JJ

  • Gość
Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« dnia: Grudzień 14, 2005, 12:50:47 pm »
Nowe forum.... nie wiem co powiedzieć... (JJ płacze z radości...)

Napis Biało-czerwony...


 Serdecznie Witamy!  


P.S. Muszę teraz wyjechać - od jutra zacznę porządkowanie forum - zasady,  linki, FAQ itd...

Na razie proszę - jedno pytanie\kwestia - jeden temat OK?

ENJOY!!!!! :D

Offline <Stachu>

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2005, 12:55:04 pm »
No to ja, pseudo Legionowianin, uroczyście wpisze pierwszego posta od zwykłego, szarego gracza :)
om Gratum Anus Rodentum
 EDIT: lol. Photobucket mi ocenzurował ten obraz. Cóż za brak wyczucia dla sztuki.... Gustaw Courbet "Pochodzenie świata" 1866r.
Obraz wycofany z kanonu matur z historii sztuki przez Romka..... przykre.

JJ

  • Gość
Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2005, 12:58:14 pm »
Cytat: "Violator"
No to ja, pseudo Legionowianin, uroczyście wpisze pierwszego posta od zwykłego, szarego gracza :)


Witamy, witamy... Pan jakieś pytanko sobie życzy zadać? Jakąś odpowiedź uzyskać? :D

Offline Christos

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2005, 01:35:09 pm »
Czy nie lepiej byłoby zamiast tematu do każdego pytania, robic tematy...hmm??  tematyczne, gdzie zadawane byłyby różne pytania dotyczace danego zagadnienia? Zagadnienia powinny byc wąskie żeby tematy takie nie rozrastały sie do kikuset stron oczywiście.

Np. założony został temat gonienie i stupidyty. Ja mam teraz pytanie dotyczace stupidyty ale nie ma to nic wspólnego z gonieniem. Mam zakładać nowy temat czy lepiej było by zmienic "stupidyty i gonienie" na poprostu "stupidyty" i tam zadawac pytania o głupote.

To tylko taki pomysł.Nie wiem jak JJ sobie wyobraza forme tego forum??
Na razie wg zyczenia zrobie nowy temat zwiazany z moim pytaniem (chociaż nie wiem jak go zatytułować - wyjdzie jakas głupota ;) ), a najwyżej pozniej niech JJ przeniesie to do wspolnego ,albo zostawi. Według własnego uznania.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline pingus

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2005, 02:02:59 pm »
Myślę że jeden problem - jeden temat. Krótkie odpowiedzii i temat zakończony. Temacić (nadawać temat) jak najbardziej odpowiadający rzeczywistości, a nie jakieś ironie, sarkazmy czy 350, bo potem źle się z Find'a korzysta.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline esgaroth

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2005, 02:09:18 pm »
chodzi o to że funkcja "szukaj" wyszukuje tematy a nie konkretne strony w temacie, wklepujesz stupidity w szukaj i wyszukuje ci jeden temat :p  , starą "kwestię zasad" nie dało się w ten sposób przeszukiwać  :cry:
url=http://www.draconis.aplus.pl/draconis/]Draconis - Wejherowski Klub Gier Bitewnych[/url]

Offline MariuszGGG

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2005, 03:18:03 pm »
Pomysł bardzo dobry.

Mam prośbę, aby na pytania odpowiadały ludzie, którzy znają odpowiedź, a nie którym się "wydaje" że znają.

I bardzo fajnym dodatkiem byłoby podawania źródła.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline pingus

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 14, 2005, 03:38:35 pm »
Temat mariusza - jako ogłoszenie albo przykleić - zablokować w nim emotikony bo "punkt 8" źle wygląda i zablokować temat.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline jagal

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2005, 04:37:26 pm »
No no ale miejscówa normalnie zasady podniesione do wyższej rangi 8)
quote="RoMaN Lord of the Druchii"]siema chce byc PG



 Według mnie nigdy nie kozacze ale ok.[/quote]

Pzdr

jagal

Offline GoluS

Re: Nowe Forum - powitanie:)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2005, 09:42:05 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"

Na razie proszę - jedno pytanie\kwestia - jeden temat OK?

W takim razie, jezeli mozna, prosze o przeniesienie polowy tematu z tematu o overrunie (od mojego posta w tym temacie) do innego tematu (inne zagadnienie).

Z gory dziekuje i przepraszam za zamieszanie :).
alo

Offline aldean

Re: Nowe Forum - powitanie:)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2005, 10:16:51 pm »
Nie no...swietny pomysl zeby to tak przenies i zorganizowac...szybciej sie znajdzie niektore rzeczy...ale jak sie nazbiera to tez bedzie klopot...ale na pewno mniejszy

pozdrawiam
ldean...pokryty cieniami Drzew...sluga Isildaa

JJ

  • Gość
Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2005, 10:56:12 pm »
Wróciłem...
Mariusz mnie wyprzedził.... :(  ;)
Teraz małe porządki, wstępniak jutro :)

Źródła....

Offline szafa

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2005, 11:25:41 am »
Cytat: "esgaroth"
chodzi o to że funkcja "szukaj" wyszukuje tematy a nie konkretne strony w temacie, wklepujesz stupidity w szukaj i wyszukuje ci jeden temat :p  , starą "kwestię zasad" nie dało się w ten sposób przeszukiwać  :cry:

Nieumiejetnie korzystasz z funkcji "szukaj".
Jest tam mozliwosc przelaczenie z wyszukiwania tematow na wyszukiwanie postow.
Dolny lewy rog.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline Supeł

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2006, 05:22:11 pm »
Cytat: "JJ"

Witamy, witamy... Pan jakieś pytanko sobie życzy zadać? Jakąś odpowiedź uzyskać? :D


Ja bym sobie rzyczył uzyskać odpowiedz, tylko nikt z sędziów chyba nie przeglada tych tematów, czy może gracze muszą sobie radzić sami, hę?
A poważnie to czy jakiś sędzia wogle tu zagląda? Dyskusja/kłutnia już się wypaliła, a nikt nawet nie wyjaśnił sprawy. I co teraz? Jak dalej nie wiadomo jak grać... No, chodzby tu:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=537811#537811
pozdro

JJ

  • Gość
Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2006, 05:31:54 pm »
Cytat: "Supeł"


Ja bym sobie rzyczył uzyskać odpowiedz, tylko nikt z sędziów chyba nie przeglada tych tematów, czy może gracze muszą sobie radzić sami, hę?
A poważnie to czy jakiś sędzia wogle tu zagląda? Dyskusja/kłutnia już się wypaliła, a nikt nawet nie wyjaśnił sprawy. I co teraz? Jak dalej nie wiadomo jak grać... No, chodzby tu:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=537811#537811
pozdro


Ja i nie tylko ja*, na widok "krasnoludzkiego" tematu dostajemy drgawek. Koledzy Krasnale przesadzili trochę i teraz mają tego efekty. Poproszę Krasnoluda Szafę.

*Kilku członków LS powiedziało mi, że nie zagląda do takich tematów.

 

anything