trawa

Autor Wątek: Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę  (Przeczytany 85338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 09, 2005, 01:59:33 pm »
Nom fajna rozpa, ale ja bym zabrał Slayerowi jeden toporek i przeżucił go na Inżyniera samym sztyletem nie podziała jak przyjdzie mu walczyć w HtH.
Pozdro ;)

Offline mecenasik

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 09, 2005, 03:01:03 pm »
hmm..ta rozpiska Zielonego cos mi przypomina..zamiana 1 toporka u slayera na mlotek i dodanie mlotka inzynierowi..moja rozpa:)tylko jakos tak magiczny ludek nie jest dla mnie najlepszy..wole jakiegos hthiefa wstawiac(choc tu mozna miec pecha)
generalnie pozniej rozwoj bandy(ilosciowy) idzie w strone 1 thyunderer z kusza i 3 bardlingi po 2mlotki..jeszcze nigdy nie dobilem do 2giego slayera:)

Offline Zielony

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 09, 2005, 03:32:22 pm »
tez tak czasem robie... lecz wole nie ryzykowac i trzymam mojego inzyniera z tyłu(lecz nie zadaleko)wraznie czego(ale to juz naprawde musi byc zle)kontrszarzuje.
Niedlugo zagram z musleyem to zamiast warlocka dam tileanczyka, wiec zobacze co z tego bedzie :shock:  jednak moim marzeniem jest roadwarden :?  niestety nei posiadam
IMP  :O

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 09, 2005, 07:25:18 pm »
Zielony... widzę, ze spodobał Ci się konny najemnik :D Ciekawe czemu :D Zawsze mozesz skonwertować! Co do kontr szarży... inżynier na początku lepiej walczy niż strzela! Co do zajawki i zchodzenia jak halfasy. Podzieliłeś bandę i 2-4 modelami na 7 strzelców BS4 w tym Kusze i HA... Dwarfy wymagaja specyficznej taktyki.

Offline CHESUS

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 09, 2005, 09:49:35 pm »
na temat krasnali dlugo mozna debatowac i miliony rozpisek robic i ruzne taktyki wymyslac i moze byc skuteczne w mniejszym lub wększym stopniu i tak wszystko zależy od scenarjuszy.

co do dzielenia bandy to mozna to robic pod warunkiem ze wystawiasz ich w 2 grupach i po (najpuzniej) 3 turach zbierasz ich w jednym z góry ustalonym miejscu.

co do kusz to mają one podobne zastosowanie co rusznice (psychologiczne) większość graczy szczegulnie tych mniej doświadczonych lub słabo grających panicznie boi sie krasnoludzkich kusz (no ale slabo grajoncy lub malo doswiadczeni gracze ktuzy grają brodaczami zabardzo w kusze wierzy :D )

co do liczby bohaterów 4 to podstawa i im szybciej sie zdobendzie kolejnych tym lepiej (mozna co do tego dyskutowac ale lepiej mieć wszystkich bohaterów niz pozniej nazekac ze ma sie za malo złotych koron :D)

pancerze bardzo fajna sprawa tyle ze w kampani na turniejach raczej nie przydatna ( jak chce sie jeszcze bardziej powkużać przeciwnika to mozna kupić hełmy z ogłuszenia mozna przejsc w wywruconego :D a wtedy znowu trzeba sie przez krasnala przebijać to ludzi denerwuje :D )

co do najemników kiedyś namiętnie stosowałem czarodzieja teraz stosuje tileana pozniej kupuje halfasa i pit fightera ( tez przeraza ludzi :D) pozniej jest czarodziej (ogr pojawia sie natychmiast po trafieniu w darmowego najemnika na jedną bitwe ) według mnie jedną z leprzych propozycji dla krasnali moze byc kislevicka łowczyni jeszcze jej nie testowalem z bandą bo niemam czasu poturlac kostkami ale wydaje sie dobrym pomysłem

troszke sie rozpisalem narazie +tyle jak sobie cos przypomne to napisze p[ozdrawiam wszystkich
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:00:43 pm »
Roadwarden to miodek. szybki. 36" z kuszy. strzela po ruzhu z grzbietu konia i nagorzej to na +4 trafia. 4 herosów to już dużo. Wystarczy 3ch i zamiast sayera kolejna kusza. Krasnoludzkie kusze to potega ... troszkęwiem o dwarfach. Wymiatać potrafią bo walczą i strzelają rownie dobrze.

Kislevitka to duzy plus. Nie dość, że mają 4 herosów+1sharda za friko to jeszcze modyfikacje w eksploracji. JEdnak halfling zlodziej... daje łącznie +2 darmowe shardy, spowalnie wroga i wogole pasuje. :D

Wogóle dwarfy i najemnicy to dluuuga bajka.

Offline Zielony

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:24:37 pm »
Cytat: "MiSiO"
Zielony... widzę, ze spodobał Ci się konny najemnik :D Ciekawe czemu :D


grrrr... Twój bardzo mi "dokuczał" :shock:
ps: miałes mi go sprzedac za 10 zł :lol:
IMP  :O

Offline Moze

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 10, 2005, 08:30:35 am »
Ha!! Chyba znalazlem to od czego chce zaczac :)  :D

Co sadzicie o rozpisce:
Noble: Pisol, 2xhammer
Inzynier: Crossbow,Hammer, Dagger
Slayer: 2xhammer
Slayer: 2xhammer
Thunder: Crossbow,Hammer, Dagger
Thunder: Crossbow,Hammer, Dagger
Thunder: Crossbow,Hammer, Dagger

Czekam niecierpliwie na komentarze... :D

Offline Zielony

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 10, 2005, 09:22:05 am »
jestem na nie :D  zdecydowanie za duzo thunderesów, nie lekceważ beradlingów! są tani ale za to  naprawdę mocni po 2-3 bitwach stają sie masakratorami...
noblowi bym dał 1 axe , bo po kolejnej bitwie kupił bym mu drugi pistol.
nastepnie ten axe oddał bym slayerowi, on jednak musimy  miec cos lepszego niz hammery! docelowo dwarf axe! ja zawsze robie jednego slayera na 2x d.axe a jednego na dwuraka(zeby sobie radził z np: ogrem)
Widać twoja rozpiska  jest nastawiona na strzelanie, wiec moze i jest w niej jakas taktyka... jednak ona do mnie nie przemawia :shock:
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 10, 2005, 10:35:26 am »
Rozpiska dobra. Zielony ma sporo racji co do beradlingów.
Ale o tym najlepiej sie przekonać juz w grach. Dlatego zbieraj figsy i jakjuż bedziesz gotowy to zapraszam do starcia. (ew. ja moge Ci porzyczyć krasnali )
Kamil. (miszczu)

Offline CHESUS

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 10, 2005, 10:50:23 am »
dwurak na slayerze to według mnie poracha poco im to dawać pierwsza umiejętność jaką dajesz temu panu to monster slayer i wystarczy zadurzo kusz u krasnali to tez niejest dobry pomysł trzeba być mobilnym nawet w bardzo małym stopniu ale mobilnym jak ma sie zbyt duzo kusz to az korci zeby je wykorzystywac a tomoze byc niezbyt dobre
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Zielony

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 10, 2005, 11:20:17 am »
no wiesz... z doś. wiem ze moi slayerzy nie dostali jeszce ani razu skila!! rozumiesz ?!!(chodzi mi o turnieje) :shock:
IMP  :O

Offline CHESUS

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 10, 2005, 11:34:59 am »
to znaczy że żadko dochodzą do HtH i pewnie ich kitrasz gdzieś po kontach w turniejach moi slayerzy dostają po dwa rozwoje z czego jedną przeważnie jest umiejentność
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Zielony

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 10, 2005, 12:31:58 pm »
no na ostanim turnieju dostał +S
a na jescze wczesniejszym +ws i +W  ;)

jednak jezli by mi sie zdażył skill wybrał bym "mistrza ostrzy" :D
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 10, 2005, 03:19:29 pm »
Zgodzę sie z Chesusem.
Slayerów nalerzy jak najszybciej pchać do combatu.
I kedy mamy juz mistrza ostrzy to dzięki jednemu modelowi mozemy trzymać w combacie połowe bandy wroga. A w połączeniu z monster slayerem zabijamy z dziecinna łatwością kady duzego potwora:)

Ja jednak inwestuje zawsze w inzyniera dorabiając sie rusznicy super prochu i pary duelingów. Puzniej exp lecą w błyskawiczny sposób i na 5 bitwę wytacza sie na środek palcy pan "beczka" z
5T, 3W, Qiuck shootem, kusza parą, duelingów, 5 BS i suer prochem :)
Kamil. (miszczu)