Autor Wątek: Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę  (Przeczytany 85348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rakso_The_Slayer

Brodaci poszukiwacze złota, przygód i piwa...
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 08, 2007, 10:25:08 pm »
Witam
   Pod namową kumpla postanowiłem pobawić się w mieście potępionych a wybór bandy był dla mnie oczywisty - krasnoludy. Chciałbym was jednak prosić o uwagi i porady dotyczące tej bandy. Kogo tam wrzucić, co dawać, jak nimi grać etc.

Uprzedzam, że slayer jest tu obowiązkiem ;)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Ten Gobo

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 08, 2007, 10:46:46 pm »
M=3 boli ;D za to T=4.... ;D samo mowi za siebie ;) ja osobiscie bardzo lubie dwarfy, ale gra sie nimi uciążliwie, i musisz sie przyzwyczaić, ze sobie nie poszarżujesz :)

pyt. do publiczności....czy h.arm+tarcza daje dwarfom -1 do M?? Czy maja spec. zasade, ze nie maja za to kary? ;D
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Rakso_The_Slayer

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 08, 2007, 10:54:00 pm »
z tego co kojarzę to nie maja kary... to twardziele są w końcu  8)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Ten Gobo

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 08, 2007, 10:56:13 pm »
8) hehe...czyli dobrze kojarze ;D ...ale powiem, Ci ze wole szybkie szczurki, albo strzelców imperialnych od dwarfów, krasnale to tyle, co maja klimat figurek, ale same z siebie jakies specjalne to nie sa ;)
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Rakso_The_Slayer

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 08, 2007, 10:57:51 pm »
przywykłem z battla ;) ale dla mnie klimat to podstawa :)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Ten Gobo

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 08, 2007, 11:05:55 pm »
hehe...no nie dziwie sie ;) ale jak dla mnei to eshin tez ma klimat, aczkolwiek sam gram witch hunterami, a teraz chce kupic sigmaritki, ktore zawsze mi sie podobaly :)
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Rakso_The_Slayer

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 08, 2007, 11:12:55 pm »
no moim zdaniem skaveny strasznie pasują do morheima i świetnie oddają jego klimacik (tzn bród, smród i spaczeń :) )
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Ten Gobo

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 08, 2007, 11:16:34 pm »
w pelni sie zgodze...i dlatego gdzies tam musza pojawic sie wyznawcy sigmara, zeby posprzatac ten gnój ;D
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 09, 2007, 08:54:32 am »
Panowie.. Wiem ze sie przyjemnie gada o niczym ale od tego sa odpowiednie tematy! Olecam rozmowy w "temacie mordheim" ewentualnie priv.

Jesli chodzi o porady zwiazane z brodaczami to polecam przegladnąc tematy takie jak rozpiski (własnie omawiane sa rozpiski tej bandy) lub zasady. Na Gildi całe strony dyskusji poswiecono tej bandzie)

Powiem jedynie tylko tyle.. że poza scenariuszami szybkościowymi krasnoludy bardzo zgrabnie radza sobie z wszystkimi wrogami. Swego czasu banda ta uwazana była za przegiętą..
Ja tak nie sadze choć  spotkanie 12 z najemnikami konczy sie przewaznie nasza przegrana :)
Kamil. (miszczu)

Offline Ten Gobo

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 09, 2007, 09:27:10 am »
najemnikami powinienes ich oklepac...znaczy sie wystrzelac :) chowac na dachac itp :) oni inicjatywy to wysokiej nie maja ;D
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline BuXi

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 09, 2007, 11:41:52 am »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Jesli chodzi o porady zwiazane z brodaczami to polecam przegladnąc tematy takie jak rozpiski (własnie omawiane sa rozpiski tej bandy) lub zasady. Na Gildi całe strony dyskusji poswiecono tej bandzie)


tak w sumie to teraz w rozpiskach przerzuciliśmy się na marineburg z racji małego zainteresowania krasiami :( Ale można by wrócić do krasi :D

Offline Dwalthrim

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 09, 2007, 12:12:43 pm »
Rakso_The_Slayer - przejrzyj ten temat:http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=494362&highlight=&sid=169dcbeda61485a9d6ac5eeed0d55c05
Znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie dręczące Cię pytnaia, a nawet więcej   :p .
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline nahar

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 09, 2007, 08:32:43 pm »

Rakso_The_Slayer w mojej prywatnej lidze masz już żółtą kartkę.
Zanim coś napiszesz zerknij na stare posty. Nie każę Ci przeglądać takich kobył jak rozpiski czy zasady w całości. Wystarczy rzut oka na tematy i już wiesz że są aż 2 o krasnoludach i jeden o rozpiskach. Wiec proszę nie zakładać bez potrzeby nowych tematów.


Poza tym - warto zerknąć na zasady bandy - są dostępne na stronie Mordheim.com


Do tego zerknąć do podręcznika.

Potem - zadawać pytania - maniacy tu obecni po raz 1000 na nie odpowiedzą!




Cytuj
najemnikami powinienes ich oklepac...znaczy sie wystrzelac Smile chowac na dachac itp Smile oni inicjatywy to wysokiej nie maja ;D


Krasnale w starciu strzeleckim wykańczają KAŻDĄ bandę.
paweł

Offline Rakso_The_Slayer

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 09, 2007, 08:36:15 pm »
sorrki bardzo... nie zjechałem do dołu żeby sprawdzić wszystkie tematy... dzięki za naprawienie błędu i sorrki za problem. Dobra... zapoznam się z materiałami i dopiero wtedy w przypadku jakichś wątpliwości zadam tu kilka pytań, tak więc maniacy mogą czuć się zawiedzeni ;)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline nahar

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 09, 2007, 08:45:20 pm »
Pytania mile widziane.
paweł

 

anything