trawa

Autor Wątek: Ranking Ligi Ogólnopolskiej  (Przeczytany 135368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 30, 2006, 08:12:35 pm »
Drachenfelsowi chodziło o 18 Marca (trzeci weekend trzeciego miesiąca, trzeciego dwulecia, trzeciego tysiąclecia)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Glorfindel

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2006, 08:26:52 pm »
miło mi,że pamiętacie o moich urodzinach ;)
mam już teraz napisać jaką chcę nagrodę za pierwsze miejsce, czy chcecie mi zrobić niespodziankę?  :lol:
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Barciu

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 30, 2006, 08:29:54 pm »
Cytat: "Herudaio"
Drachenfelsowi chodziło o 18 Marca (trzeci weekend trzeciego miesiąca, trzeciego dwulecia, trzeciego tysiąclecia)


Witaj...

Bardzo bym Cię prosił, żebyś przesłał mi na maila (barciu.sb@gazeta.pl) informacje na temat mastera w Krakowie w marcu, jak już takowe będą.

Niezmiernie chciałbym się na nim pojawić wraz z bratem. Troszkę przeraża odległość bo aż 320km, ale to i tak mniej niż ma do Krakowa KędzioR_vo, który także się wybiera. Dlatego taką turniejową wycieczkę trzeba wcześniej zaplanować (i urlop sobie załatwić  ;) )

Także jak będziesz miał już informacje to byłbym zobowiązany za maila, umieściłbym go również jako newsa na www.LOTR.hk.pl

PS
Czy masz może jakieś informacje czy będzie jakaś możliwość noclegu czy trzeba będzie wynająć pokoik w hotelu?

Pozdrawiam
url=http://www.twierdzalotr.pl][/url]

Offline drachenfeles

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 30, 2006, 09:30:16 pm »
przepraszam za "lutową" dezinformację  :oops:

Offline Neo

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 30, 2006, 10:08:15 pm »
Michale a co z listami Armi klimatycznych? Wiem, ze marudze ale powinniśmy się za to wziąc ostro :)
No i czekam na pomysły dotyczące Młotka :)
img][/img]

Offline Glorfindel

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 31, 2006, 10:17:45 am »
2.02 mam ciężki egzamin, potem ruszam z kopyta ze wszystkimi projektami.

Edit: stuknęło mi 1000 postów, aż się łezka w oku kręci  ;)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Herudaio

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 31, 2006, 12:24:36 pm »
Z obecnych ustaleń:
Trzeci weekend Marca,
Możliwość noclegu będzie (na sali gdzie gramy, niestety nie ma prysznica)

Jesteśmy na etapie ostatnich ustaleń jak będzie na 100 % to podam oficjalne informacje
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline xioze

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 31, 2006, 06:47:26 pm »
Cytuj
Liga mazowiecka (jak i prawdopodobnie ogólnopolska - ale o tym zadecydujemy na innym forum) kończy się ostatniego dnia kwietnia.

Liga M. mnie jak gdyby troszeczkę mniej interesuje - raczej nie mam w niej szans na wejście do pierwszej 10.
Liga ogólno polska przy masterze w Krakowie i Lublinie - jest opcjonalnie łatwiejsza - poprostu wystarczy mi wziąść udział w tych turniejach :D  by być w pierwszej 10
Cytuj
-Format turniejów - praktycznie każdy poza 700p

Masz jakieś skrzywienie post Madsowe ;)
Cytuj
-GT Lotrowe - nie ma szans...

Ja ich do trybunału europejskiego podam ;)
Jak tusze znowu ten sam powód :?

Mam Takie pytanie narazie niezobowiązujące - kto chciałby się wybrać do angoli na GT

Cytuj
Michale a co z listami Armi klimatycznych? Wiem, ze marudze ale powinniśmy się za to wziąc ostro  
No i czekam na pomysły dotyczące Młotka

Tez chciałbym wiedzieć jak to będzie teraz z klimatem ; ograniczeniami liczebnymi itp
Jak zamieżacie rozwiązać Ludy wschodu czy jako osobna lista czy razem z Haradem

Offline Ismaril

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2006, 06:58:46 pm »
Cytuj
Mam Takie pytanie narazie niezobowiązujące - kto chciałby się wybrać do angoli na GT


Gdyby wejściówka nie kosztowała drożej niż bilet lotniczy to pewnie by się ktoś skusił, a tak to chyab tylko szaleńcy na coś takiego się zdecydują.
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Glorfindel

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 16, 2006, 09:45:27 pm »
kolejna aktualizacja rankingu jest już gotowa na stronie śródziemia
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Glorfindel

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 16, 2006, 09:35:33 pm »
aktualka rankingu na stronie śródziemia już gotowa  :D
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Glorfindel

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 19, 2006, 07:12:15 pm »
końcowa klasyfikacja sezonu 2005/2006 jest już dostępna na stronie śródziemia

gratulacje dla Darulusa :)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Encaitar

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 19, 2006, 07:35:26 pm »
Moje gratulacje dla zwyciezcy i wszystkich uczestnikow.  :D  :D  :D

pozdrowienia
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Bartolomeus

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 20, 2006, 07:30:33 am »
Wszystko fajnie tylko Śródziemie zostało shackowane, może by to gdzie indziej wrzucić?

Offline Encaitar

Ranking Ligi Ogólnopolskiej
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 20, 2006, 01:56:53 pm »
W tej chwili juz dziala, przynajmniej u mnie.
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

 

anything