trawa

Autor Wątek: 1000 BA  (Przeczytany 2780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline machu

1000 BA
« dnia: Grudzień 05, 2005, 09:28:32 pm »
Siema zaczynam sobie grac aniolkami i rozkminilem taka oto rozpiske na 1000pkt. Bylbym wdzieczny za "konstruktywna krytyke" ;)

------------------------------------
[HQ]

1 x Reclusiarch [265 pkt]
   Power Fist, Grail, Jump Pack
   4-6 DC

1 x Reclusiarch [240 pkt]
   Power Fist, Jump Pack
   4-6 DC

[Troops]

2 x Tactical Squad [150 pkt]
      Goli, po 5 w squadzie

1 x Scout Squad    [65 pkt]
      5 golych scoutow

[Fast Attack]

2 x Land Speeder Tornado [160 pkt]
      Assault Cannon, Heavy Bolter

[Heavy Support]

1 x "Baal" Class Predator [120 pkt]
       Twin-linked Assault Cannon
       Heavy Bolters on sponsons
----------------------------------------
Razem rowniutkie 1000pkt

( zeby bylo jasne:
Dwaj Chaplaini razem ze swoimi wesolymi chlopakami z DC wedlug FAQ
lacza sie w jeden oddzial   )

Hm no i co wy na to?

Offline Bartuul

Re: 1000 BA
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 09:43:12 pm »
Cytat: "machu"
Hm no i co wy na to?


Proxy, kumpla i do boju.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Eman

  • Gość
1000 BA
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2005, 10:26:18 pm »
Heyka !!!
Dosyc hardcore'owy pomysl dwoch Kapelanow i-prawie-wiecej-nic na 1000 punktow ... IMHO takie to mocno srednio zabawne ...
No dobra - moze nie prawie-wiecej-nic, tylko Baal i dwa Tornado.
Ale cush ... mozna by cos zrobic, zeby te squady z Troopsow do czegos sie nadawaly.
Cze !!!

Offline machu

1000 BA
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2005, 10:40:01 pm »
No mozna w sumie wywalic scoutow i za te 65 pkt kupic pozostalym chlopakom jakies laski albo veteran sergeantow... Ale idea byla wlasnie taka zeby DC bylo jak najwieksze, a power fisty sa u 2 chaplainow wiec nie musi byc veteranow w troopsach, ktore sa po prostu mieskiem armatnim, no a baal i tornada robia co do nich nalezy ^^

Taka mialem rozkminke, ale ze gralem w ta gre cale 2 razy do tej pory, wiec jestem raczej otwarty na krytyke;]

Eman

  • Gość
1000 BA
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2005, 10:45:26 pm »
Heyka !!!
Wiec moze troche sie rozwleke ;) Rozpiska jest jak najbardziej mocna i od razu widac, kto tutaj zabija ;)
Ale ... grajac taka rozpiska po pierwsze primo niewiele sie nauczysz, po drugie primo mozesz doprowadzic innych poczatkujacych kolegow do jakis fobii zwiazanych ze stadem czarnoopancerzonych szalencow na packach  :evil:
Takze ja osobiscie polecalbym na poczatek i na tak male punkty troche wiecej roznorodnych jednostek (albo moze - niech kazda z wystawionych jednostek ma do spelnienia jakies zadanie) - zeby jak najwiecej nauczyc siebie i znajomych.
No chyba, ze Ty i Twoi znajomi zjedliscie juz zeby na grach bitewnych i niczego sie uczyc nie potrzebujecie ;)
Cze !!!

Offline Bartuul

1000 BA
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2005, 10:56:58 pm »
Cytat: "Eman"
po drugie primo mozesz doprowadzic innych poczatkujacych kolegow do jakis fobii zwiazanych ze stadem czarnoopancerzonych szalencow na packach  :evil:


Bo ja wiem? To nadal tylko jeden oddział, a nie za bardzo nawet ma czym poargumentować (nie ma fistów). Chociaż z drugiej strony.... no tak... początkujący na 1000 mogliby mieć problem.... chociaż bo ja wiem? Jak to dobrze zagrać... chociaż z jeszcze innej strony... a nie wiem.... rozdarty jestem.... jak ta sosna niszczynsna. ;)

A tak na poważnie - to zgadzam się z Emanem. Nie tyle w tym, że pozamiatasz swoich kumpli a oni się obrażą, ale po prostu znudzi Ci sie po kilku grach. No i po pewnym czasie jak złożysz coś innego, to może okazać się że masz poważne braki taktyczne, bo bez 3+ i ignore injury armia Ci szybko umiera. Gud lak w móżdżeniu. ;)


PS A jak zależy Ci na dużej ilości czarnych, to zrób to na Flesh Tearersach - kiedyś wracając z Areny bodajże wymyśliliśmy armię (co prawda na 2000), która statystycznie miała 18-osobowe Death Company w tym 4-5 fistów.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline machu

1000 BA
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2005, 11:05:20 pm »
Cytat: "Bartuul"
(nie ma fistów)

yy obaj chaplaini maja fisty :p

Hmm czyli z tego co mowicie to jest to dobra rozpiska, ale slaba do nauki (na jakis turniej moze?).

Dobra to pomysle nad jakas taka roznorodna i wogole z duza iloscia roznorakich opcji, zloze ja na proksach a potem jak sie jush naucze bede gral ta^^

Cytat: "Bartuul"
zrób to na Flesh Tearersach

P.S. nie mam niestety pojecia co to sa Flesh Tearers...

Eman

  • Gość
1000 BA
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2005, 11:06:02 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Bartuul"

Bo ja wiem? To nadal tylko jeden oddział, a nie za bardzo nawet ma czym poargumentować (nie ma fistów). Chociaż z drugiej strony.... no tak... początkujący na 1000 mogliby mieć problem.... chociaż bo ja wiem? Jak to dobrze zagrać... chociaż z jeszcze innej strony... a nie wiem.... rozdarty jestem.... jak ta sosna niszczynsna. ;)

Well ... 2 Kapelanow z fistami, do tego srednio 11-12 Czarnych ... jako "support" 3 katarynki ... Taka ilosc Czarnych ciezko jest wystrzelac (bez duzych ciastek AP3) na 2k punktow, nie mowiac juz o armii na 1k.
Jasne, ze DC to jeden oddzial, ale jak ktos nie bedzie na to psychicznie przygotowany, to moze sie zderzyc z niezlym walcem. Bez specjalnego "przygotowania" ciezko z tym wygrac, szczegolnie jak sie jest poczatkujacym tak IMHO.
Cze !!!

Offline machu

1000 BA
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2005, 11:09:40 pm »
No wlasnie jeszcze jest w sumie jeden mankament tego ze mam 50% pkt w jednym oddziale. Mianowicie kumpel gra alaitoc rangersami i jak akurat czarnuchy wroca sie do rezerw to moze byc slabo...