Autor Wątek: Playstation Portable  (Przeczytany 67751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 22, 2009, 06:41:25 pm »
Sytuacja PSP ostatnio diametralnie się zmieniła, SONY przyłożyło się do lineup'u i w tym roku wyszło kilka naprawdę świetnych gier. Tym czasem 2010 zapowiada się jeszcze lepiej :D

Metal Gear Solid: Peace Walker - Demo test mojego autorstwa
Kingdom Hearts
Valkyrie Chronicles 2
Army of Two
Dante's Inferno
Duke Nukem!
Silent Hill
Shadow of Memories
The Eye of Judgment Legend
Lunar
Fat Princess

i mam nadzieje, że jeszcze są jakieś inne tytuły w zanadrzu :), a jaka jest wasz opinia? Z psp jest lepiej, czy gorzej?

Offline surmik

Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 27, 2009, 06:44:09 pm »
Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej bo niedawno sprawiłem sobie konsolkę. Na razie nadrabiam zaległości i przechodzę God of War i przyznaje, że daje rade. Moja żona wsiąkła w Ape Academy i Loco Roco. A ja na celowniku mam Little Big Planet. Jeżeli w tym roku wyjdzie pare dobrych tytułów to będę wniebowzięty.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Largooo

Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:51:13 pm »
Mam PSP bardzo przyjemny sprzęt. Gorzej jest z grami w jakie lubię grać ponieważ nie pojawiają się w naszym kraju. Co zmusza mnie do kupowania za granicą a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. I długim oczekiwaniem na pozycję.
Lift me up.

Offline QQRyQ

Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 28, 2009, 01:48:05 pm »
Sam się od jakiegoś czasu przymierzam do tego sprzętu. Tylko sam nie wiem co wybrać bo wersji jest więcej niż jedna i zależna od softu a nie jestem obeznany bo dopiero się tym interesuje. Ale mam nadzieje, że w najbliższym czasie uda mi się coś zakupić i być zadowolonym ;-)

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 29, 2009, 06:24:40 pm »
Mam PSP bardzo przyjemny sprzęt. Gorzej jest z grami w jakie lubię grać ponieważ nie pojawiają się w naszym kraju. Co zmusza mnie do kupowania za granicą a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. I długim oczekiwaniem na pozycję.

A dokładnie o jakich grach mówisz, bo ja mam PSP od 3-4 lat i nie miałem problemów ze znalezieniem gier w sklepach.

Offline surmik

Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:11:15 pm »
Może jest fanem jakiś wykręconych japońskich produkcji?
Pozdrowienia,
Marek

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:47:38 pm »
Może jest fanem jakiś wykręconych japońskich produkcji?

No to wtedy nic dziwnego, że nie ma ich w Polsce xD Tytułu z KKW są wszędzie, ciężko dostępne, glównie gdy nie miały premiery po za Japonią :)

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:39:00 am »
Jeśli chodzi o Japonię, to w tym kraju jest ciągły wysyp żywych gier. My zaś musimy się obejść smakiem...

    

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 19, 2010, 01:43:05 pm »
Kupiłem okazyjnie od znajomego używane PSP 2000, działające, bez żadnych widocznych wad. Z fajnym boxem, z grą God of War na płytce UMD (z początku myślałem że są to zwykłe "małe" płytki w opakowaniu).

Co do GoW, to wiele dobrego słyszałem jeszcze zanim miałem konsolkę, ale się rozczarowałem, za dużo biegania, skakania, przesuwania, za mało walki, ot raz za czas wyskoczą cztery szkielety które rozwalić można jednym combosem, a jak jest ktoś większy to Efferatem i też po krzyku, nie wiem czy to wina tego że gram na Normalu, ale oczekiwałem po grach na konsole odmóżdżającej sieki z hordami wrogów, a tutaj taki myk.

Fajnie że ma to możliwość łączenia z netem, przydałoby się trochę usprawnień, jakieś programy do pdf'ów, usprawniające internet, przeglądanie stron.

Ciekaw jestem jak wygląda gra z innymi pspowcami przez wifi, będę szukał po mieście :D Szkoda że dopiero od 3000 jest Bluetooth i mikrofon.


Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 19, 2010, 05:59:39 pm »
Kupiłem okazyjnie od znajomego używane PSP 2000, działające, bez żadnych widocznych wad. Z fajnym boxem, z grą God of War na płytce UMD (z początku myślałem że są to zwykłe "małe" płytki w opakowaniu).

Co do GoW, to wiele dobrego słyszałem jeszcze zanim miałem konsolkę, ale się rozczarowałem, za dużo biegania, skakania, przesuwania, za mało walki, ot raz za czas wyskoczą cztery szkielety które rozwalić można jednym combosem, a jak jest ktoś większy to Efferatem i też po krzyku, nie wiem czy to wina tego że gram na Normalu, ale oczekiwałem po grach na konsole odmóżdżającej sieki z hordami wrogów, a tutaj taki myk.

Fajnie że ma to możliwość łączenia z netem, przydałoby się trochę usprawnień, jakieś programy do pdf'ów, usprawniające internet, przeglądanie stron.

Ciekaw jestem jak wygląda gra z innymi pspowcami przez wifi, będę szukał po mieście :D Szkoda że dopiero od 3000 jest Bluetooth i mikrofon.



Jeśli chodzi o grę na multi, to polecam na początek Resistance: Retribution. :) Choć na początku będzie lekki problem z celowaniem, to zabawa gwarantowana! Choć UMD z Tekken'em kwitnie od początku w moim sprzęciku. :p

http://www.gry.gildia.pl/gry/resistance_retribution

    

Offline Archie

Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:44:04 am »
Co do GoW, to wiele dobrego słyszałem jeszcze zanim miałem konsolkę, ale się rozczarowałem, za dużo biegania, skakania, przesuwania, za mało walki, ot raz za czas wyskoczą cztery szkielety które rozwalić można jednym combosem, a jak jest ktoś większy to Efferatem i też po krzyku, nie wiem czy to wina tego że gram na Normalu, ale oczekiwałem po grach na konsole odmóżdżającej sieki z hordami wrogów, a tutaj taki myk.
To może spróbuj Dante's Inferno. Co prawda historia jest taka sobie, ale sieczka jest fajna. Dodatkowo możesz wybierać między boskimi lub piekielnymi ulepszeniami. Skakania i przesuwania różnych przedmiotów nie ominiesz w takich grach. Tutaj jest gameplay z początku gry: http://www.youtube.com/watch?v=KV0qQVhIkUE#ws

Jak dla mnie God of War: Chains of Olympus jest lepsze, no ale może Tobie spodoba się właśnie to.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2010, 11:48:08 am wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 20, 2010, 12:44:16 pm »
Do tej pory grałem w same "mądre i ambitne" gry na PC, zawsze myślałem że konsola to typowa sieka, w GoW jest trochę tego, ale nie tyle ile oczekiwałem, może po prostu miałem wygórowane oczekiwania.

Też czytałem o Dante Inferno, może być ciekawsze, szukam jakiś gier rodem z KKW, ciężko dostać, chyba będę musiał uciekać się do niecnych procederów sasasasasa.

Oprócz gier, to ostatnio zawiodłem się że nie czyta avików, niby żaden problem przerzucić to na mp4 i nawet mniej waży, bawienia się bądź co bądź będzie z anime ;)

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:47:38 am »
Do tej pory grałem w same "mądre i ambitne" gry na PC, zawsze myślałem że konsola to typowa sieka, w GoW jest trochę tego, ale nie tyle ile oczekiwałem, może po prostu miałem wygórowane oczekiwania.

Też czytałem o Dante Inferno, może być ciekawsze, szukam jakiś gier rodem z KKW, ciężko dostać, chyba będę musiał uciekać się do niecnych procederów sasasasasa...

Obecnie na PSP możesz zagrać w Final Fantasy VII: Crisis Core albo w Final Fantasy Tactics: The War of The Lions. :)

    

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Playstation Portable
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 21, 2010, 09:09:47 am »
Ja osobiście polecam Half Minute: Hero, Soul Calibura oraz Metal GEar Solid: Portable Ops:)