trawa

Autor Wątek: Playstation Portable  (Przeczytany 67754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adiego

Playstation Portable
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2006, 09:16:29 am »
Cytat: "śmigło"
Cytuj
masz [...] cos w rodzaju odtwarzacza dvd (bo wypuszczaja na to ogromna ilosc filmow)


Filmik taki kosztuje ok 79 PLN. Troche drogo... DVD sa jednak tansze;)
A jak na odtwarzacz MP3 - zbyt duza. Za 500 PLN moge kupic, za wiecej szkoda mi kaski;(
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Yogi Bear

  • Gość
Playstation Portable
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2006, 10:48:19 am »
Niektóre filmy można mieć już za 25zł jak np. Spiderman lub za 40 jak Apleseed. Oczywiscie są też filmy droższe niż 79zl, ale dużo zależy od tego gdzie kupujemy film.
Zawsze można też zgrać film z DVD na PSP i oglądać film w czasie podróży. Tak więc zamiast kilku umd lepiej zainwestować w dobrą kartę pamięci, a filmy kupować na DVD.

Offline Dr. Zoidberg

Playstation Portable
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2006, 06:44:11 pm »
Spiderman jest dlatego taki tani, bo... jesli zarejestrujesz swojego PSP na www.yourpsp.com to przysylaja Ci taki za free =D
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Yogi Bear

  • Gość
Playstation Portable
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2006, 06:51:06 pm »
Cytat: "Dr. Zoidberg"
Spiderman jest dlatego taki tani, bo... jesli zarejestrujesz swojego PSP na www.yourpsp.com to przysylaja Ci taki za free =D


No słyszałem o tej akcji. Ale ostatnio obiło mi się o uszy, że teraz dają jakieś etui na płyty UMD...nie wiem tylko czy to prawda, ale jeśli tak to niedługo będzie je można tanio na Allegro kupić  ;)

Venthar

  • Gość
Playstation Portable
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 15, 2006, 07:52:34 am »
Mam PSP od paru miesiecy, powiem Wam, że cena nie jest duza za taki sprzet, memorke 1gb kupilem za 200zl... Grafika rzadzi !

Pozdro

Offline adiego

Playstation Portable
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 15, 2006, 08:06:15 am »
Tania ta 1 gigowka... A mozna spytac gdzie ja dorwales i jakiej firmy? Bo moze do aparatu Soniaca bym kupil sobie;)

Ostatnio wyszedlem z zalozenia, ze potrzebuje dobry odtwarzacz MP3 i kupilem sobie iPoda S. W gry nie gram, wiec jakos nadal nie widze u siebie potrzeby posiadania psp;)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Venthar

  • Gość
Playstation Portable
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 15, 2006, 08:49:03 am »
To jest SanDiska 1gb pro duo, kupilem nowa na allegro pare miesiecy temu... koles sprzedawal hurtowo

Offline DARKMAN

Playstation Portable
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 28, 2006, 02:21:05 am »
Osobiscie PSP mnie nie zachwyca - osobiscie najczesciej uzywam jej tylko do muzyki (a za cene PSP + karta pamieci mozna dostac 30gb IPod'a Video)... IMHO na konsolke nie ma killer app'a dla ktorej koniecznie trzeba by bylo qpic PSP.  Jakos gry te nie byly mnie w stanie przykuc na dluzej... Odnosnie mozliwosci odtwarzania filmow - pare razy zdarzylo mi sie obejrzec jakis film (swoja droga brat qpil pare filmow na UMD, po kiego grzyba to nie mam pojecia...) ale jak zapewne zauwazyliscie jesli jestesmy w jakims mocno oswietlonym miejscu to zbyt duzo nie widac....

Porownujac do Nintendo DS PSP ma znacznie lepsza grafike i prawdopodobnie wieksza ilosc gier godnych uwagi....

Anonymous

  • Gość
Playstation Portable
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 28, 2006, 07:59:56 pm »
czy mozna ja podłączyć do Tv i na nim grać ?
Obiło mi się o uszy, że jest jakaś wersja deluxe, która na to pozwala, czy to prawda ??

Offline Dr. Zoidberg

Playstation Portable
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 28, 2006, 09:05:49 pm »
Gość <-- nie ma takiej wersji, w obecnej chwili jest tylko jakas glupawa przystawka, a ponoc w przyszlosci ma powstac cos bardziej sensownego. W sumie to lepiej PS2 kupic ;)

momosajensd <-- Przeszukaj allegro, ewentualnie brytyjski eBay (funt do zlotowki stoi cholernie nisko =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Latacz

Playstation Portable
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 18, 2006, 09:27:06 am »
Powiem wam że gra sie naprawde swietnie, po przejsciu 3 gierek (a wlasciwie 2-trzecia byly wyscigi brata, a ten gatunek mnie nei kreci;p)
Podoba mi sie grafika i to ze mozna swobodnie robic wszystko, planuje kupic kolejne gierki, tylko niezabardzo wiem co, rozmysolam nad MARVEL HEROS, tylko grafa mnie troszke razi, Fifa street...mam zwyklą (wlasciwie brat ma, pozycza ale czasami MOZE miec humory jak sie poklucimy-kochajace sie rodzenstwo:P)
Interesuje mnie jeszcze Prince of Persia,Star wars battlefront2,NBAstreet,SPIDER-MAN2, najbardziej zastanawiam sie nad NBA i fifa(street oczywiscieL:P) ale PoP tesh mnie ciekawi. Ktora z tych gier waszym zdaniem jest najciekawsza, nie piszcie wylacznie o tych ale o wszystkich jakie są dostępne w kraju nad Wisla;]
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline .//ashka

Playstation Portable
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 26, 2006, 12:38:18 pm »
Może jakiś RPG? Tales of Eternia podobno najlepszy :)
Z tego co grałam to:
- "Lumines" był najbardziej wciągający (bo ja się łatwo uzależniam od Tetrisów :), zwłaszcza w trybie multiplayer),
- "Prince of Persia" był tragiczny: NIC nie widać, więc co mi po tej pięknej grafice?,
- "Brotherhood of The Sword" (takie psp-owe Diablo, tyle że z lepszą grafiką) było ok, ale nie miałam z kim grać, więc mi się znudził
- teraz gram w "PopoloCrosis" i na razie nie żałuję zakupu :)

A niedługo będzie Final Fantasy !  I druga część Lumines!  :D  :D  :D
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline Faith

Playstation Portable
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 12, 2006, 05:08:03 pm »
w Przemyślu bał bym się wyjść z tym z domu zaraz by mi ktos pod*******ił
^^ i gry tez drogie   :p
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline .//ashka

Playstation Portable
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2006, 12:55:20 pm »
Cytat: "Cholek"
w Przemyślu bał bym się wyjść z tym z domu zaraz by mi ktos pod*******ił
^^ i gry tez drogie   :p

Nowości są drogie, stąd np ja NIE kupuję nowości :) Ale cena półrocznej gry to już poziom cen gier na inne konsole, i też tych nienajnowszych.
Pomijam, że o wiele taniej jest kupować online....

Swoją drogą, jak to jest z graniem w Polsce np. w środkach komunikacji publicznej? Nie staje wam serce w gardle, gdy tylko wsiada grupka kiboli?
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline Ryba

Playstation Portable
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2006, 03:33:42 pm »
Cytat: "Cholek"
w Przemyślu bał bym się wyjść z tym z domu zaraz by mi ktos pod*******ił
^^ i gry tez drogie   :p


Racja, za****** by to, noteboki też.

Cytat: ".//ashka"
Swoją drogą, jak to jest z graniem w Polsce np. w środkach komunikacji publicznej? Nie staje wam serce w gardle, gdy tylko wsiada grupka kiboli?


Staje i to nieźle, jeszcze trzęsą np. tramwajem i nie można się skupić na grze. A tak na serio to ja bym wszystko od razu chował.