trawa

Autor Wątek: Playstation Portable  (Przeczytany 67147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr. Zoidberg

Playstation Portable
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 07, 2005, 08:58:53 pm »
Lepiej Tamagotchi... ;)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline greah

Playstation Portable
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2005, 08:50:00 am »
Cytat: "Dr. Zoidberg"
Bateria, coz, podkreslilem to w artykule, ze na zbyt dluga podroz nie wystarczy, ale od czego ladowarka samochodowa czy battery pack? Wiadomo, dodatkowe koszty
i będzie jak ten ruski zegarek z bateriami w plecaku :]


Cytat: "śmigło"

eh tam bez przesady.
w pociągu relacji Sosnowiec-Białystok PSP pękła po 3,5h (Wipeout - miód) a podróż trwała 7h :(

Cytuj
co do pamieci. greah, jak stac cie na psp to i stac cie na pamiec, gry filmy itp. w innym wypadku nie widze sensu zeby to kupowac. wydasz prawie 1000zl na konsole, na ktorej polsuchasz tylko muzy (i to rapptem 5-8 kawalkow)? faktycznie bez sensu.
ale zakladajac ze stac cie na wszystkie "dodatki" psp staje sie bardzo dobrym kawalkiem elektroniki.
nie przeczę, że nie jest to kawał dobrej elektroniki ale ten 1000 jest bardzo złudny, bo bez min. 400pln wkładu nie posłuchasz muzyki i nie pooglądasz divx (że o aplikacjach czy emulacji nie wspomnę). do tego dochodzi fakt stracenia gwarancji przy flashowaniu biosu albo downgrade a mało kto (w Polsce) odważy się na grzebanie w bebechach wiedząc, że z własnej krwawicy zapłacił 1500


no i jest wiele osób, które kupią konsolę za ostatni grosz/na raty wypruwając z siebie wszystkie oszczędności więc na gry/filmy już nie starczy....a na nds używki chodzą po 50-70 a są w idealnym stanie (musiałem to napisać :badgrin: )

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Playstation Portable
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 08, 2005, 12:20:05 pm »
Greahtor, to jest jak z drogimi samochodami - samo kupno to pół biedy (można używany, na raty, przez leasing). Potem najnormalniej kogoś może nie stać na eksploatację: ubezpieczenia/opłaty/paliwo. I autko stoi 3/4 roku w garażu.

Tak samo jest z PSP. Jeśli to kupujesz to musisz być świadom dodatkowych kosztów, które będziesz musiał ponieść, by w pełni wykorzystać możliwości PSP. Przecież oni równie dobrze mogliby sprzedawać to odrazu z wszystkimi dodatkami za odpowiednią cenę, prawda? Ale ludzie wolą kupować "taniej" albo nieświadomie, tak jak napisałeś - za ostatni grosz/na raty wypruwając z siebie wszystkie oszczędności - a potem głupio dopłacać. I dlatego tak, a nie inaczej, wygląda strategia marketingowa Sony.

ps. już widzę rodziców kupujących PSP dzieciakom (i mających nadzieję, że mają już spokój) a potem łapiących się za głowę gdy wychodzi, że to jak PC - tylko dopłacasz i dopłacasz ;)

Offline Kater

Playstation Portable
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2005, 02:25:26 pm »
Mam PSP, sprzet pierwsza klasa, tylko soft drogi... czekam na nagrywarke UMD :) a tak poza tym, jak wejsc na tej konsolce do neta? Skonfigurowalem sobie WLAN'a ale gdzie jest przegladarka...??
: MOTOROLA ::

Obecnie:

E398 @ E790 @ ROKR E1 iTunes

www.matrax.net/forum/

Offline śmigło

Playstation Portable
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 08, 2005, 08:37:01 pm »
powiem szczerze, ze narzekanie na cene i oplaty za dodatki to argument, ktory kompletnie do mnie nie trafia. zreszta mam kontrargument tego samego kalibru - jak kogos nie stac niech nie kupuje. as simple as that.
zreszta, to uniwersalna prawda - tyczaca sie takze pewnego bardzo popularnego hobby na gildii - a tam narzekania na ceny to standard.
Cytuj
a tak poza tym, jak wejsc na tej konsolce do neta? Skonfigurowalem sobie WLAN'a ale gdzie jest przegladarka...??

szczerze to nie mam pojecia :) net mnie narazie nie interesowal zbytnio. pogrywam raczej :)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Dr. Zoidberg

Playstation Portable
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2005, 10:12:41 pm »
Greathor <-- Ta sama relacja, ale z Wawy do Katowic =D I takze Wipeout, co ta gra z glowa wyczynia! Jak dla mnie jest to killer; fakt, odgrzewany, ale tak miodny, ze az szal =D

Kater <-- Mam nadzieje, ze pomoglem z problemem =) Nagrywarki UMD powinny sie predzej czy pozniej pojawic, gdyz Sony planuje uwolnienie standardu...
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline DrZeRT

Playstation Portable
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2005, 10:19:45 pm »
Cytat: "Greahtor"
mało kto (w Polsce) odważy się na grzebanie w bebechach wiedząc, że z własnej krwawicy zapłacił 1500


Chyba żartujesz, popatrz ile osób ma przerobione ps2 i xboxy, które tak jak psp bez bajerów jakiś czas temu (rok?) kosztowały około 1000 zł.

Psp jest fajne ale osobiście nie zainwestował bym w to, nawet gdyby kosztowało połowe ceny. Jakoś nie przemawia do mnie granie na ekranie o przekątnej 10 cm. A pomysł z odtważaniem filmów wg mnie jest kompletnie chybiony.

Offline greah

Playstation Portable
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2005, 11:09:53 pm »
śmigło >>> ale dzieciak się nasłucha o możliwościach, wybuli się do ostatniego grosza a tu sorry, no bonus :]


DrZeRT >>> większość ma przerobione przez fachowców (którzy dodatkowo dają jakiś okres gwarancyjny). tak się składa, że swojego czasu kupiłem kilka "zepsutych" konsol za śmieszną cenę aby naprawić i wylutować modchipy. co było w nich zepsute? użytkownicy - domorośli władcy lutownicy, którzy lutowali rippery jednym ciągiem albo przepalali ścieżki. niby tutaj nic nie przepalisz ale znam kilku takich co usuwali foldery windowsa więc nie wierzę i w tych co metodą homemade (czyli czytając jakieś forum) chcą downgrade'ować bios :)

Offline śmigło

Playstation Portable
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 09, 2005, 08:17:08 pm »
Cytuj
śmigło >>> ale dzieciak się nasłucha o możliwościach, wybuli się do ostatniego grosza a tu sorry, no bonus :]

niby racja. ale dzieciak tez powinien uzyc mechanizmu zwanego  mozgiem, przynajmniej czasami.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline matysboss

Playstation Portable
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 14, 2005, 08:23:00 pm »
Witam!
Jutro planuje kupic PSP i wlasnie zastanawiam sie, ktory zestaw wybrac, z gra Fifa 2006 czy Giga Pack z karta pamieci 1GB.
I mam w zwiazku z tym pytanie do uzytkownikow PSP: czy na karty pamieci mozna wgrywac gry sciagniete np z emula i bez problemu w nie grac? (oczywiscie przymykajac oko na temat legalnosci tego procederu). Czy znacie moze tez jakies dobre strony z ktorych mozna sciagnac jakiekolwiek programy do PSP?
Pozdrawiam!!

Offline Dr. Zoidberg

Playstation Portable
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 14, 2005, 08:58:32 pm »
Coz, w Fife 2006 nie gralem, ale zapewniam Cie, ze Giga Pack bedzie lepszy - karta 1 Gb to muss sein, a bez kabelka USB tez za duzo nie poszalejesz! Na temat drugiego pytania sie nie wypowiem, bo nie mam zbyt wielkiej wiedzy w tej materii. Przypuszczalnie wymaga to ingerencji w konsole, gdyz obecnie kupowane modele powinny miec OS w wersji 2.0, a musi byc bodaj nizsza...

Natomiast polecam wymienianie sie grami, brzmi glupio, ale po co kolekcjonowac gry, jesli mozna ciagle je zmieniac =D

P.S. czy moj artykul choc troche wplynal na Twoja chec kupna?? (trzeba sobie poslodzic, no nie? ;)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline z3l3k

Playstation Portable
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:10:10 pm »
Zastanwaiam sie nad kupnem tej konsolki, ale nie jestem pewien co do kilq spraw. Mam takie pytanie jeżeli chodzi o host-poty to ile jest ich w polsce? gdzie najczęściej można sie z tym spotkać? Czy jak bym kupił do pcta WiFi to czy bym mógł zrobić miedzy tym sieć? Albo czy mógł bym zrobić sieć ale nie bezprzewodową tylko z kablami?:/ Jak myślicie czy szybko PSP stanieje? Kiedy będą nagrywarki na te płytki UMD? I ile tak około będą kosztowały? Jeżeli chodzi o emula to nie masz jak pograć w dana gierke bo jej narazie nie możesz wypalić:/

Offline Dr. Zoidberg

Playstation Portable
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 19, 2005, 08:25:11 pm »
Ad. hot-spoty <-- zalezy gdzie mieszkasz, jest ich sporo w Warszawie i innych wiekszych miastach, przewaznie uczelnie, knajpy, centra handlowe, czasem po prostu ulice. Np. Zywiec ma wkrotce otrzymac siec WiMax, podobnie jak Katowice. Musisz sie po prostu dowiedziec jak jest u Ciebie. Mozesz z kompa zrobic hosta, mozesz tez zalatwic sobie router wifi, tylko po co. Neta i tak lepiej przegladac na kompie, a do wrzucania rzeczy na PSP lepiej uzyc kabla USB.

Ad. cena <-- Ciezko powiedziec, polska premiera byla we wrzesniu. Mysle, ze jak wejdzie X360 do Polski, chociaz nie jest to produkt substytucyjny, to troche powinno pojsc w dol. Podobnie jak sie juz przeje na zachodzie.

Ad. nagrywarki <-- Nikt jeszcze o nich nic nie wie, oprocz tego, ze moze beda ;)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline greah

Playstation Portable
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2005, 05:09:36 pm »
za dużo pytań. brzmi to jak wyjście z 4 latkiem na miasto :]


iso można odpalać na 1.5 więc potrzeby downgrade ALE takie gta potrzebuje 2.0 więc downgrade nic nie da


psp stanieje jak pojawią się pierwsze info nt. gbe


wifi z ninny nie działa na każdym routerze, działa za to na specjalnym adaptorze pod usb sygnowanym marką ninny. jak jest z psp nie wiem


strony ze sceną psp znamy...ale nie podamy, bo nie chcemy łamać regulaminu

Offline Dr. Zoidberg

Playstation Portable
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 20, 2005, 07:42:18 pm »
Info nt. GBE? Watpie, tutaj raczej zadziala czysta ekonomia =) Tym bardziej, ze GBE ma sie pojawic w Japonii w okolicach przelomu 2k6/2k7...
topy wody pod kilem, ahoj!!!