trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 740572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3540 dnia: Marzec 27, 2016, 10:01:11 pm »
A jak ten God Eater? Kojarzy mi się z dość przeciętną grą, ale jeżeli Ufotable macza w tym paluszki, to pewnie może wyglądać całkiem przyjemnie.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3541 dnia: Marzec 29, 2016, 10:14:14 am »
Full CGI i to takie widoczne, więc sporej liczbie osób może z miejsca nie podejść. Jak przez to się przebijesz, to masz dość sztampową historię i sztampowych bohaterów, ale w odrobinę poważniejszym wydaniu. Sporo naciąganych rzeczy, tak że lepiej się nie zastanawiać.
I pomimo tego wszystkiego mnie ogląda się to w miarę przyjemnie przy śniadaniu czy kolacji. Ma toto fajny chardes i bohaterów, ma ładną animację, szybko się ogląda. całość po prostu jest zjadliwa i mnie wciągnęła na tyle, bym to dalej oglądał.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3542 dnia: Kwiecień 06, 2016, 08:47:13 am »
Macross Δ - uuu, nie nie nie. Kiepsko to wygląda - prawie jak mahō-shōjo w kosmosie.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - a to może być bardzo fajne. Sztampowe (bohater trafia do alternatywnego świata fantasy), ale dobrze zrealizowane i ze smaczkami. Szczęściem główny bohater nie jest też totalnym lamusem, a wróg to naprawdę przyjemny badass. Nie zapowiada się, że będzie tu harem, głupie ecchi czy komedia, więc z nadzieją patrzę w przyszłość.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3543 dnia: Kwiecień 20, 2016, 08:43:01 am »
Naprawdę nikt nie ogląda czegokolwiek z nowego sezonu? Rzeczywiście, szału nie ma, ale też totalnie tragicznie nie jest. Do wymienionego powyżej "Re: (...)" dorzucę:

Koutetsujou no Kabaneri - dowód na to, że nawet oklepany scenariusz można wrzucić w ciekawy setting i dobrze przedstawić. Zombiaki w lekkim steampunk, ze świetną animacją, mrocznym klimatem, szczegółową grafiką i naprawdę fajnym chardesem (główna bohaterka). Ogląda się bardzo przyjemnie.

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3544 dnia: Kwiecień 20, 2016, 07:28:23 pm »
Ja bym chciał się zabrać za masę rzeczy, ale jak głupi utonąłem w robocie. ;_;

Ale animu faktycznie wygląda fajnie!

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3545 dnia: Kwiecień 21, 2016, 06:47:26 am »
Ja przestałem oglądać nowości na bieżąco z tego powodu, że oglądając co tydzień po odcinku kilku serii to fabuła zlewała mi się w jedno no i te czekanie co tydzień. Więc czekam aż wyjdzie całe  ustawiam w kolejce do obejrzenia. Przeważnie za nim zabiorę się za dany tytuł to doczeka się już 3 sezonów :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3546 dnia: Kwiecień 25, 2016, 12:55:04 pm »
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu robi się coraz ciekawsze. 4ty epek miał końcówkę dokładnie taką, jakie lubię : )

Offline Lord Kupa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3547 dnia: Kwiecień 29, 2016, 07:46:33 am »
Gyakuten Saiban: Sono "Shinjitsu", Igi Ari! czyli Phoenix Wright: Ace Attorney. Jak dla mnie jedno wielkie rozczarowanie. Anime usilnie stara się odwzorować grę, co się niestety zupełnie nie sprawdza. Zupełnie nie czuć, że główny bohater stara się rozwiązać sprawę, analizuje dowody. Sprawy wydają się bardziej płytkie i prostsze, niż miało to miejsce w pierwowzorze. Poczucie humoru, które sprawdzało się w grze tutaj wydaje się po prostu durne i głupkowate. Gwoździem do trumny jest fatalne wykonanie od strony technicznej. Polecam zwrócić uwagę jak Phoenix Wrigh przegląda dokumenty (zwłaszcza te w lewej ręce)  swoją drogą dokumenty też zostały przedstawione z dbałością o każdy szczegół:

Jako, że gry bardzo mi się podobały, to niestety jest smutek, żal i ból dupy :p

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3548 dnia: Maj 27, 2016, 01:38:56 pm »

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3549 dnia: Czerwiec 06, 2016, 09:47:31 pm »
Lista:



BERSERK !!!!

I Nejimaki Seirei Senki - kolejna historia o leniwym geniuszu strategii w kraju prowadzącym bezsensowne konflikty. Czytam mangę i naprawdę mnie wciągnęła.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3550 dnia: Czerwiec 07, 2016, 01:45:35 am »
Tak czytam i czytam i ... Bananya.... waaat? Banankot mnie kupił... XD
Tak jak patrzę, to ze 3-4 tytuły prawdopodobnie wysonduję, ale ogólnie to nie widzę nic ciekawszego.

Ostatnio się zmogłem i obejrzałem GATE anime, aż do momentu walki w gorących źródłach. Mam chyba raka. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3551 dnia: Czerwiec 07, 2016, 05:30:05 am »
Bidne te gorące źródła były, co? : )

A sezon też bidny. Od siebie polecę spróbować Nejimaki Seirei Senki - Tenkyou no Alderamin. Czytam mangę i jest naprawdę porządne wojenne fantasy z bohaterami kutymi na cztery kopyta.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3552 dnia: Czerwiec 07, 2016, 06:40:35 am »
Tylko wygląda na to, że znowu postacie z anime wyglądają inaczej niż w mandze.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3553 dnia: Czerwiec 07, 2016, 07:17:41 am »
Piszą, że "Planetarian" jest na podstawie visual novelki. Ktoś może powiedzieć o tytule coś więcej? (Albo choć nakierować na stronkę z sensownymi recenzjami takowych?) Bo opis mnie zaintrygował.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3554 dnia: Czerwiec 07, 2016, 07:43:12 am »
Na pewno spojrzę na D. gray man i Berserk oraz jest kilka pozycji ciekawych filmów.

 

anything